Potápanie na skúšku - Discover Scuba Diving

ACADEMIA AQUATICA, Bratislava/Senec

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,9

Vynikajúce hodnotenie
(9 hodnotení)

Potápanie na skúšku - Discover Scuba Diving

LokalitaACADEMIA AQUATICA, Bratislava/Senec (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 5.2.2020 do 31.12.2020 podľa dostupnosti.

Chcete si vyskúšať ozajstné prístrojové potápanie? Potápačské centrum Academia Aquatica vám ponúka možnosť nahliadnuť pod vodnú hladinu v programe Potápanie na skúšku s profesionálnym inštruktorom. Vyskúšajte si, aké je to dýchať pod vodnou hladinou.

Potápanie na skúšku

Využite skvelú príležitosť nahliadnuť pod vodnú hladinu v programe Potápanie na skúšku s profesionálnym inštruktorom. Vyskúšate si, aké je to dýchať pod vodnou hladinou a vznášať sa v beztiažovom stave.

Priebeh potápania na skúšku

Krátke teoretické zaškolenie o fyzike a fyziológii, vyplnenie potrebnej administratívy a zdravotného dotazníka, oblečenie si obleku a nasadenie výstroja, ponor(y) podľa vybraného programu, po ponore zhodnotenie a vystavenie certifikátu o účasti. Úspešní absolventi majú možnosť pokračovať v začiatočníckom kurze za zvýhodnených podmienok. V prípade variantu kombi, je z organizačných dôvodov potrebné počítať s bazénovým ponorom v inom termíne, než je termín ponoru v jazere. Bazény prebiehajú spravidla v stredu večer, ponory v jazere počas víkendov.

Aký je program?

 • 1 ponor v bazéne a 1 ponor v jazere (podľa zvoleného variantu) - max. 2 osoby na 1 inštruktora
 • Zapožičanie komplet potápačského výstroja
 • Certifikát o absolvovaní  potápania a diplom

Ak sa vám potápanie zapáči

Po ukončení základného kurzu môžete pokračovať v potápačskom vzdelávaní pokročilým kurzom (vhodný najmä pre adeptov potápania v mori) a/alebo sa môžete venovať potápaniu samostatne, či na klubových akciách. Častým cieľom sú potápačské dovolenky v zahraničí (Egypt, Chorvátsko, Indonézia...) alebo krátke 1-2 dňové akcie ako napr. potápanie na rakúskej rieke, alpských jazerách a pod.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Potápanie s profesionálnym inštruktorom
  Potápanie s profesionálnym inštruktorom
 • Zážitok z pozorovania vodného sveta
  Zážitok z pozorovania vodného sveta
 • Certifikát o absolvovaní potápania a diplom
  Certifikát o absolvovaní potápania a diplom
 • Od 12 rokov
  Od 12 rokov
 • Zapožičanie komplet potápačského výstroja
  Zapožičanie komplet potápačského výstroja

Ukončené
od 49,00 €

Bežná cena: 80 - 130,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,9

Vynikajúce hodnotenie

9 hodnotení

7 zákazníkov odporúča

9,7

Veľmi zaujímavý zážitok. Odporúčam každému, kto chce zistiť, či potápanie je šport, ktorému sa chce venovať.

Dagmar, 2. júla 2019

Hodnotil ponuku Potápanie na skúšku pre 1 osobu - Discover...

Kontakt

ACADEMIA AQUATICA

ACADEMIA AQUATICA

Mierová 111
82105 Bratislava
02/ 55 56 8282

info@academiaaquatica.sk
http://www.academiaaquatica.sk...

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

4
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

5
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

6
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

6
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

6
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

6
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

6
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

6
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

6
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

6
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

6
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Mohlo by sa vám páčiť