Autobusový zájazd na zápas na MS v hokeji 2020 Slovensko - Kanada

  CK Sportovysen.sk, Lausanne (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 18.5.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 189 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

0 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

CK Sportovysen.sk

A je to tu opäť! Slovenskoooo na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2020. Každoročne očakávané športové šialenstvo sa tento rok odohrá vo Švajčiarsku a vy sa toho môžete stať súčasťou bez akýchkoľvek starostí. Cestujte s CK Sportovysen.sk na zápasy slovenskej reprezentácie a zažite nezabudnuteľné zážitky počas šampionátu.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hokejový zážitok na celý život
 • Ohlučujúca atmosféra štadióna, ktorú treba zažiť
 • Vstupenka základnej kategórie
 • Služby delegáta počas celého zájazdu
 • Doprava klimatizovaným autobusom s WC

V cene je zahrnuté

 • Autobusový zájazd na MS v hokeji Slovensko - Kanada 19.5.2020 pre 1 osobu
 • Obojsmerná doprava klimatizovaným autobusom s WC na trase Trenčín-Trnava-Bratislava-Lausanne (zvoz z ďalších slovenských miest na vyžiadanie)
 • Vstupenka základnej kategórie (ďalšie kategórie na vyžiadanie)
 • Služby delegáta počas celého zájazdu
 • Darček pre každého účastníka

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 18.5.2020.

Vyberte si z nasledujúcich možností

CK Sportovysen.sk má pre vás ešte aj tieto ponuky (+2 ďalšie ponuky) :
189,00 €
Platnosť kupónu je od 28.11.2019 do 13.5.2020 podľa dostupnosti.
139,00 €
Platnosť kupónu je od 27.11.2019 do 8.5.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Na zájazd je potrebné sa prihlásiť ihneď po zakúpení kupónu, najneskôr však do 24 hodín na emailovej adrese info@sportovysen.sk alebo telefonicky na čísle 0948 918 817 a uviesť mená cestujúcich
 2. Pri rezervácii je potrebné uviesť meno, priezvisko, číslo a heslo kupónu a následne osobné údaje

Doplňujúce informácie

 • Rámcový program dvojdňového zájazdu bez ubytovania:
  odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách
  príchod do Lausanne a spoločná prehliadka mesta / voľný program
  hokejový zápas Slovensko - Kanada (19.5.2020)
  po zápase odchod na Slovensko

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 102 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  CK Sportovysen.sk

Švantnerova 2
841 02 Bratislava
+421 948 13 88 37, +421 948 93 88 37

info@sportovysen.sk
https://www.sportovysen.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (4 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Hrad Devín

Hrad Devín (4 km)

Hrad stojí na mohutnom skalnom brale pri sútoku Moravy a Dunaja. Niektoré klenbové priestory tohto paláca sa dnes využívajú ako muzeálne expozície Múzea mesta Bratislavy. Počas... Viac sezóny sa na hrade viackrát konajú vystúpenia historických šermiarov. Návštevníci si tiež môžu vyskúšať hod oštepom, sekerou alebo streľbu z luku. Z prístavu pod hradom odchádzajú lode do Bratislavy a Hainburgu alebo na krátku plavbu po rieke Morave.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (5 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (5 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Lanoland

Lanoland (5 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (5 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Horský park

Horský park (5 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Sandberg

Sandberg (5 km)

Významná paleontologická lokalita, ktorú nájdete v bratislavskej časti Devínska Nová Ves. Našlo sa tu okolo 300 druhov skamenelín ulitníkov, lastúrnikov, ježoviek, hubiek a... Viac rôznych morských a suchozemských živočíchov. Aj dnes tu ešte stále žije niekoľko chránených druhov.

Slavín

Slavín (6 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (6 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (6 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.