Vyskúšajte Teslu X a zažite jazdu snov alebo darujte jedinečný svadobný odvoz novomanželom na luxusnej 6-miestej Tesle X!

sen+ s.r.o., Bratislava, Banská Bystrica/Zvolen, Senec, Pezinok/Modra,...

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(31 hodnotení)

Vyskúšajte Teslu X a zažite jazdu snov alebo darujte jedinečný svadobný odvoz novomanželom na luxusnej 6-miestej Tesle X!

Lokalitasen+ s.r.o., Bratislava, Banská Bystrica/Zvolen, Senec, Pezinok/Modra,... (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 11.11.2019 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Zažite pocit princeznej/princa vďaka otváraniu zadných dverí v tvare “sokolích krídiel"! Uniknete takmer každému, vďaka zrýchleniu z 0 na 100 za 4,5 sekundy a výkonu viac ako 500 koní, najbezpečnejšie ako sa len v aute dá (najmenšie riziko zranenia v prípade nehody)! Zažite budúcnosť na kolesách... Jednoducho ideálny darček pre chlapa. Alebo naozaj nevšedný svadobný odvoz pre nevestu a ženícha.

Vyskúšajte Teslu aj v ďalších okresoch: Liptovský Mikuláš (McDonald’s Kamenné pole - nabíjacia stanica ZSE), Ružomberok (Todos/OMV, Tatranská cesta 66 - nabíjacia stanica Greenway), Piešťany (Aupark, Nitrianska 18 - nabíjacia stanica Greenway), Senec (Shell, Šamorínska 8 - nabíjacia stanica Greenway) a Pezinok (Hotel pod Lipou Modra-Harmónia - nabíjacia stanica Greenway)

Zážitok, o ktorom nemusíte len snívať, zážitok viac ako sen!

Pripútajte sa, prosím, čaká vás elektrická jazda v jedinečnom SUV - zážitok viac ako sen!

Vyskúšajte Teslu X 100D v jedinečnej 6-miestnej verzii, s autopilotom, ktorý šoféruje takmer sám (systém vyžaduje občasný dotyk volantu pre detekciu šoférovej kontroly nad vozidlom), a ktorým zahanbíte nejedného konkurenta (aj Audi SQ7) - zažite jazdu svojich snov alebo darujte zážitok blízkemu!

Svadobný odvoz jedinečnou 6-miestnou Teslou X dá každej neveste pocit "Princeznej" nielen pri príchode na sobáš ale aj pri odchode z neho so svojím "Princom". - Doprajte jedinečný svadobný odvoz novomanželom!

Najbezpečnejšie SUV na svete

Vymeňte na hodinu svoje auto a vyskúšajte jedinečnú 6-miestnu Teslu X100D a zažite viac ako svoj sen, zažite budúcnosť na kolesách aj vďaka samošoférovaniu bezkonkurenčným autopilotom! Auto, ktoré predbehlo dobu a konkurenciu nielen vďaka bezpečnosti s 3. najmenším rizikom zranenia posádky na svete (1. je Tesla model 3, 2. Tesla model S)! Dôvod je jednoduchý: jedinečný podvozok elektromobilu Tesla X poskytuje omnoho viac deformačných zón, ktoré prípadný náraz pohltia omnoho lepšie.


 

Najtichšie (a najelegantnejšie?) SUV na svete

Elegantné otváranie zadných dverí v tvare “sokolích krídiel” vzbudzujú pozornosť vždy keď sa otvoria (aj doma v garáži) a teda je len jasné, že takýto príchod na svadbu pomôže vyniknúť každej neveste a ženíchovi a so zrýchlením z 0 na 100 pod 4,5 sekundy a výkonom nad 500 koní im aj umožní uniknúť takmer každému prenasledovateľovi. Doprajte sebe alebo svojmu blízkemu zážitok, o ktorom doteraz len sníval, zážitok viac ako sen!

Tichá elegancia nielen vďaka sokolím krídlam a inteligentnému ovládaniu pomocou 17-palcového displeja učarí každému – vyskúšajte Teslu X aj vy a zmeňte svoj pohľad na elektromobily. Priestrannosť a pohodlie v interiéri aké inde nezažijete!

Len predný kufor má objem 187 litrov, zadný v 6-miestnej verzii 357 litrov, t.j. spolu 544 litrov s výnimočným komfortom pre 4 dospelé osoby na 4 samostatných sedadlách alebo skôr „kreslách“ a 1 dospelého alebo 2 deti, resp. dospelých útlejšieho vzrastu v 3. rade sedadiel vďaka otvoru v druhom rade sedadiel.
 
 


 

Technické údaje

Výkon: 2x193kW, t.j. 2x259 koní (teoreticky *<386kW, resp. *<518 koní)

Krútiaci moment:  2x329Nm (teoreticky *<658Nm)

Zrýchlenie: 0-100 km/h: 4,4 s (drag racing, resp. <4,9 s štandardne)

Max. rýchlosť: 250,- km/h

Kapacita batérie: 100 kWh

Dojazd    

 • NEDC 530 km / EPA 475 km, reálny priemer (bude doplnený po odjazdení jedného celého ročného cyklu aj keď bude dosť podobný modelu S90D kvôli vyššiemu odporu vzduchu modelu X napriek vyššej kapacite batérie 100 kWh)

Rozmery a váha    

 • dĺžka: 5.052,- mm
 • šírka: 1.999,- mm
 • výška: 1.684,- mm
 • rázvor: 2.965,- mm
 • váha: 2.554,- kg

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Jedinečné 6-miestne SUV
  Jedinečné 6-miestne SUV
 • S inštruktorom alebo šoférom
  S inštruktorom alebo šoférom
 • Originálny svadobný odvoz
  Originálny svadobný odvoz
 • 1 vodič + 5 spolujazdci (vrátane inštruktora/šoféra)
  1 vodič + 5 spolujazdci (vrátane inštruktora/šoféra)
 • Platnosť až do konca júna 2020
  Platnosť až do konca júna 2020

Ukončené
od 59,90 €

Bežná cena: 78 - 234,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

31 hodnotení

17 zákazníkov odporúča

10

Ďakujeme za výborný zážitok (zrýchlenie bolo perfektné) a kvalitnú inštruktáž. Jazda týmto úžasným autom (Tesla X) je nezabudnuteľná a jednoznačne ju odporúčame, užil si ju šofér i spolujazdci :).

Ivana, 21. októbra 2019

Hodnotil ponuku Jazda na 6-miestnej Tesle s inštruktorom (60...


10

Inštruktor príjemný, veselý. Ak bude príležitosť, zopakujeme :)

Zákazník ZľavaDňa, 2. septembra 2019

Hodnotil ponuku Jazda na 6-miestnej Tesle s inštruktorom (60...

Kontakt

sen+ s.r.o.

sen+ s.r.o.

Suché Miesto 6
900 25 Chorvátsky Grob
+421 910 802 100

info@vyskusajteslu.sk
https://www.vyskusajteslu.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

6
km
Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

6
km
Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

9
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

10
km
Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

10
km
Dračí hrádok

Dračí hrádok

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

11
km
Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

11
km
Lanoland

Lanoland

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

11
km
Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

12
km
Železná studnička

Železná studnička

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

12
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

12
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Mohlo by sa vám páčiť