od 59,00 €

Bežná cena
59 - 299,00 €
Ušetríte
0,00 €

Kurz zdravé sebavedomie alebo kurz manažérskych zručností

  Genedu, Banská Bystrica (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 29.2.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Nákupom získate
minimálne 59 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

0 x kúpené

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Sebavedomie v práci má väčší dosah ako si myslíte. Ak neveríte v seba, že dokážete splniť ciele, ktoré ste predsavzal, ako ich chcete naplniť? Kde budete hľadať motiváciu? Naučte sa dôverovať samým sebe a prevezmite kontrolu nad svojích životom. Alebo vyskúšajte kurz manažérskych zručností a choďte si za svojím snom. Je to len na vás.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Pre ľudí, ktorých zaujíma rozvoj osobnosti, absolventov či začínajúcich manažérov
 • Zaujímavý obsah kurzou - učenie hrou
 • Osobný prístup - po dohode možno prispôsobiť obsah kurzu podľa potrieb záujemcu
 • Certifikát o úspešnom absolvovaní
 • 1 vyučovacia hodina trvá 60 minút

V cene je zahrnuté

 • Kurz podľa výberu
 • Online testy cez ktoré sa môžu účastníci testovať a precvičovať si, čo sa naučili
 • Certifikát o úspešnom absolvovaní
 • Prenájom školiacich priestor

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 29.2.2020.

Vyberte si z nasledujúcich možností

Kurz zdravé sebavedomie

Termín:

 • Teoretický úvod do témy sebavedomia – prečo je zdravé sebavedomie dôležité, ako sa prejavuje nízka sebadôvera a pod.
 • Analýza súčasného stavu (ako ste na tom teraz so sebavedomím)
 • Určenie cieľov a v ktorých oblastiach sebavedomia chce účastník najviac pracovať – napríklad sociálna oblasť  – ako byť viac sebavedomý pri spoznávaní nových ľudí alebo pracovná – ako sa správať viac sebavedomo na pracovisku
 • Návrh – riešenie ako zvýšiť sebavedomie pomocou cvičení
 • Zhodnotenie výsledkov
 • Dĺžka kurzu je 10 hodín

59,00 €

0,00 €

Kurz manažérske zručnosti

Termín:

 • Kurz Manažérske zručnosti je určený pre ľudí, ktorí chcú rozvinúť a zlepšiť  nasledovné kľúčové zručnosti manažéra:
 • plánovanie – zručnosti súvisiace s efektívnym plánovaním času a jeho používaním
 • organizovanie – činnosti, ktoré menia, pre-usporiadavajú, zlepšujú fungovanie systému
 • riadenie ľudí – schopnosť viesť; ako byť leader, nie boss (motivovanie iných, inšpirácia vlastným príkladom, zlepšenie vzťahov medzi ľuďmi a podobne)
 • komunikovanie – vedieť sa jasne vyjadrovať, byť empatický, výrečnosť, rozvoj celkových komunikačných schopností
 • rozhodovanie – vedieť sa správne rozhodnúť i v ťažkých situáciách, ako sa nenechať ovplyvniť emóciami pri rozhodovaní, ako kriticky hodnotiť fakty a podľa nich sa rozhodnúť
 • vyjednávanie – schopnosti rozoznať vnútorné motivácie a pohnútky, a tým dosiahnuť lepšie podmienky dohôd, praktické aplikácie v rôznych situáciách
 • riešenie problémov – schopnosti, ktoré pomôžu včas odhaliť prípadné problémy, nezaujaté riešenie prípadných konfliktov, kreatívne riešenie problémov s ktorými sa manažér nikdy nestretol
 • Dĺžka kurzu je 40 hodín

299,00 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. 0905 885 383 alebo j.slany@genedu.sk
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Kde kurz prebieha?
 • V Banskej Bystrici na adrese:  Rudohorská 33 974 11 – priestory podnikateľského inkubátora  a podľa záujmu aj iných mestách BB kraja

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 581 204 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Genedu

Rudohorská 33
974 11 Banská Bystrica
0905 885 383

j.slany@genedu.sk
https://www.genedu.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum SNP

Múzeum SNP (3 km)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka (3 km)

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (4 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Špania Dolina

Špania Dolina (6 km)

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča (9 km)

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (9 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Kalište

Kalište (11 km)

Počas Slovenského národného povstania sa obec stala jedným z centier takzvanej Partizánskej republiky v Nízkych Tatrách. Za pomoc partizánom nacisti obec 18. marca 1945 prepadli a... Viac zavraždili 13 obyvateľov. Vypálili 42 domov aj s hospodárskymi budovami. Dnes je na území tejto osady vybudovaný prírodný skanzen.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (11 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (11 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Badínsky prales

Badínsky prales (11 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (12 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (12 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.