Pobyt v soľnej jaskyni na boj proti chrípke a posilnenie imunity

SPA—NG WELLNESS SYSTEM, Košice - Furča

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pobyt v soľnej jaskyni na boj proti chrípke a posilnenie imunity

LokalitaSPA—NG WELLNESS SYSTEM, Košice - Furča (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 5.11.2019 do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Nečakajte do leta, kým zacítite morský vánok na pokožke a vám sa konečne uľaví. Soľná jaskyňa, dokáže pri 45-minútovom pobyte nahradiť 2- až 3-dňový pobyt priamo pri mori. Je totiž vytvorená z rôznych druhov kamennej a morskej soli a vytvára tak mikroklímu, pri ktorej sa uvoľňujú prvky jódu, horčíka, vápnika, draslíka, sodíka a brómu, ktoré sú nevyhnutnými zložkami pre správnu činnosť organizmu.

Odbúrajte stres a únavu počas 45 minút. Vstup do soľnej jaskyne Ng wellness pre jednu dospelú osobu vám pomôže vrátiť vitalitu, dobrú náladu a prispeje k vášmu zdraviu.

V jaskyni vládne unikátna mikroklíma vyznačujúca sa absolútnou bakteriálnou čistotou a vzduchom, ktorý je vďaka soli z Mŕtveho mora obohatený minerálmi, ktoré vplývajú na psychiku a zdravie ako detí, tak dospelých. Pobyt v jaskyni prebieha na pohodlných lehátkach pri prispôsobenej hudbe, ktorá pomáha relaxovať a uvoľniť sa. Táto relaxácia v soľnej jaskyni má rovnaký účinok, ako 3 dni strávené pri mori.

Soľná jaskyňa NG Wellness System na báze aktívnych morských prvkov je najnovšia originálna metóda využitia  soli z Mŕtveho  mora s preventívnymi, liečivými  a regeneračnými účinkami.  V jaskyni  vládne nenapodobiteľná mikroklíma charakteristická svoju jedinečnou  bakteriologickou čistotou, primeranou vlhkosťou a teplotou, ktorá priaznivo vplýva na našu náladu a chráni zdravie tak dospelých, ako aj detí. Okrem pre človeka priaznivej zápornej ionizácie je vzduch nasýtený zlúčeninami: jódu, horčíka, vápnika, draslíka, sodíka a brómu, ktoré  sú  nevyhnutnými  zložkami  pre  správnu  činnosť  organizmu. Kúry prebiehajú na pohodlných lehátkach pri prispôsobenej hudbe, ktorá pomáha  relaxovať a uvoľniť sa. Zlepšenie  zdravia  a dobrého pocitu  je badateľné  už  po niekoľkých  kúrach. 

Hodina strávená v soľnej jaskyni s obsahom soli z Mŕtveho mora má rovnaký účinok ako tri dni strávené pri mori. Pobyt v soľnej jaskyni  pôsobí podporne pri liečení  mnohých ochorení, ako  sú ochorenia dýchacích ciest (chronický katar nosa , hrdla, hrtanu ,priedušková astma, chronický zápal pľúc a priedušiek, chronická obštrukčná choroba pľúc), znížená funkcia štítnej žľazy, poruchy zažívacieho traktu, srdcovo-cievne ochorenia (ischémia, kritické  zúženie  koronárnych  artérií, vysoký krvný tlak) , kožné ochorenia (lupienka, kožné zápaly, alergie), disfunkcia vegetatívneho nervového systému (neurózy, stavy vyčerpanosti, znížená odolnosť voči stresu), vredová choroba žalúdka a dvanástnika, gastritída, zápal hrubého čreva a iné. 

Minerálne látky z  Mŕtveho mora vplývajú výnimočne priaznivo na pravidelnú činnosť ľudského organizmu. Pri  systematickom používaní zlepšujú prekrvenie pokožky, ktorú okysličujú a dodávajú jej výživné látky. Zlepšujú kondíciu vlákien elastínu a kolagénu, upravujú pevnosť a pružnosť pokožky. Okrem dôkladného očisťovania pôsobia hojivo, zjemňujú podráždenia a podporujú schopnosť pokožky vylučovať toxíny. Klinické testy dokázali, že minerálne látky z Mŕtveho mora obsiahnuté v soli zaručujú dlhotrvajúce  navlhčenie  pokožky, pričom  pozitívne a posilňujúco  pôsobia  na cievy. 

Pobyt v soľnej jaskyni sa neodporúča osobám so zvýšenou funkciou štítnej žľazy, obličkovými ochoreniami, tuberkulózou, klaustrofóbiou. Soľná jaskyňa NG Wellness System je vybavená systémom špeciálnych lámp s rôznymi svetelnými frekvenciami v štyroch  farbách ( modrej, červenej, oranžovej a zelenej). Každá z lámp vyžaruje primerané svetlo, ktoré priaznivo pôsobí na náš organizmus: červené  urýchľuje látkovú premenu v  bunkách, očisťuje krv, zlepšuje činnosť tráviaceho systému, eliminuje únavu, žlté očisťuje pokožku, obmedzuje tvorbu vrások a uľahčuje  zaspávanie, zelené upokojuje, no zároveň dodáva energiu, odstraňuje únavu (odporúča sa pre osoby so zvýšeným  krvným tlakom), modré relaxuje, upokojuje, odstraňuje napätie svalov, uľahčuje zaspávanie.

 • Soľná jaskyňa je miestom pokoja a relaxácie
 • Každá procedúra začína na celú hodinu a pobyt klientov trvá 45 minút
 •  Na procedúru je nutné dostaviť sa včas, minimálne 10 minút pred jej zahájením.
 •  Do jaskyne je zakázaný vstup osobám s infekčným ochorením, akútnou TBC a rôznymi formami ochorení z nachladnutia, chrípkou, akútnym kašľom a pod.
 • Osoby s hyperfenkciou štítnej žľazy, onkologickým ochorením a z chorobami obličiek sú povinné prvý vstup do soľnej jaskyne konzultovať so svojim ošetrujúcim lekárom
 • Do jaskyne je prísny zákaz vstupu s jedlom a pitím
 •  Vstup v obuvi, ponožkách alebo bosými nohami je zakázaný. Na nohy je nutné použiť jednorázové návleky
 • Počas procedúry je využívané pôsobenie svetla k liečivým účinkom tzv. koloroterapia, ktorá je účinnejšia pokiaľ ju vnímate zrakom
 • Počas procedúry sa správajte ticho a nerušte hlasným rozhovorom
 • Nie je dovolené dotýkať sa prvkov vnútorného vybavenia a vynášať kryštalickú soľ
 • Počas procedúry nie je možné fotografovať a robiť filmové záznamy
 • Vstup detí do 15 rokov je dovolený len v sprievode dospelej osoby, ktorá zodpovedá za dodržiavanie pokynov deťmi
 • Koniec procedúry signalizuje biele svetlo, obsluha otvorí dvere pre odchod z jaskyne
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pohodlie na lehátkach a relax pri hudbe
  Pohodlie na lehátkach a relax pri hudbe
 • Mikroklíma charakteristická svoju jedinečnou bakteriologickou čistotou
  Mikroklíma charakteristická svoju jedinečnou bakteriologickou čistotou
 • Hodina v soľnej jaskyni = 3 dni strávené pri mori
  Hodina v soľnej jaskyni = 3 dni strávené pri mori
 • Bezplatné parkovanie
  Bezplatné parkovanie
 • Na sídlisku Dargovských hrdinov, v priestoroch bývalej MŠ
  Na sídlisku Dargovských hrdinov, v priestoroch bývalej MŠ

Ukončené
5,50 €

Bežná cena: 7,50 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 216 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

SPA—NG WELLNESS SYSTEM

Jegorovovo nám. č.5
0903 748 579

ngsolnajaskyna@centrum.sk
http://www.ngsolnajaskyna-ke.s...

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť