od 139,00 €

Bežná cena
420 - 490,00 €
Ušetríte
až 281,00 €

120 TV staníc, vrátane prémiových ako HBO, športových, detských... Mega telka iba za 11,70 € mesačne s archívom od ISPER Slovakia

  ISPER Slovakia s.r.o., Slovensko (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 139 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

ISPER Slovakia s.r.o.

Je to tak jednoduché. Po objednaní vám kuriér prinesie krásne zabalenú krabičku. Rozbalíte ju, pripojíte na internet, televíziu a zapnete. Pred vami je ponuka viac ako 120 programov vrátane programu NASA a samozrejmosťou sú aj prémiové balíky. Úplným bonusom je 7-dňový archív - spustíte a zastavíte čo chcete a kedy chcete. Digitálna televízia v HD kvalite na 1 celý rok.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Digitálna televízia v HD kvalite na 1 celý rok
  Digitálna televízia v HD kvalite na 1 celý rok
 • 120 staníc vrátane prémiových
  120 staníc vrátane prémiových
 • 7 dňový archív na všetkých staniciach
  7 dňový archív na všetkých staniciach
 • Sledovanie TV na ľubovoľnom mieste (stačí mať prístup na internet)
  Sledovanie TV na ľubovoľnom mieste (stačí mať prístup na internet)
 • Bez zmluvnej viazanosti
  Bez zmluvnej viazanosti

V cene je zahrnuté

 • ISPER TV2GO - televízny balík Go Komplet na 12 mesiacov
 • Digitálna televízia v HD kvalite
 • Vyše 120 televíznych staníc (zoznam TV staníc nájdete nižšie v doplňujúcich informáciách)
 • Sledovanie TV na ľubovoľnom mieste (stačí mať prístup na internet)
 • 7 dňový TV archív
 • Bez zmluvnej viazanosti

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2020.
 • Doba doručenia je do 10 dní 

Vyberte si z nasledujúcich možností

ISPER TV2GO balík Go Komplet na 12 mesiacov

 • Nepotrebujete set-top box, stačí aplikácia vo vašom TV
 • doručenie do 10 dní
  doručenie do 10 dní

139,00 €
- 67 % / 420 €

0,00 €

ISPER TV2GO balík Go Komplet + set-top-box na 12 mesiacov

 • Set-top-box (aj pre staršie TV prijímače (hdmi, scart))
 • Set-top box pripojíte do internetu a k televízoru a môžete sledovať
 • doručenie do 10 dní
  doručenie do 10 dní

249,00 €
- 49 % / 490 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Objednávka nie je potrebná, prebieha automaticky pri nákupe
 2. Prosím, vyplňte všetky požadované údaje, bez ktorých by nebol nákup kompletný
 3. Do poznámky je nutné uviesť platný e-mail
 4. Po nákupe vám príde potvrdenie

Poštovné

Poštovné v cene

neobmedzené množstvo

0,00 €

Doplňujúce informácie

 • Zoznam TV staníc: Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, JOJ Plus HD, JOJ Cinema HD, Wau HD, Dajto HD, Doma HD, TA3 HD, Nova International HD, Prima Plus HD, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, ČT :D/ČT art HD, Arena Sport 2 HD, Prima Plus HD, Prima Comedy Central HD, TV Barrandov HD, Barrandov Krimi HD, Kino Barrandov HD, Československo / Festival HD, Kino Svět, Fashion TV, Rebel, Rebel 2 Slušnej Kanál, TV Lux, Noe TV, Šlagr TV, Šlágr TV2, Óčko, Óčko Expres, Óčko Star, Relax, Retro, FilmBox HD, Filmbox Premium HD, ORF1, ORF2, RTL Television, RTL2, Deutsche welle, France 24, Fishing & Hunting, AMC HD, AXN, AXN Black, AXN White, CS Film / CS Mini / Horror Film, Film Europe HD, Film+ HD, Filmbox Plus, History Channel, National Geographic Channel HD, National Geographic Wild, Animal Planet HD, Viasat Explore, Spektrum HD, Spektrum Home, CBS Reality, Disney Channel, E! HD, Fine Living, Jim Jam, Minimax, MTV Europe, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Dance, MTV Live HD, Nickelodeon Junior, Nickelodeon, Rik HD, Duck TV, English Club TV, TV Paprika, VH1, VH1 Classic, Viasat History, Viasat Nature, Šport 1 HD, Šport 2 HD, Arena Sport 1 HD, Auto Motor und Sport HD, CNN International, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, NOVA Sport 1 HD, NOVA Sport 2 HD, Extreme Sports, Golf Channel, Discovery Channel, Investigation Discovery HD, Discovery Science HD, Discovery Showcase HD, Crime & Investigation, DTX, Private TV, Hustler TV, TLC, Leo TV / Extasy TV, HBO HD, HBO2 HD, HBO3 HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, NASA TV HD

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 582 267 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  ISPER Slovakia s.r.o.

Topoľčianska 18
851 05 Bratislava - mestská časť Petržalka
+421 902 532 989

Pondelok – Štvrtok: 9.00 – 17.00 hod.
Piatok: 9.00 – 15.00 hod.

kancelaria@isper.sk
https://www.isper.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (3 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (3 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (3 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (4 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (4 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (4 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (4 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (4 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Michalská brána

Michalská brána (4 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (5 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (5 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (5 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.