Upokojujúce masáže podľa výberu

Centrum relaxu Amija, Košice - Juh

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(244 hodnotení)

Upokojujúce masáže podľa výberu

LokalitaCentrum relaxu Amija, Košice - Juh (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.12.2019 do 31.7.2020 podľa dostupnosti.

"Perfektný relax, príjemne zohreje celé telo, nasledná masáž napraví všetky kostičky vo vašom tele. 100 % spokojnosť, určite odporúčam." V centre relaxu Amija znovu načerpáte stratenú energiu a príjemne povzbudení budete môcť vykročiť do ďalších dní.

Upokojujúce masáže si môžete dopriať v centre relaxu Amija. Postará sa tam o vás tím profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. Čas strávený na masáži vám spríjemnia muzikoterapiou.

Klasická masáž

Klasická masáž je vykonávaná množstvom hmatov. Má blahodárny vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch a tiež poruchách lymfatického systému. Ak sa rozhodnete pre túto masáž, je dôležité v prípade, že trpíte vysokým krvným tlakom, alebo inými závažnými ochoreniami upozorniť na to maséra.

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Klasická masáž + zábal podľa výberu (rašelina alebo parafango)

Parafango

Po kvalitnej masáži si môžete uvoľniť telo parafangom, ktoré stláča pokožku a spevňuje ochabnuté tukové bunky. Teplé PARAFANGO (zmes bahna s parafínom) sa aplikuje pri teplote 52 °C v plátoch pri bolestiach jednotlivých častí tela. Zvyšuje v našom tele tok lymfy a tak napomáha vylučovaniu toxických látok z tela.

Parafango napomáha pri bolestiach svalov, kĺbov, začínajúcej i pokročilej artróze, pri bolestiach chrbtice a pod. Parafango odporúčame aj tím, ktorí si túžia oddýchnuť, odreagovať sa od každodenného vypätia a zažiť príjemnú relaxáciu po celodennom zhone.

Účinky rašeliny:

Jedným z hlavných efektov rašeliny je jej tepelný efekt. V porovnaní s tepelnou kapacitou vody je tepelná zotrvačnosť rašeliny 5,15 x dlhšia, čo podporuje výrazný, hlboko pôsobiaci tepelný efekt. Zlepšuje sa tým tonus kože a podkožia, dochádza k hlbokému prehriatiu, ktoré spôsobuje relaxáciu svalov a uvoľnenie väzivového tkaniva, čo prispieva k zväčšeniu pohyblivosti kĺbov. Prírodné látky obsiahnuté v rašeline majú zároveň blahodarné kozmetické účinky - kremík, zinok, horčík a rastlinné enzýmy pôsobia hydratačne, regeneračne, vitalizačne, prispievajú k reštrukturalizácii a "omladzovaniu" pokožky. Spomaľujú tiež tvorbu vrások a odďaľujú starnutie pleti. Humínové látky zmierňujú prejavy podráždenej a svrbiace pokožky a zároveň posilňujú jej ochranný kyslý plášť. Telo sa tak lepšie bráni zárodkom chorôb a stáva sa odolnejším. Rašelina má aj analgetický  účinok (upokojuje bolesť), imunobiologický účinok (povzbudenie imunitných reakcií) a bakteriostatický.

O Centre

Centrum relaxu Amija vám ponúka svoje služby od roku 2001. Sortiment ponúkaných služieb je každým rokom rozširovaný o nové procedúry podľa požiadaviek zákazníkov a podľa najnovších trendov v tejto oblasti. V klimatizovaných priestoroch relaxcentra vás k vašej spokojnoti obslúži tím profesionálnych masérov a kvalifikovaný personál. čas strávený tu vám spríjemnia muzikoterapiou s možnosťou využiť služby baru.

Centrum relaxu Amija má štatút chránenej dielne, maséri sú prevažne nevidiaci.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Tím profesionálnych masérov
  Tím profesionálnych masérov
 • Štatút chránenej dielne - maséri sú nevidiaci
  Štatút chránenej dielne - maséri sú nevidiaci
 • Centrum sa zaoberá aj radami na redukciu hmotnosti a úpravu stravovania
  Centrum sa zaoberá aj radami na redukciu hmotnosti a úpravu stravovania
 • Na výber z viacerých masážnych balíčkov
  Na výber z viacerých masážnych balíčkov
 • Centrum nájdete na Gemerskej 3
  Centrum nájdete na Gemerskej 3

Ukončené
od 6,50 €

Bežná cena: 10 - 18,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

244 hodnotení

200 zákazníkov odporúča

10

Aj napriek komlikáciam s COVIDOM ústretovo mi boli poskytnuté náhradné termíny

Kristina, 10. novembra 2020

Hodnotil ponuku Klasická masáž + zábal podľa výberu...


10

Aj napriek komlikáciam s COVIDOM ústretovo mi boli poskytnuté náhradné termíny

Kristina, 10. novembra 2020

Hodnotil ponuku Klasická masáž + zábal podľa výberu...

Kontakt

Centrum relaxu Amija

Centrum relaxu Amija

Gemerská 3
04011 Košice
0911 350 113

Po-Št 11.00-19.00 hod.
Pi 11.00-20.00 hod.

centrumrelaxu@amija.sk
http://www.amija.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť