Burger s trhaným bravčovým mäsom + domáce hranolky v HARLEY SALOON®

HARLEY SALOON®, Bratislava - Vrakuňa

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(14 hodnotení)

Burger s trhaným bravčovým mäsom + domáce hranolky v HARLEY SALOON®

LokalitaHARLEY SALOON®, Bratislava - Vrakuňa (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 18.3.2020 do 31.10.2020 podľa dostupnosti.

Burger s trhaným mäsom, k tomu poctivá domáca BBQ omáčka a domáce hranolčeky. Podávané v priestoroch pôvodne industriálnej haly, z ktorej mala byť len klubovňa pre motorkárov. No akosi sa to vymklo z rúk, keď na slávnostné otvorenie v roku 1996 prišla aj široká verejnosť. A tak vznikol podnik preslávený svojou neopakovateľnou atmosférou.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Štýlovo zariadený podnik s jedinečnou atmosférou
  Štýlovo zariadený podnik s jedinečnou atmosférou
 • Zaujímavá je aj predajňa motocyklov Harley Davidson hneď vedľa
  Zaujímavá je aj predajňa motocyklov Harley Davidson hneď vedľa
 • Najväčší stály open air pub v Bratislave
  Najväčší stály open air pub v Bratislave
 • Úspešné fungovanie neuveriteľných 23 rokov
  Úspešné fungovanie neuveriteľných 23 rokov
 • Využiteľné cez týždeň od 16.00 a cez víkendy celý deň
  Využiteľné cez týždeň od 16.00 a cez víkendy celý deň

Ukončené
5,99 €

Bežná cena: 9,90 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

14 hodnotení

11 zákazníkov odporúča

10

vyborne

Ivan, 2. decembra 2019

Hodnotil ponuku Kačacie hody pre 4 osoby


10

Veľmi chutné kolienko, dostatočná porcia pre dve osoby, personál je milý, ochotný a usmievavý, veľmi pekný interiér .

Zákazník ZľavaDňa, 16. novembra 2019

Hodnotil ponuku Pečené bravčové koleno s kyslou oblohou +...

Kontakt

HARLEY SALOON®

HARLEY SALOON®

Rebarborová 1 C
821 07 Bratislava - mestská časť Vrakuňa
+421 917 700 000

Pon-Štv: 10:00 - 22:00
Pia: 10:00 - 5:00
Sob: 11:00-5:00
Ned: 11:00-22:00

office@harley.sk
http://www.harley.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

4
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

4
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

6
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

6
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

6
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

6
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

6
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

6
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

6
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

6
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

6
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

7
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Mohlo by sa vám páčiť