Ročné predplatné časopisu TOUCHIT + powerbanka ako darček

Redakcia TOUCHIT, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,6

Vynikajúce hodnotenie
(24 hodnotení)

Ročné predplatné časopisu TOUCHIT + powerbanka ako darček

LokalitaRedakcia TOUCHIT, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 28.11.2019 do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

Máte už darček pre vášho drahého? Čo tak ročné predplatné časopisu o najnovších technológiách TOUCHIT, ku ktorému si vyberiete jeden z unikátnych darčekov: powerbanka Xiaomi či príručku Začíname so smartfónom.

Predstavujeme časopis TOUCHIT

Ročné predplatné časopisu TOUCHIT s reproduktorom Xiaomi Mi Pocket Speaker 2 zahŕňa okrem špičkového prenosného bezdrôtového reproduktora Xiaomi aj tlačené predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok a zadarmo elektronické predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok.

Ročné predplatné TOUCHIT s powerbankou Xiaomi Mi Power Bank 2 zahŕňa okrem powerbanky Xiaomi aj tlačené predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok a zadarmo elektronické predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok.

Ročné predplatné TOUCHIT s príručkou Začíname so smartfónom zahŕňa okrem príručky Začíname so smartfónom aj tlačené predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok a zadarmo elektronické predplatné časopisu TOUCHIT na jeden rok.


 

Prečo si vybrať TOUCHIT ako darček pod stromček?

Pretože v časopise TOUCHIT si každý nájde niečo pre seba. Navyše vám pošleme elektronický darčekový certifikát na váš e-mail, aby ste ho mohli dať ako darček spolu s reproduktorom, powerbankou či príručkou pod vianočný stromček. Spojte príjemné s užitočným a obdarujte svojich blízkych originálnym darčekom.
Moderný časopis TOUCHIT o najnovších technológiách.

TOUCHIT  je časopis o najnovších technológiách, ktorý vychádza pod vedením skúseného šéfredaktora a známeho IT odborníka Ondreja Macka. TOUCHIT prináša najhorúcejšie novinky zo sveta technológií, reportáže z veľkých výstav a veľtrhov technológií a spotrebnej elektroniky po celom svete. Čitatelia majú možnosť získať množstvo zaujímavých informácií o najnovších trendoch a technológiách, IT produktoch na trhu, či porovnať produkty vo veľkých testoch. Okrem toho pre čitateľov pripravujeme množstvo exkluzívneho obsahu – videoreportáže, špeciálne verzie softvéru, a súťaže.


 

 

Powerbanka Xiaomi Mi Power Bank 2

Vďaka svojej kapacite až 5000 mAh zabezpečí smartfónu na cestách dostatok šťavy a nenechá tak vás ani váš smartfón v štichu. Navyše má kvalitné hliníkové vyhotovenie a napriek tomu si udržiava nízku hmotnosť. V hornej časti sú LED diódy, ktoré oznamujú zostávajúcu kapacitu batérie.

Príručka začíname so smartfónom

Príručku Začíname so smartfónom ocenia všetci, ktorí začínajú so smartfónom úplne od začiatku, alebo im nie sú jasné niektoré funkcie telefónu. Rovnako ju využijú aj používatelia, ktorí majú zo smartfónu strach, pretože sa ťažšie orientujú v nových technológiách. Príručka používateľov prevedie nastaveniami telefónu, jeho funkciami a osobným prispôsobením smartfónu. Popisuje zariadenia Android aj Apple. Príručka je mäkkej brožovanej väzbe a má 56 strán

Elektronická verzia teraz zadarmo

Každý predplatiteľ teraz automaticky získava prístup k elektronickej verzii časopisu v hodnote 12,50 € úplne zadarmo na celú dobu predplatného. Časopis TOUCHIT tak môžete čítať kdekoľvek ste, na svojom telefóne či tablete. Jednotlivé vydania si môžete stiahnuť a nemusíte tak plytvať dátami.  

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Moderný časopis o najnovších technológiách
  Moderný časopis o najnovších technológiách
 • Vychádza pod vedením známeho IT odborníka Ondreja Macka
  Vychádza pod vedením známeho IT odborníka Ondreja Macka
 • Poštovné v rámci SR je v cene
  Poštovné v rámci SR je v cene
 • Prístup do elektronickej verzie časopisu
  Prístup do elektronickej verzie časopisu
 • Powerbanka alebo príručka Začíname so smartfónom
  Powerbanka alebo príručka Začíname so smartfónom

Ukončené
od 18,90 €

Bežná cena: 26,89 - 43,80 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,6

Vynikajúce hodnotenie

24 hodnotení

17 zákazníkov odporúča

10

vynikajúci časopis, zaujímavé články. rýchle dodanie. časopis kúpený ako darček, ktorý veľmi potešil.

Eva, 28. júna 2020

Hodnotil ponuku Ročné predplatné TOUCHIT s bezdrôtovým...


10

Dodanie podľa plánu, spokojnosť, odporúčame

Janka, 23. februára 2020

Hodnotil ponuku Ročné predplatné TOUCHIT s príručkou...

Kontakt

Redakcia TOUCHIT

Račianska 153/A
82102 Bratislava
+421 903 606 209

predplatne@touchit.sk
http://www.touchIT.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť