Wellness raj len 30 min. od Bratislavy: Aquasol Resort**** s neobmedzeným vstupom do termálov

Aquasol Resort****, Maďarsko - Mosonmagyaróvár

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(42 hodnotení)

Wellness raj len 30 min. od Bratislavy: Aquasol Resort**** s neobmedzeným vstupom do termálov

LokalitaAquasol Resort****, Maďarsko - Mosonmagyaróvár (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.4.2021 podľa dostupnosti.

Polhodinka od Bratislavy a ste v hotovom raji. Ak cítite, že by vám v tomto počasí prospelo uvoľňujúce teplo sauny a horúcich prameňov, skočte si do Aquasol Resort****. Vynovený maďarský hotel si už obľúbili aj naši zákazníci. V balíčku totiž okrem raňajok dostanú aj neobmedzený vstup na celoročné termálne kúpalisko, ktoré je hneď vedľa. Vyskúšate jednu z TOP 5 liečebných vôd v Európe?

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Len 30 min. autom od Bratislavy
  Len 30 min. autom od Bratislavy
 • Vynikajúce hodnotenia priamo od zákazníkov ZľavaDňa
  Vynikajúce hodnotenia priamo od zákazníkov ZľavaDňa
 • Neobmedzený vstup do celoročných termálov
  Neobmedzený vstup do celoročných termálov
 • Jedna z TOP 5 liečebných vôd v Európe
  Jedna z TOP 5 liečebných vôd v Európe
 • Premium izby s extra veľkou posteľou
  Premium izby s extra veľkou posteľou

Ukončené
od 82,00 €

Bežná cena: 109 - 218,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

42 hodnotení

24 zákazníkov odporúča

10

Bol to veľmi príjemný pobyt.Maximálna spokojnosť, bazén perfektný, personál milý, čisté izby. Akurát by sme možno ocenili ešte nejaký bufet v blízkosti, alebo priamo v areáli ,nakoľko sa v areáli podávali iba raňajky.

Eleonóra, 4. septembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci


9,8

+ Vynikajúca čistota, super bazén, kávovar na izbe...

Vojtech, 5. septembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 1 noc

Kontakt

Aquasol Resort****

Aquasol Resort****

Lucsony utca 19
9200 Mosonmagyaróvár
+36 96 826 096

info@aquasolhotel.com
http://www.aquasolhotel.com

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

16
km
X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, ale aj športových nadšencov či rodiny. Na neuveriteľnej rozlohe 1 000 000 m2 nájdete... Viac profesionálne podminky pre výkon 27 olympijských športov.

18
km
Múzeum moderného umenia Danubiana

Múzeum moderného umenia Danubiana

Danubiana je jedno z najmladších európskych múzeí moderného umenia. Nachádza sa na cípe polostrova v strede toku Dunaja. Danubiana podporuje mladých umelcov prostredníctvom... Viac výstavy Dunajské bienále, kde sa prezentujú umelci zo 6 podunajských krajín vo veku do 35 rokov. Každý rok má zaujímavú fotografickú výstavu a minimálne jednu slovenskú výstavu. Primárnym cieľom Danubiany je prezentovať a podporovať stredoeurópske umenie.

20
km
Petržalská hrádza

Petržalská hrádza

Inak sa nazýva aj Dunajská hrádza a vedie cez celú Petržalku až po priehradné dielo v Gabčíkove. Hojne je využívaná najmä inline korčuliarmi a cyklistami.

21
km
Rusovský park

Rusovský park

Rosovský park sa nenachádza ďaleko od Bratislavy ale poskytuje želaný pokoj a ticho. Okrem krásnych zákutí tu nájdete aj známy Rusovský kaštieľ.

22
km
Kaštieľ Rusovce

Kaštieľ Rusovce

Leží v mestskej časti Bratislavy - Rusovce, postavený tu bol v roku 1840. Svoj príťažlivý vzhľad nadobudol uplatnením romantizujúceho slohu tzv. windsorského typu, ktorý... Viac napodobňoval anglickú gotiku. Pri kaštieli sa rozprestiera rozľahlý park.

27
km
Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších rekreačných stredísk na južnom Slovensku. Ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie. nachádza sa... Viac tu 10 interiérových a exteriérových bazénov s mineralizovanou liečivou a termálnou vodou s teplotou od 26 °C do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Na svoje si tu prídu deti ale aj milovníci adrenalínu a zábavy.

29
km
Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

Orechová potôň (SLOVAKIA RING)

SLOVAKIA RING je profesionálny a univerzálny motoristický areál, ktorého súčasťou je prvý národný automotodróm disponujúci homologizáciou medzinárodnej automobilovej federácie... Viac (FIA). Okrem pravidelných pretekov, ktoré sa tu konajú, môžu návštevníci na vlastnej koži zažiť rýchlu jazdu po okruhu, vďaka jazdám pre verejnosť.

31
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

31
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

32
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

32
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

32
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Mohlo by sa vám páčiť