Ručne maľovaná mandala - jedinečný darček vytvorený na mieru

Ateliér Ľuba Slejzáka, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Ručne maľovaná mandala - jedinečný darček vytvorený na mieru

LokalitaAteliér Ľuba Slejzáka, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 4.12.2019 do 15.3.2020 podľa dostupnosti.

Chceli by ste vašim blízkym venovať darček skutočne na mieru? Vieme o takom, ktorý im dokonca dodá aj viac sebavedomia, motivácie, šťastia a pokoja pre myseľ. Do detailov vyladené mandaly vyčarujú úsmev na tvári vám i obdarovanému. Slovenský autor Ľubo Slejzák do každej z nich vkladá svoje jedinečné know-how.

Sila mandál

Čo dokáže mandala?

 • Zmierniť stres, odbúrať strach a podporiť vaše silné stránky
 • Najzaujímavejšie je, že osobná mandala dokáže splniť aj vaše želania, stačí si ich len dobre premyslieť
 • Keď sa vaše podvedomie prepojí so správnym naprogramovaním mandaly, začnú sa diať zázraky

Osobné, partnerské a rodinné mandaly Ľuba Slejzáka sú výnimočné tým, že sú vytvorené podľa dátumu narodenia konkrétneho človeka. Slovenský autor vytvoril jedinečné know-how, v ktorom spojil prastaré učenie 5 elementov s metafyzikou mandaly. Z dátumu narodenia vie vypočítať, aké energie má k dispozícii duša človeka. Tieto energie dokáže v mandale správne prepojiť, takže výsledná kompozícia má potom harmonické účinky. 

Skúsenosti zákazníkov

"Na posilnenie sebavedomia pracuje na 100 %. Dokážem ľuďom povedať to, čo som predtým nedokázala. Predtým som totiž nevedela povedať slovíčko "NIE", keď ma niekto o niečo požiadal." (Miroslava)

"Mám ju vyvesenú v izbe a zakaždým, keď sa na ňu pozriem, pociťujem pokoj a radosť :-)" (Marieta)

"Dnes mi prišla moja mandala a musím sa Vám veľmi pekne poďakovať. Je naozaj krásna a úžasná. Ste zlatý človek a ani neviem povedať, akú radosť ste mi práve urobili." (Petra)

"Chcem sa Vám poďakovať za osobnú mandalu, ktorá mi včera prišla. Je nádherná, žiari na celú izbu. Žltá bledšia aj tmavšia, oranžová a trocha hnedej - krásne to spolu ladí a je to krásne vyvážené." (Ľubica)

Druhy mandál na výber

Anjelská mandala (3 typy)

Anjelské mandaly sú tvorené podľa stredovekej alchymistickej tradície. Anjelská mandala vyjadruje želanie človeka otvoriť sa pôsobeniu z ríše Anjelov a ďalších nápomocných nebeských bytostí, ktoré pomáhajú človeku vyvíjať sa smerom k všeobjímajúcej Láske.

Anjel lásky

Oživuje oblasť vzťahov a priťahuje nové príležitosti na nadviazanie hlbokého milujúceho vzťahu. Otvorenie sa v láske a otvorenie svojho srdca anjelskému vedeniu stačí na to, aby sa začali diať zázraky. Či už vo vzťahu, ktorý sa ochladil, alebo v úplne novom vzťahu. Anjel lásky je perfektný spoločník, užite si to!

Anjel hojnosti

Otvára nové príležitosti vo všetkých oblastiach, priťahuje hojnosť príjmov z nečakaných zdrojov, rozširuje horizonty. Stačí si to úprimne želať a otvoriť oči. Všade okolo nás sa neustále dejú zázraky. Anjelskú pomoc si netreba zaslúžiť, stačí o ňu požiadať. Anjel hojnosti nás všetkých miluje.

Anjel šťastných príležitostí

Otvára nové možnosti a ukazuje nám to, čo nevidíme. Ak sa v láske dokážeme otvoriť tomuto pôsobeniu, začnú k nám prichádzať nové príležitosti vo všetkých oblastiach života. Nechajte sa viesť, odovzdajte sa do vyššej moci, ktorá dokáže vytvoriť okolo vás šťastnú realitu.

Osobná, partnerská a rodinná mandala

Idete na rodinnú oslavu? Okrem osobných mandál sú najžiadanejšie partnerská alebo rodinná mandala. Tvorené sú podľa dátumov narodenia partnerov alebo všetkých členov rodiny. Všetky mandaly sú ako klasické obrazy na stenu. Sú namaľované na plátno, zarámované.

Dopĺňa ich sprievodný list, do ktorého môžete napísať venovanie. Sprievodný list obsahuje horoskopy, takže je to veľmi inšpiratívne čítanie.

Osobná mandala

Pre vytvorenie mandaly stačí vybrať požadovanú veľkosť a zadať meno a dátum narodenia + želanie, v čom by vám mala mandala pomôcť (želania, životné ciele). Vďaka originálnemu know-how vypočíta p. Slejzák vaše osobné energie a priradí k nim presne zodpovedajúce farebné frekvencie, ktoré sú harmonicky naladené do kruhu. Vznikne tak účinná mandala, ktorá vám môže v živote reálne pomôcť.

Účinky osobnej mandaly:

 • Uľahčuje koncentráciu
 • Podporuje sebavedomie a schopnosť učiť sa
 • Ak človek dôveruje mandale, môže mať liečivé účinky
 • Motivačný prostriedok na dosiahnutie cieľa
 • Otvára nové životné cesty a zmysel života
 • Podporuje duchovný rozvoj a prebudenie
 • Obracia pozornosť do vnútra, odkiaľ pramení pravé šťastie
 • Upokojuje myseľ a harmonizuje mozgové hemisféry
 • Harmonizuje a chráni interiér

Partnerská mandala (potrebné uviesť mená a dátumy narodenia oboch partnerov)

Podľa dátumu narodenia sa dajú vyjadriť aj energie dvoch rôznych osobností. Ich vzájomný vzťah sa dá vyjadriť farebne i tvarovo. V mandale sú ich energie prepojené a zosúladené, takže podporujú oboch partnerov v láske a rovnocennosti.

Rodinná mandala (potrebné uviesť mená a dátumy narodenia všetkých členov rodiny)

Rodinná mandala harmonicky spája všetkých členov rodiny. Vytvára puto súdržnosti a stáva sa novodobým rodinným erbom. Do rodinnej mandaly môžete vložiť rôzne nesebecké želania, ktoré podporia nielen rodinu, ale aj širší okruh rodovo spriaznených duší.

 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Originálny, skutočne osobný darček
  Originálny, skutočne osobný darček
 • Poštovné v cene
  Poštovné v cene
 • Dokázateľný vplyv na psychiku človeka i jeho prostredie
  Dokázateľný vplyv na psychiku človeka i jeho prostredie
 • Jedinečné know-how slovenského autora
  Jedinečné know-how slovenského autora
 • Podrobný popis mandál nájdete pod ponukou
  Podrobný popis mandál nájdete pod ponukou

Ukončené
od 39,00 €

Bežná cena: 69 - 560,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 586 427 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Ateliér Ľuba Slejzáka

Ateliér Ľuba Slejzáka

Košická 13
05401 Levoča
+421 910651595

objednavky@mandala-fengshui.eu
https://mandala-fengshui.eu/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť