Degustačné 7-chodové menu v reštaurácii Hotela Devín**** inšpirované maďarskou kuchyňou

Hotel Devín**** Francúzska reštaurácia, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,7

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Degustačné 7-chodové menu v reštaurácii Hotela Devín**** inšpirované maďarskou kuchyňou

LokalitaHotel Devín**** Francúzska reštaurácia, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.10.2020 podľa dostupnosti.

"Boli sme veľmi spokojní, degustačné menu bolo výborné (tieto akcie máme veľmi radi, je to také spestrenie a možnosť vyskúšať veľa jedál v malom), obsluha bola veľmi milá a porcie až-až. Milo nás prekvapilo parkovanie - miest nie je veľa, ale našli sme a pri odchode nám vynulovali lístok. Reštaurácia je veľmi slušná, takže sme mali naozaj zážitok na úrovni, ďakujeme." Hodnotenia našich zákazníkov.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Degustačné menu inšpirované maďarskou kuchyňou
  Degustačné menu inšpirované maďarskou kuchyňou
 • Menu je pre 1 osobu
  Menu je pre 1 osobu
 • Menu je zložené zo 7 rôznych chodov
  Menu je zložené zo 7 rôznych chodov
 • Exkluzívna lokalita pri Dunaji
  Exkluzívna lokalita pri Dunaji
 • Tradičné jedlá obohatené o moderné chute
  Tradičné jedlá obohatené o moderné chute

Ukončené
24,90 €

Bežná cena: 40,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,7

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

9,3

Jedlo bolo veľmi zaujímavé a personál bol veľmi profesionálny

Zákazník ZľavaDňa, 3. novembra 2019

Hodnotil ponuku Degustačné 7-chodové menu inšpirované...


8,8

cena kvalita super

Zákazník ZľavaDňa, 29. októbra 2019

Hodnotil ponuku Degustačné 7-chodové menu inšpirované...

Kontakt

Hotel Devín**** Francúzska reštaurácia

Hotel Devín**** Francúzska reštaurácia

Riečna 4
81102 Bratislava
02 / 599 85 852

Pondelok - Nedeľa : 11:30 - 15:00 18:00 - 22:00

restauracia@hoteldevin.sk
http://www.hoteldevin.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

100
m
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

300
m
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

400
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

400
m
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

500
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

600
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

600
m
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

600
m
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

1
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

1
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť