8,6

Veľmi dobré hodnotenie
(10 hodnotení)

Pobyt v chatkách uprostred krásnej prírody pre dvoch s polpenziou

LokalitaChatový areál Zděřina, Česko - Broumov (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2020 podľa dostupnosti.

Malebná krajina s nevídanými prírodnými krásami v chatovej oblasti zasadenej na okraji ihličnatého lesa vás okúzli. Takmer nedotknutá príroda, čistý vzduch a prechádzky po okolí vás nabijú novou energiou.

O chatkách

Kraj, ktorý môžete obdivovať počas niekoľkých dní v chatovej oblasti zasadenej na okraj ihličnatého lesa. Takmer nedotknutá príroda, ktorá očarí každého návštevníka a zanechá v ňom krásne zážitky.Chatový areál sa rozprestiera na okraji ihličnatého lesa, 1,5 km od Police nad Metují s dobrou príjazdovou komunikáciou pre osobné autá aj autobusy a priestranným parkoviskom. Parkovanie v areáli je zadarmo. Autobusové a vlakové spojenie vzdialené 1,5 km od areálu. Chatky sú v prevádzke od apríla do novembra. 

Ubytovanie je v dvoch až 6-lôžkových chatkách s celkovou kapacitou 120 lôžok. Moderne vybudované sociálne zariadenie je centrálne (sprchy a WC) s teplou vodou po celý deň. Niektoré chatky alebo apartmánu majú vlastné sociálne zariadenie a sú jednoizbové alebo dvojizbové.

Priamo v areáli sa nachádza príjemná reštaurácia so širokým sortimentom nápojov, teplou a studenou kuchyňou. Ubytovaným hosťom ponúkame tiež polpenziu (raňajky a večere). K dispozícii je tiež kuchynka. Pre športové využitie k dispozícii ihrisko na volejbal, nohejbal, petang, stolný tenis, biliard, stolný futbal a kolky.

Každý večer premietanie detských filmov. Kúpalisko je vzdialené 2 km, tenisové kurty 2,5 km, bowling 2 km. Pripojenie na Wi-fi v areáli zadarmo. Chatová oblasť Zděřina je zvlášť vhodná pre rodinnú rekreáciu, pešiu i cykloturistiku, školské výlety a pod. Broumovsko a Policko sú zaujímavé regióny východných Čiech, známe nádhernými pieskovcovými útvarmi Broumovských stien, Ostašu a Adršpašskoteplických skalných miest. V regióne je celý rad významných pamiatok, vo väčšine prípadov sú výsledkom 7 storočí trvajúceho pôsobenia benediktínskeho rádu.

Broumovské steny

Takmer panenská príroda vám ponúka romantické skalné útvary, rokliny, vyhliadky ďaleko do kraja. Turistami veľmi obľúbená prírodná rezervácia vás uchváti a zanechá po sebe veľa spomienok. Broumovské steny sú obľúbené vďaka svojim skalným útvarom, roklím, vyhliadkam a pokoja. V roku 1956 bol tento pieskovcový reliéf, rozkladajúce sa na 638 ha, vyhlásený Národnou prírodnou rezerváciou.Adrpašské skalné mesto

Toľko fascinujúcich zákutí ako v Adršpašských skalách, uvidíte len málokde. Adršpašsko-teplické skaly sú najväčším a najdivokejším skalným mestom Strednej Európy. Nie sú atrakciou na jeden deň, žasnúť tu môžete celý život.

Teplické skalné mesto

Teplické skaly v sebe ukrývajú poklad. Trblieta sa, ale zlaté nie sú. Skôr priehľadné. Skalným mestom totiž pretekajú pramene, ktorým sa od nepamäti prisudzujú liečivé účinky. Ale nielen kvôli potôčikom, riečkam a prameňom stoja skaly za videnie.Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Ideálne aj pre rodiny s deťmi
  Ideálne aj pre rodiny s deťmi
 • Nádherná príroda, zaujímavé výlety do okolia, turistika a športové aktivity
  Nádherná príroda, zaujímavé výlety do okolia, turistika a športové aktivity
 • Volejbal, stolný tenis, futbal, biliard, karambol a kolky priamo v areáli
  Volejbal, stolný tenis, futbal, biliard, karambol a kolky priamo v areáli
 • Dlhá doba platnosti, až do októbra 2019
  Dlhá doba platnosti, až do októbra 2019
 • Parkovanie v areáli zdarma
  Parkovanie v areáli zdarma

od 49,00 €

Bežná cena: 63 - 215,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov

Informačný kalendár

Voľné.
Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,6

Veľmi dobré hodnotenie

10 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

9,6

krasne prostredie, zaspominali sme si na obdobie pionierskych taborov, na jar ideme zase....

Stanislava, 5. januára 2020

Hodnotil ponuku 3-dňový pobyt pre 2 osoby s polpenziou

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Chatový areál Zděřina

Police nad Metují 282
54954 Police nad Metují
+420 777 601 992

chaty@zderina.cz
http://hotel-praha.cz/chatova-...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež