9,99 €

Bežná cena
16,00 €
Ušetríte
6,01 €

Misa Matúša Čáka plná mäsových dobrôt pre 2 osoby

  Plzenská Reštaurácia - Stefany, Trenčín (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.11.2020 podľa dostupnosti.

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(67 hodnotení)

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 9 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

"Misu Matúša Čáka som si dal už druhýkrát a myslím, že je to ideálne pohostenie, keď má niekto návštevu a je v meste. Objednám si ju znova." "Tak ako aj predtým, jedlo veľmi chutné, obsluha s úsmevom a zdvorilosťou, prídeme určite opäť." – slová spokojných zákazníkov hovoria jednoducho za všetko.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Reštaurácia s dlhou tradíciou
  Reštaurácia s dlhou tradíciou
 • Príjemná obsluha
  Príjemná obsluha
 • Nájdete tu aj detský kútik
  Nájdete tu aj detský kútik
 • Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov
  Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov
 • Priamo v centre mesta Trenčín, priamo v podchode Zlatá Fatima
  Priamo v centre mesta Trenčín, priamo v podchode Zlatá Fatima

V cene je zahrnuté

 • 200 g kuracie prsia
 • 120 g bravčové karé
 • 20 g klobása
 • 10 g oravská slanina
 • 10 g šunková saláma
 • Príloha: 4 kopčeky ryže, opekané zemiaky, hranolky + obloha z čerstvej zeleniny

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.11.2020.
 • Neplatí v čase obeda v pracovné dni medzi 11.00 - 14.00 hod.

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 osoby
  2 osoby
 • bez rezervácie
  bez rezervácie
 • mäsitá
  mäsitá

9,99 €
- 38 % / 16 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je nutná
 2. Číslo a heslo kupónu je potrebné poskytnúť na prevádzke

Doplňujúce informácie

 • Pri návšteve je možné využiť viac kupónov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

67 hodnotení

53 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)36x
Veľmi dobré (7-8)25x
Dobré (5-6)5x
Podpriemerné (3-4)1x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom9,2
Kvalita jedla8,7
Kvalita nápojov9,0
Priestory prevádzky7,7
Okolie prevádzky8,4
Rezervácia a uplatnenie kupónu9,4

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Uplatnenie kupónu

Spokojnosť s personálom

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Kvalita nápojov

Kvalita nápojov:

Dostatočná šírka ponuky

10

Vynikajúce hodnotenie

Zuzana, 27. februára 2020

Hodnotenie ponuky:
Misa Matúša Čáka pre 2 osoby

Veľká spokojnosť

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

9,0

Vynikajúce hodnotenie

Jozef, 9. marca 2020

Hodnotenie ponuky:
Misa Matúša Čáka pre 2 osoby

Doporučujem aj ostatným

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Plzenská Reštaurácia - Stefany

Mierové námestie 19
91101 Trenčín
0903 657 390

PO - UT: 16:00 - 22:00 hod.
STR: 16:00 - 22:00 hod.
ŠTV: 16:00 - 22:00 hod.
PIA: 16:00 - 22:00 hod.
SO: 16:00 - 22:00 hod.
NE: 16:00 - 21:00 hod.

plzenska1@gmail.com
http://www.superobed.sk/plzens...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (100 m)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (10 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (10 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (16 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (19 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (19 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (21 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (22 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (26 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Hrad Lednica

Hrad Lednica (27 km)

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (27 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (28 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.