Romantický víkend v Boutique Hoteli Dubná Skala****

Boutique Hotel Dubná Skala****, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

249,00 €

Bežná cena
295,00 €
Ušetríte
46,00 €

Romantický víkend v Boutique Hoteli Dubná Skala****

  Boutique Hotel Dubná Skala****, Žilina (mapa)
  Platnosť kupónu je od 15.11.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nikto iný, len vy dvaja – ráno sa prebudíte vedľa seba, na raňajky nemusíte chodiť nikam, pretože prídu za vami až do postele. Po romantickej prechádzke starým mestom si oddýchnete v jacuzzi a vaše telá si prehrejete v saune. A hneď potom na vás čaká procedúra Sothys. Čo viac? Jahody, čokoláda, sekt, ruža a mnoho ďalších detailov, ktoré dodajú vášmu víkendu tú pravú romantickú atmosféru.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Zmyslový zážitok vďaka procedúre kozmetikou Sothys
  Zmyslový zážitok vďaka procedúre kozmetikou Sothys
 • Vstup do wellness s jacuzzi, saunou a hydromasážnou sprchou
  Vstup do wellness s jacuzzi, saunou a hydromasážnou sprchou
 • Čokoláda, sekt a jahody na izbe
  Čokoláda, sekt a jahody na izbe
 • Raňajky do postele a romantická večera
  Raňajky do postele a romantická večera
 • Boutique Hotel Dubná Skala**** priamo v centre Žiliny
  Boutique Hotel Dubná Skala**** priamo v centre Žiliny

V cene je zahrnuté

 • Romantický víkend pre 2 osoby v Boutique Hoteli Dubná Skala****
 • Ubytovanie v exkluzívnom apartmáne Green na 1 noc pre 2 osoby počas víkendu
 • Welcome drink
 • Raňajky do postele
 • Romantická večera
 • 2-hodinový vstup do relax centra (jacuzzi s farebnou terapiou, fínska sauna a nerezová pec s vonnými esenciami, hydromasážna sprcha, relaxačná hudba, oddychová zóna s ležadlami, stacionárny bicykel, hotelová bielizeň a kozmetika)
 • Procedúra Sothys – ošetrenie tela a tváre (relaxačné masážne pohyby, relaxačná hudba, tonizácia pleti)
  • Zobraziť viac
  • Sekt na izbu
  • Ovocná misa s jahodami (400 g)
  • Sladké čokoládové prekvapenie
  • Ruža
  • Mestský poplatok
  • Parkovanie

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 15.11.2019 do 31.3.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 41 5079 100 alebo na hoteldubnaskala@doxx.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 063 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Budatínsky zámok

Budatínsky zámok (1 km)

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

Aqua Eden

Aqua Eden (8 km)

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

Lietavský hrad

Lietavský hrad (8 km)

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu

Rozhľadňa na Svederníckom vrchu (8 km)

Na vrchol 10 metrovej veže vedie 27 schodov, nachádza sa vo výške 550 m.n.m. Má tvar kráža a naskytne sa vám z nej výhľad na Žilinu, Martinské hole, Malú Fatru, Súľovské vrchy a... Viac mnohé ďalšie. Cesta k rozhľadni vedie lesom a je dobre značená.

Kaštieľ Radoľa

Kaštieľ Radoľa (9 km)

Kaštieľ Radoľa patrí medzi najstaršie kultúrne pamiatky na Kysuciach. V jeho priestoroch sa konajú výstavy, prednášky a kultúrno-spoločenské podujatia.

Hrad Strečno

Hrad Strečno (10 km)

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura (11 km)

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele (11 km)

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

Súľovský Hrad

Súľovský Hrad (13 km)

Strážny hrad (tiež Rohach alebo Roháč) sa nachádza sa v Súľovských skalách. Vznikol v prvej tretine 15. storočia s cieľom ochrany neďalekej cesty. Od roku 1763 chátra.

Súľovské skaly

Súľovské skaly (13 km)

Sú jednou z najvýznamnejších prírodných lokalít na Slovensku. Turistika je tu stredne náročná a zaujímavá v každom ročnom období. Známy súľovský zlepenec je sformovaný do... Viac bizarných tvarov, ihiel, brán a skalných výtvorov, ktoré predstavujú podoby postáv, zvierat a vecí.

Kúpalisko Veronika

Kúpalisko Veronika (17 km)

Veronika je pomerne veľké kúpalisko v Rajci, neďaleko Žiliny. Nájdete tu až 7 bazénov, päťdráhovú šmýkačku a ďalšie šmýkačky pre deti. Stravovanie zabezpečujú bufety ale aj dve... Viac reštaurácie priamo v areáli kúpaliska.

Rozhľadňa Marťákov kopec

Rozhľadňa Marťákov kopec (17 km)

Rozhľadňa má podobu stredovekej strážnej veže, je postavená z kameňa a dreva. Ponúka krásny výhľad na takmer celé Kysuce. Vedie sem značený turistický chodník takže prístup je... Viac jednoduchý, napríklad z obce Zákopčie.