Ozdravný pobyt s polpenziou a liečebnými procedúrami v Harmony Rezort***

Hotel HARMONY REZORT 3*, Piešťany

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ozdravný pobyt s polpenziou a liečebnými procedúrami v Harmony Rezort***

LokalitaHotel HARMONY REZORT 3*, Piešťany (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

V kúpeľnom meste Piešťany na vás čakajú liečivé zážitky. Ubytujte sa hoteli Harmony Rezort***, nechajte sa hýčkať kvalitnými službami a načerpajte nové sily v hotelovom rehabilitačnom centre s profesionálnym personálom a odborným lekárom – fyzioterapeutom, ktorý pomohol už stovkám ľudí.

Hotel

Celoročne otvorený Hotel HARMONY REZORT 3* sa nachádza v rekreačnej oblasti na brehu priehrady Sĺňava, vzdialený cca 2 km od centra mesta Piešťany a kúpeľného ostrova. Hotelový areál vám umožňuje oddych a relax v pravom slova zmysle. Priestranný a tichý areál hotela je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre odpočinok. V blízkom a vzdialenejšom okolí je veľa možností kultúrneho a spoločenského vyžitia s cieľom toho správneho využitia Vášho voľného času.

Lokalita

Zelená zóna, bohatá fauna a flóra vôkol hotela a kvalitné komplexné služby naplnia očakávania aj náročných klientov. "Hotel vás zrelaxuje", v hotelovom Rehabilitačnom Centre načerpáte nové sily. Parkovanie vám poskytnú pri hoteli, alebo na hotelovom parkovisku.

Ubytovanie

Sú tu pre vás k dispozícii komfortne vybavené dvojlôžkové izby, niekoľko apartmánov a jednolôžkovú izbu. Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením so sprchou, rádiom a satelitným TV/LCD. Príjemný pobyt umocňuje priestranný balkón.

Gastro

Stravovanie klientov je poskytované v klimatizovanej hotelovej reštaurácii. Na strave sa nešetrí, tvorí súčasť vášho oddychu a liečenia a je podávaná formou pestrých bufetových stolov. Klienti sa môžu počas celého dňa a vo večerných hodinách občerstviť v dennom bare či v letných mesiacoch na letnej terase.

Rehability-centrum

Hotelové Rehabilitačné Centrum je dlhodobo známe kvalitnými a rozsiahlymi službami. Dôkazom úspechu je množstvo vyliečených a spokojných klientov. Pohodlne z izby sa dostanete v rámci hotela do zóny, kde aspoň na pár minút zabudnete na vaše každodenné starosti a načerpáte nové sily! "Hotel, ktorý Vás zrelaxuje"! Zameriava sa predovšetkým na prevenčnú liečbu a rehabilitáciu pri ochoreniach pohybového ústrojenstva. Poskytuje kvalitné masáže, podvodnú liečbu, studené a teplé zábaly, elektroterapiu, manuálna terapia, pilates, laser a ostatné. Klienti majú možnosť konzultácie s hotelovým lekárom, špecialistom na reumatológiu a zdravý životný štýl. Klienti si vyberajú procedúry individuálne, alebo využívajú cenovo zvýhodnené liečebné balíčky. Rehabilitácia môže byť doplnená návštevou kúpeľných zariadení a termálnych bazénov v kúpeľoch Piešťany.

Služby

Areál hotela tvorí park pretvorený záhradným architektom, japonské posedenie, grilovací sektor, koliba s kozubom, detské ihrisko - (veľká trampolína, kolotoč...), tenisový areál - futbal, basketbal. Park pokračuje pozdĺž celého rezortu. Pre športovcov je možný vstup do rezortu aj cez zadnú časť - čo umožňuje športovým návštevníkom nerušene priamo z ihriska vojsť do spŕch, alebo do fitnes centra na prízemí.

Hotel Harmony rezort - spolupracuje s liečivými kúpeľmi Piešťany, a tak je možné využiť každú liečebno-relaxačnú procedúru. Kúpele Piešťany sú liečebné kúpele, ktoré sa nachádzajú vo východnej časti mesta, prevažne na Kúpeľnom ostrove. Kúpanie v termálnej vode je našim klientom umožnené v Hoteli Splendid. Bahno na „skúšku“ je možné realizovať v „bahnisku“ a „zrkadlisku“ v špecializovanom pracovisku „Irma“. Kúpele Piešťany vďačia za svoju povesť predovšetkým unikátnym prírodným prameňom termálnej minerálnej vody, ktorá vyviera z hĺbky 2000 metrov. Minerálna voda v Piešťanoch vynáša niektoré špecifické zlúčeniny a energiu zemskej magmy, ktoré sa využívajú na liečbu chorôb už po dlhé roky.

Voľný čas

Pravidelne pre klientov sa organizujú hudobné a tanečné večery, gastronomické podujatia a iné atraktívne spestrenie pobytu. Priamo v hotelovom areáli sa nachádza multifunkčné ihrisko, stolný tenis, fitness, požičovňa bicyklov. Lokalita vám ponúka ideálne možnosti pre výlety do okolia. V okruhu niekoľkých kilometrov môžete navštíviť množstvo hradov, zámkov, kaštieľov, jaskýň, Zoo-Park, a iných atrakcii, sme blízko Bratislavy, Trenčína, Trnavy, rovnako Viedne, pohoria Malých Karpát a podobne. Vedľa hotela je tenisové ihrisko, bowling a dva bazény, vodné lyžovanie. Na chuť si prídu rybári. V rámci mesta Piešťany je viacero atraktívnych športových plôch. Zábava v meste - festivaly, koncerty, podujatia....

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Areál hotela je obklopený prírodou
  Areál hotela je obklopený prírodou
 • Park pretvorený záhradným architektom
  Park pretvorený záhradným architektom
 • V tesnej blízkosti vodnej nádrže Slňava
  V tesnej blízkosti vodnej nádrže Slňava
 • Hotel spolupracuje s liečivými kúpeľmi Piešťany
  Hotel spolupracuje s liečivými kúpeľmi Piešťany
 • Ochotný personál s rodinnou atmosférou
  Ochotný personál s rodinnou atmosférou

Ukončené
od 159,00 €

Bežná cena: 198 - 519,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 589 501 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Hotel HARMONY REZORT 3*

Hotel HARMONY REZORT 3*

Rekreačna cesta 9
92101 Piešťany
+421 902 836 694

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

manager@harmonyrezort.sk
http://www.harmonyrezort.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

1
km
Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

2
km
Sĺňava

Sĺňava

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

4
km
Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

7
km
Čertova pec

Čertova pec

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

9
km
Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“

10
km
Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

11
km
Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

12
km
Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

14
km
Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

17
km
Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Hvezdáreň a planetárium M. R. Štefánika

Nájdete tu druhý najväčší ďalekohľad na Slovensku. Môžete sa tu zoznámiť s hvezdárskou technikou, zúčastniť sa večerného pozorovania hviezd alebo absolvovať prednášku na dohodnutú... Viac tému. Hvezdáreň sa nachádza asi 15 min chôdze od hlavného námestia, na kopci Svinná hora.

17
km
Hlohovský zámok

Hlohovský zámok

Zámok sa nachádza južne od Hlohovca v rozsiahlom parku s francúzskymi terasami. Prvý hrad na tomto mieste bol postavený už v 11. storočí.

18
km
Čachtický Hrad

Čachtický Hrad

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Mohlo by sa vám páčiť