Liečebné procedúry, konzultácia s lekárom, wellness a plná penzia v kúpeľoch Brusno

Liečebný dom Poľana, Brusno

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Liečebné procedúry, konzultácia s lekárom, wellness a plná penzia v kúpeľoch Brusno

LokalitaLiečebný dom Poľana, Brusno (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 6.1.2020 do 21.12.2020 podľa dostupnosti.

Predstavte si, ako vás obklopuje krásna príroda, čerstvý vzduch a nerušené ticho. Vy si užívate procedúry, ktoré vám lekár stanovil. Pociťujete na svojom tele blahodarné účinky prírodnej minerálnej vody. Preneste sa do srdca stredného Slovenska. Kúpele Brusno sú miesto, kde zažijete relax, ozdravenie a príjemné strávené chvíle v rodinnej atmosfére.

Poskytované služby

Základným liečebným prostriedkom je kúpeľ v minerálne vode, ktorá tvorí základ pre liečebné procedúry v kúpeľoch vo forme vaňového, sedacieho kúpeľa a formou pitnej kúry. Významný terapeutický účinok majú klasické, reflexné, podvodné masáže, rehabilitačné plávanie, vodoliečebné a elektroliečebné procedúry. Dôležitou súčasťou terapie je liečebný telocvik v individuálnej a skupinové forme.

Komplexnú liečbu dopĺňa aj oddelenie oxygenoterapie, podkožná aplikácia oxidu uhličitého vo forme plynových injekcií a suchý uhličitý kúpeľ.

Kúpele Brusno poskytujú okrem komplexnej kúpeľnej a rehabilitačnej liečby aj diagnostické vyšetrenia: kardiologické vyšetrenia EKG, sonografické vyšetrenie srdca, ergometriu, ambulantné monitorovanie krvného tlaku a srdca, biochemické a hematologické vyšetrenia krvi (krvný INR glykemický profil).

Procedúry, na výber po lekárskej prehliadke nájdete TU.4


 

Voľný čas

Priamo v liečebnom dome sa pravidelne konajú tanečné večierky a rôzne kultúrno-spoločenské podujatia – vystúpenie folklórnych súborov, tanečných skupín a hudobno-zábavných a estrádnych programov.
V kúpeľnom dome nájdete spoločenské priestory, kde si môžete zahrať biliard, stolný tenis, stolový futbal, šach či iné zábavné hry.
V areáli kúpeľov sa rozprestiera prekrásny kúpeľný park s možnosťou prechádzok v každom ročnom období.

Tipy na výlety v okolí nájdete TU.

Brusinka

Prírodná liečivá voda Brusnianka pramení v horskom údolí Slovenského rudohoria v areáli Kúpeľov Brusno, jej zdrojom je prírodný liečivý prameň Ondrej.

Prírodná liečivá voda Brusnianka je vhodná:

 • pri nechutenstve
 • pri chronických zápalových procesoch močových ciest
 • pre krytie potreby vápnika, horčíka a fluóru

Výlety do bližšieho okolia

 • Hrad Slovenská Ľupča
 • Jaskyňa Bystrá
 • Čiernohronská železnica
 • Lesnícky skanzen Vydrovo
 • Artikulárny kostol v Hronseku
 • Špania Dolina
 • Banícke múzeum

Ilustračné foto

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Až 10 liečebných procedúr
  Až 10 liečebných procedúr
 • Konzultácia s lekárom
  Konzultácia s lekárom
 • Voľný vstup do rehabilitačného bazéna, sauny a parného kúpeľa
  Voľný vstup do rehabilitačného bazéna, sauny a parného kúpeľa
 • Plná penzia v cene pobytu
  Plná penzia v cene pobytu
 • Kúpeľný park s možnosťou prechádzok v každom ročnom období
  Kúpeľný park s možnosťou prechádzok v každom ročnom období

Ukončené
270,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

10

Tešíme sa s krásneho pobytu a držíme palce , aby to kúpeľom dopadlo čo najlepšie

Miloš, 27. januára 2020

Hodnotil ponuku Relaxačný pobyt pre 1 osobu na 5 nocí


9,8

Na svojom pobyte som nezaznamenala,že by mali kúpele problémy. Zamestnanci kúpeľov boli priateľsky, ústretoví a veľmi ochotní. Na vyber bolo viacero jedál a chválim čerstvé šaláty a v kaviarni čerstvé zákusky. Procedúry boli pre mna užitočné. Wellness priestory boli pekne a čisté. Na pobyte som si...

Eva, 14. marca 2020

Hodnotil ponuku Relaxačný pobyt pre 1 osobu na 5 nocí

Kontakt

Liečebný dom Poľana

Liečebný dom Poľana

Kúpeľná 1/2
97662 Brusno
+421 48 43 11 511, +421 910 838 328

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

rezervacie@kupelebrusno.sk
http://www.kupelebrusno.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Kúpele Brusno

Kúpele Brusno

Tieto kúpele sú vyhľadávané vďaka svojim minerálnym vodám na liečenie zažívacích chorôb, obličiek, pečenie, žalúdočných a črevných porúch. Prvýkrát boli miestne pramene písomne... Viac doložené v roku 1818 vo farskej kronike v Medzibrode.

5
km
Hrb - stred Slovenska

Hrb - stred Slovenska

Vrch Hrb je geografickým stredom Slovenska. Dostanete sa naň po modrej turistickej značke z obce Ľubietová alebo po červenej alebo po žltej značke z obce Brusno. Z vrcholu je... Viac krásny výhľad na Nízke Tatry, Poľanu alebo Veporské Vrchy.

8
km
Kalište

Kalište

Počas Slovenského národného povstania sa obec stala jedným z centier takzvanej Partizánskej republiky v Nízkych Tatrách. Za pomoc partizánom nacisti obec 18. marca 1945 prepadli a... Viac zavraždili 13 obyvateľov. Vypálili 42 domov aj s hospodárskymi budovami. Dnes je na území tejto osady vybudovaný prírodný skanzen.

9
km
Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

9
km
Biatlonový areál Osrblie

Biatlonový areál Osrblie

Biatlonový areál v Osrblí sa nachádza uprostred lesov Nízkych Tatier. Stále slúži ako dejisko mnohých biatlonových pretekov. Okrem toho je v okolí množstvo turistických trás a... Viac hotel s reštauráciou.

10
km
Kúpalisko Podbrezová

Kúpalisko Podbrezová

Kúpalisko v Podbrezovej ponúka okrem troch bazénov aj bufety, ihrisko na plážový volejbal alebo bedminton a stoly na stolný tenis.

10
km
Vysoká pec Tri Vody

Vysoká pec Tri Vody

Pec neďaleko obce Osrblie je najstaršou vysokou pecou ešte z čias Rakúsko-Uhorska. Postavená bola už v roku 1795. Za použitia dreba ako palica sa tu vyrábalo surové železo, z... Viac ktorých potom vyrábali rúry, delové gule alebo kachle. Z Osrblia sem vedie málo frekventovaná asfaltová cesta, ktorá je vhodná najmä pre cyklistov.

12
km
Chata Bernardín

Chata Bernardín

Chata Bernardín je obľúbeným cieľom vychádzok a zastávkov počas turistiky. Nachádza sa nad obcami Hronec a Valaská a vedie k nej viacero turistických trás. V chate ponúkajú... Viac občerstvenie, nápoje a krásne výhľady na široké okolie. K chate kedysi viedla jednomiestna lanovka, ktorá však dnes už nepremáva.

13
km
Tajch Hrončok

Tajch Hrončok

Tajch Hrončok sa nachádza hlboko v doline Kamenistého Potoka pri obci Hronec. Je vynikajúcou zastávkou najmä pri cykloturistike v tomto regióne. Vybudovaný bol v roku 1881 za... Viac účelom zachytávania vody na splavovanie dreva.

15
km
Krpačovo

Krpačovo

Vodná nádrž Krpačovo sa nachádza nad obcami Horná a Dolná Lehota v Nízkych Tatrách. Pri vodnej nádrži sa nachádza množstvo turistických trás ale aj bufet, hotel a reštaurác... Viacia. Neďaleko nájdete aj lyžiarske stredisko Tále a Krpačovo.

16
km
Bystrianska jaskyňa

Bystrianska jaskyňa

Bystriansku jaskyňu tvorí Stará a Nová jaskyňa s celkovou dĺžkou vyše 3 000 m. Jej prieskum sa začal v roku 1923. Sústredil sa najmä na priepasť Peklo, cez ktorú jaskyniari v... Viac roku 1926 zostúpili do Novej jaskyne. Najkrajším priestorom jaskyne je Klenotnica. Súčasná prehliadková trasa má dĺžku 580 m a prehliadka trvá 45 minút.

16
km
Donovalkovo

Donovalkovo

Donovalkovo je novinka pre najmenších. Ide o mestečko, ktoré je zmenšenou kópiou mesta. Súčasťou mestečka je aj dopravné ihrisko a mini farma so zvieratkami.

Mohlo by sa vám páčiť