SWAT laser aréna – najnovšia aréna v Bratislave

SWAT LASER ARÉNA, Bratislava – Petržalka

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,5

Vynikajúce hodnotenie
(200 hodnotení)

SWAT laser aréna – najnovšia aréna v Bratislave

LokalitaSWAT LASER ARÉNA, Bratislava – Petržalka (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 6.12.2019 do 31.3.2020 podľa dostupnosti.

Príďte sa vyblázniť do reálnej strieľačky, ktorá nebolí – Laser Tag je pre všetkých. 12 hráčov, 5 hudobných motívov s mega ozvučením, hustá hmla či PS4 Gameroom. Vďaka vychytávkam ako "Recognizer", čiže zákerné maskovanie v aréne alebo "Omega", ktorá vám dodá superschopnosti, sa stanete súčasťou najmodernejšej SWAT laser arény v Bratislave!

Zahrajte si v SWAT laser aréne, ktorá používa najmodernejšie dostupné vybavenie, má hromadu tématických hudobných motívov, naozaj hustú hmlu, mega ozvučenie Arény a veľa ďalších možností a módov hry!

Elektronické vesty so systémom EVO 5 a štyrmi senzormi, laserové zbrane so samostatným senzorom a presnou muškou. 

Recognizer

Zákerné maskovanie v aréne :)

Jedinečnou a neprehliadnuteľnou prekážkou v Aréne je Recognizer. Hráčom počas hry poskytuje taktickú výhodu. Jeho žiariaci priezor umožňuje skrytú paľbu do Arény vďaka neutralizácii farby vesty a celkovému krytiu jej svetla!

Stačí sa skryť za Recognizer a cez jeho priezor strieľať smerom do Arény. Zasiahnutí hráči len ťažko zistia, odkiaľ strela priletela a kde sa nepriateľ skrýva!

Omega

Omegu možno za hru celkom zasiahnuť 14 x. Avšak pozor! Nemožno ju trafiť dvakrát po sebe rovnakým hráčom :) To znamená, že napríklad v tímovej hre musíte v tíme spolupracovať a informovať sa o stave Omegy a možnosti jej zásahu.

Po jej zasiahnutí sa začne regenerovať, čo sa prejavuje blikaním a menením farieb v strede. Po túto dobu nejde trafiť. Regenerácia trvá vždy 1 minútu (preto možno celkom trafiť 14x - hra má 15 minút).

Akonáhle ubehne 50 sekúnd regenerácie, Omega vystrelí okolo seba na protihráčov v dosahu menom hráča, ktorý ju zasiahol a nazbiera tak pre neho body. Po uplynutí ďalších 10 sekúnd (spolu 1 minúta) znova sčervenie.

Počas regenerácie Omegy samozrejme účinkuje super-schopnosť, ktorú hráč získal - neviditeľnosť alebo SPY mód, ktorý trvá 30 sekúnd.

Pokiaľ ale Omegu necháte dlhšie ako 10 sekúnd v červenom stave, začne svojvoľne strieľať po Aréne a hráčom body brať. Preto sa ju oplatí aktívne využívať. Pokiaľ ju v hre aktívne strieľate, môžete vo výsledkoch po hre vidieť, že Omega ako taká sama o seba zasiahla len veľmi málo hráčov. V opačnom prípade bude mať každý hráč od Omegy niekoľko zásahov.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najnovšia a najmodernejšia SWAT aréna v Bratislave
  Najnovšia a najmodernejšia SWAT aréna v Bratislave
 • Nová SWAT laser aréna vo Vienna Gate
  Nová SWAT laser aréna vo Vienna Gate
 • Pohodlné parkovanie, 2 hodiny zadarmo
  Pohodlné parkovanie, 2 hodiny zadarmo
 • K dispozícii bar pre príjemné posedenie
  K dispozícii bar pre príjemné posedenie
 • V hre skutočná hmla pre ešte lepšiu atmosféru
  V hre skutočná hmla pre ešte lepšiu atmosféru

Ukončené
3,50 €

Bežná cena: 5,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

200 hodnotení

132 zákazníkov odporúča

8,3

boli sme spokojní

Miloslav, 10. júla 2020

Hodnotil ponuku Laser game pre 1 osobu (15 minút – 1 hra)


10

Super zábava aj pre menšie deti.

Barbora, 6. decembra 2019

Hodnotil ponuku Laser game pre 1 osobu (15 minút – 1 hra)

Kontakt

SWAT LASER ARÉNA

SWAT LASER ARÉNA

Kopčianska 8 (Vienna Gate)
85101 Bratislava
0904 808 086

info@swatlaserarena.sk
http://www.swatlaserarena.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

2
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

3
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

3
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

3
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

3
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

3
km
Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Mohlo by sa vám páčiť