29,90 €

Bežná cena
42,00 €
Ušetríte
12,10 €

Romantická večera pre dvoch s dezertom a relaxom vo vírivke v hoteli Squash***

  Hotel Squash, Prievidza (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 29 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Po práci sa nenáhlite domov pred telku, ale pekne sa oblečte a vyrazte na romantickú večeru. Príjemný večer v dobrej spoločnosti, s chutným menu a sladkým dezertom, si môžete užiť v hoteli Squash Centrum***. A pre dokonalé zakončenie dňa vás ešte bude čakať relax vo vírivke.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Výborné jedlo pre 2 osoby za výbornú cenu
  Výborné jedlo pre 2 osoby za výbornú cenu
 • Na výber bravčová panenka alebo kurací steak
  Na výber bravčová panenka alebo kurací steak
 • Relax vo vírivke ako perfektné ukončenie večera
  Relax vo vírivke ako perfektné ukončenie večera
 • V blízkosti historickej časti Prievidze
  V blízkosti historickej časti Prievidze
 • Bezplatné parkovanie
  Bezplatné parkovanie

V cene je zahrnuté

 • MENU PRE 2 OSOBY
 • Hlavné jedlo (na výber z týchto dvoch):
 • A) Bravčová panenka zabalená prosciuttom na rozmaríne
 • B) Kurací steak v parmezánovej kruste
 • K tomu: 2x príloha (1/2 zemiakové medailóniky, 1/2 dusená ryža)
 • DEZERT:
 • 2x cheesecake
 • WELLNESS:
 • 45 minút relaxu vo vírivej vani

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2020.
 • Kupón je možné využiť v pracovných dňoch medzi 15.00 - 21.00 hod.
 • Pri jednej návšteve môže byť využitý 1 kupón

Vyberte si z nasledujúcich možností

 • 2 osoby
  2 osoby
 • bezplatné parkovanie
  bezplatné parkovanie

29,90 €
- 29 % / 42 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa aspoň 24 hod. vopred na tel. č. +421 907 981 516 alebo e-mailom na adrese squashhotel@gmail.com
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 021 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Bojnický zámok

Bojnický zámok (4 km)

Klenot mesta Bojnice. Romantický zámok, s čiastočne ponechaným pôvodne gotickým a renesančným základom hradu. Prvé zmienky o hrade, resp. pôvodnom hradisku datujeme do ... Viac12. storočia. hrad počas svojej slávy patril napríklad Matúšovi Čákovi Trenčianskemu, často ho vraj navštevovl aj sám Matej Korvín. V súčasnosti je zámok súčasťou Slovenského národného múzea, od roku 1970 vyhlásený za Národnú kultúrnu pamiatku a je prístupný verejnosti.

Bojnická zoologická záhrada

Bojnická zoologická záhrada (4 km)

Bojnická ZOO sa rozkladá na ploche 41 ha a zo slovenských zoo je tu umiestnený najväčší počet zvierat – 390 druhov (2 630 jedincov). Medzi najzaujímavejšie patrí pavilón opíc,... Viac slonov, akvárium a terárium. Pre deti je k dispozícií detská zoo a špeciálna atrakcia - sedemmetrová vyhliadková veža, z ktorej sa deti po šmýkačke spustia medzi domáce krotké zvieratá.

Hornonitriansky banský skanzen

Hornonitriansky banský skanzen (5 km)

Zažite rovnakú cestu, akú musia každý deň podstupovať baníci. Prehliadková trasa začína jazdou banským vláčikom do hnedouhoľnej bane a pokračuje pešou prehliadkou podzemnými... Viac banskými priestormi.

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec (18 km)

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele (19 km)

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy (21 km)

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

Čičmany

Čičmany (21 km)

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (22 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica (22 km)

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.

Mestský Hrad v Kremnici

Mestský Hrad v Kremnici (23 km)

Hrad je súčasťou Múzea mincí a medailí. Tvorí ho komplex budov zo 14. až 15. storočia a jedny z najzachovalejších hradieb na Slovensku. Najstaršou architektonickou pamiatkou... Viac areálu a zároveň aj mesta je karner zo začiatku 14. storočia. V suteréne má sprístupnenú kostnicu, hornú časť tvorí Kaplnka sv. Ondreja s gotickými nástennými maľbami. Návštevníkom ponúka počas celého roka rôzne expozície a prehliadky.

Kľak

Kľak (23 km)

Vrchol Kľaku je skvelý vyhliadkový bod s kruhovým výhľadom na všetky okolité pohoria. Nachádza sa vo výške 1 351,6 mn.m. na hlavnom hrebeni južnej časti Lúčanskej Malej Fat... Viacry. Najľahší výstup je po žltej značke z Fačkovského sedla.

Múzeum mincí a medailí

Múzeum mincí a medailí (23 km)

Návštevníci majú možnosť spoznať tu dejiny peňazí od začiatkov až po dnešok s dôrazom na kremnickú mincovňu. Za expozíciu Líce a rub peňazí získalo toto múzeum v roku 2003... Viac ocenenie Múzeum roka.