Lahodné adventné menu v 4-hviezdičkovom hoteli Barónka**** v Bratislave

Hotel Barónka****, Bratislava - Rača

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 17,50 €

Lahodné adventné menu v 4-hviezdičkovom hoteli Barónka**** v Bratislave

  Hotel Barónka****, Bratislava - Rača (mapa)
  Platnosť kupónu je od 22.11.2019 do 22.12.2019 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

V predvianočnom zhone je obzvlášť príjemné nájsť si chvíľku len pre vás dvoch. Napríklad pri lahodnom adventnom menu v hoteli Barónka****. Najprv vám naservírujú tekvicovú polievku alebo kapustnicu, ako hlavný chod si vyberiete rybu či kuracie prsia a na záver príde sladký dezert. Prechádzka ruka v ruke zimnou Bratislavou bude krásnym zakončením vášho výnimočného dňa.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vynikajúca kuchyňa, príjemné prostredie a profesionálny prístup
 • 2 druhy polievky, 2 druhy hlavných jedál a dezert
 • 4* hotel v pokojnej časti Bratislavy
 • Ľahká dostupnosťou do centra
 • Parkovanie a Wi-Fi zdarma

V cene je zahrnuté

 • 3-chodové adventné menu v bratislavskom hoteli Barónka****
 • Polievka na výber:
 • A) Tekvicová s gaštanmi (0,33 l)
 • B) Kapustnica s hubami a mäsom (0,33 l)
 • Hlavné jedlo na výber:
 • A) Kráľovská pražma na grile so cherry paradajkami, citrónovým maslom a zelerovým pyré (300 g)
 • B) Kuracie prsia na hruškovom šaláte s rukolou zdobené pomarančom a orechmi (250 g)
 • Dezert:
 • Cisársky trhanec so slivkovou polevou (150 g)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 22.11.2019 do 22.12.2019.

Ako využiť ponuku

 1. Po zakúpení kupónu je nutná rezervácia min. 24 hod. vopred na restauracia@hotelbaronka.sk alebo na tel. č. +421 918 385 584 alebo +421 244 882 089
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení
 4. Rezervácia je záväzná

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 102 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Hotel Barónka****

Mudrochova 2
83527 Bratislava - Rača
0918385584

Check-in od 14.00 hod.
Check-out do 11.00 hod.

restauracia@hotelbaronka.sk
http://www.baronka.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Zjazd na horských trojkolkách

Zjazd na horských trojkolkách (900 m)

Bezmotorové trojkolky Mountain carts prinášajú už viac ako desať rokov adrenalínovú zábavu celej rodine. Jedinečná konštrukcia trojkoliek, chránená európskym patentom, odráža... Viac kvalitu výrobkov „Made in Germany“ a je zárukou bezpečnej zábavy, ktorú si môžu užívať deti, dospelí aj starí rodičia. Svedčia o tom tisícky nadšených zákazníkov, ktorí si dnes vychutnávajú radosť z bezpečnej jazdy v desiatich európskych krajinách.

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky (4 km)

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

Kuchajda

Kuchajda (5 km)

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (5 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (5 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanoland

Lanoland (5 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Dračí hrádok

Dračí hrádok (6 km)

Zrúcanina hrádku sa nachádza 2 km východne od obce Borinka v najjužnejšej časti pohoria Malé Karpaty. Pravdepodobne bol postavený v 13. storočí. Hrádok zanikol pri požiari... Viac pravdepodobne počas husitských vpádov v prvej polovici 15. storočia.

Železná studnička

Železná studnička (6 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (6 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (7 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (8 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Slavín

Slavín (8 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.