Lesklé a krásne vlasy s brazílskym keratínom

Evelyn style Esthetic, Žilina

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(5 hodnotení)

Lesklé a krásne vlasy s brazílskym keratínom

LokalitaEvelyn style Esthetic, Žilina (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 10.2.2020 do 30.4.2020 podľa dostupnosti.

Krásne, vyživené, lesklé a odolné vlasy – tak presne také môžete mať aj vy vďaka keratínovej kúre alebo liquid hair ošetreniu vlasov. Obe procedúry zanechajú vaše vlasy mäkké, lesklé a hodvábne, pretože majú vynikajúcu schopnosť rekonštrukcie vlasových vlákien. Uvidíte, že okolie bude vašimi vlasami nadšené – a to nemusíte mať ani nový strih či farbu.

Prečo si vybrať práve brazílsky keratín?
Dôvodov a výhod prečo sa rozhodnúť pre brazílsky keratín je naozaj veľmi veľa. Táto inovatívna technika vyrovnávania vlasov má veľmi široké použitie. Brazílsky keratín je, v prvom rade, absolútne bezpečný pre vaše vlasy, pretože, na rozdiel od ostatných produktov, používa na úpravu a regeneráciu vlasov prirodzenú bielkovinu, ktorá je hlavnou zložkou vlasu.

Už samotné slovo keratín hovorí o tom, že preniká hlboko do štruktúry vlasu a regeneruje ju. V podstate vytvára novú vrstvu keratínu na povrchu každého vlasu a navyše vypĺňa všetky prázdne miesta a dutiny, kde vlasu keratín chýba, ako napríklad, v rozštiepených končekoch.

Nepoddajné vlasy sa vďaka nemu stávajú nádherne hebké, hladké a lesklé. Navyše ich ochráni pred negatívnym vplyvom počasia a smogu. Vlas sa stáva odolnejší k vode, dažďu a aj slnku. Rovnako ochráni vaše vlasy pri každodennom stylingu, sušení a kulmovaní pri vysokých teplotách. Tento efekt trvá dokonca 3 až 4 mesiace. Žiadny iný systém vyrovnávania vlasov na trhu nedokáže dosiahnuť takýto výnimočný a dlhodobý výsledok.

Čo je to keratín a aké má účinky?
Látka keratín je stavebná bielkovina, ktorá je okrem iného základnou zložkou našich vlasov. V roku 2006 bol v Brazílii vyvinutý tzv. brazílsky keratín. Je to čistý prírodný produkt, ktorého hlavnou zložkou je proteín, z ktorého sa skladajú ľudské vlasy. Brazílsky keratín odvtedy zaznamenal v kaderníckom priemysle veľký úspech. Je určený k regenerácii, ochrane a tvarovaniu vlasov -najmä k dlhodobému narovnaniu vlasov. Používanie brazílskeho keratínu je vhodné ako ochrana pred slnečným žiarením, mrazom, vetrom a morskou alebo chlórovanou vodou. Brazílsky keratín zamedzuje lámavosti vlasov, podporuje ich rast a dodáva im silu a oslnivý lesk. Zároveň keratín vlasy hĺbkovo regeneruje a obnovuje vlasové vlákno.

Pre aké vlasy je keratín vhodný?
Brazílsky keratín je vďaka svojmu zloženiu a vlastnostiam vhodný pre akýkoľvek typ vlasov. Vhodný je aj pre farbené alebo chemicky upravované vlasy. Navyše platí pravidlo, že čím viac sú vlasy poškodené, tým väčší výsledný efekt docielite. Platí však upozornenie, že brazílsky keratín by nemali požívať tehotné a dojčiace ženy, zároveň je však vhodný už od 12 rokov veku.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Efekt trvá až 3-4 mesiace
  Efekt trvá až 3-4 mesiace
 • Vhodné aj pre jemné a zničené vlasy
  Vhodné aj pre jemné a zničené vlasy
 • Dlhotrvajúci lesk a odolnosť
  Dlhotrvajúci lesk a odolnosť
 • Dokonalý relax v príjemnom prostredí
  Dokonalý relax v príjemnom prostredí
 • Salón nájdete na 3. poschodí v OC Mirage v Žiline
  Salón nájdete na 3. poschodí v OC Mirage v Žiline

Ukončené
od 43,99 €

Bežná cena: 79 - 133,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

5 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

10

Veľmi spokojná, pani nechtarka prijemna, urobila naozaj krásne nechty. Určite sa tam vrátim

Michaela, 15. novembra 2019

Hodnotil ponuku Nové gélové nechty komplet s francúzskou...

Kontakt

Evelyn style Esthetic

Evelyn style Esthetic

Obchodné centrum MIRAGE, Nám. A. Hlinku 7B (3.poschodie)
01001 Žilina
0903 386 960

PO - NE: 9:00 - 21:00 hod.

info@evelynstyle.sk
http://www.evelynstyle.sk
>https://www.facebook.com/evely...

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež