Darčeková poukážka na gastronomický zážitok v reštaurácii Srdcovka Reduta

Srdcovka Reduta, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(11 hodnotení)

Darčeková poukážka na gastronomický zážitok v reštaurácii Srdcovka Reduta

LokalitaSrdcovka Reduta, Bratislava - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.1.2020 do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

Skvelá prešporská kuchyňa v modernom prevedení s dôrazom na čerstvosť surovín bez použitia dochucovadiel a umelých prísad. K tomu vynikajúca nepasterizovaná desiatka Gambrinus priamo z tankov. Tak presne to je Srdcovka Reduta. Doprajte svojim chuťovým pohárikom poriadny gastronomický zážitok aj vďaka darčekovej poukážke. Alebo potešte svojho blízkeho týmto darčekom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Skvelá kuchyňa v modernom prevedení s dôrazom na čerstvosť surovín
  Skvelá kuchyňa v modernom prevedení s dôrazom na čerstvosť surovín
 • Pocit jedinečnosti dodáva aj profesionálna obsluha
  Pocit jedinečnosti dodáva aj profesionálna obsluha
 • Vynikajúca nepasterizovaná desiatka Gambrinus priamo z tankov
  Vynikajúca nepasterizovaná desiatka Gambrinus priamo z tankov
 • Príjemné posedenie s priateľmi pri akejkoľvek príležitosti
  Príjemné posedenie s priateľmi pri akejkoľvek príležitosti
 • Prevádzka v Starom Meste
  Prevádzka v Starom Meste

Ukončené
od 19,90 €

Bežná cena: 25 - 50,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

11 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

10

Opätovne veľká spokojnosť s jedlom ako aj personálom.

Beáta, 30. októbra 2019

Hodnotil ponuku Bravčová panenka + pivná degustácia


10

Prevádzku sme navštili na základe dobrej skúsenosti opäť, spokojnosť!

Beáta, 30. októbra 2019

Hodnotil ponuku Bravčový chilli burger + pivná degustácia

Kontakt

Srdcovka Reduta

Srdcovka Reduta

Medená 3
811 02 Bratislava
+421 907 88 66 22

Po - Ut: 10.30 - 22.00 hod.
Streda: 10.30 - 23:00 hod.
Št - Pi: 10.30 - 00.00 hod.
Sobota: 12.00 - 00.00 hod.
Nedeľa: 12.00 - 20.00 hod.

info@srdcovka-reduta.sk
https://www.srdcovka-reduta.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

do100
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

300
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

400
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

400
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

500
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

600
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

600
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

800
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

1000
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť