Sushi set s donáškou zadarmo priamo k vám domov

Jin Man Lou, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

od 34,99 €

Bežná cena
56,80 - 122,50 €
Ušetríte
až 52,51 €

Sushi set s donáškou zadarmo priamo k vám domov

  Jin Man Lou, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od 25.3.2020 do 25.6.2020 podľa dostupnosti.

9,8

Vynikajúce hodnotenie
(9 hodnotení)

Tieto dni si píšete jedálne lístky a trávite za sporákom toľko času, ako už dávno nie. A niekedy už neviete, kde vám hlava stojí a najradšej by ste sa na to celé... Poznáme, v tomto sme všetci na jednej lodi. Tak na zajtra si do jedálnička zapíšte veľkým NE-VA-RÍM, bude sushi. S donáškou zdarma, rovno k vašim dverám.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Aj s donáškou priamo k vám domov
  Aj s donáškou priamo k vám domov
 • Za donášku neplatíte
  Za donášku neplatíte
 • Na výber z 2 sushi boxov
  Na výber z 2 sushi boxov
 • Rezervácia u poskytovateľa 24 hodín vopred
  Rezervácia u poskytovateľa 24 hodín vopred
 • Pripravené z čerstvých surovín
  Pripravené z čerstvých surovín

V cene je zahrnuté

 • Sushi set box podľa výberu, aj s donáškou zadarmo

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 25.3.2020 do 25.6.2020.
 • Platí pre tieto mestské časti: Ružinov, Nové Mesto, Vrakuňa, Podunajské Biskupice, Dúbravka, Karlova Ves, Staré Mesto, Petrzalka, Rača, Vajnory, Jarovce, Rusovce, Čuňovo
 • Rozvoz je možný od 12.00 do 21.00 hod.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa 24 hodín vopred na tel. č. 0911 168 166 (kontakt v SK jazyku), 0910 390 832 (kontakt v ENG jazyku)
 2. Aby donáška prebehla bez zbytočných komplikácií, je potrebné po rezervácii ešte poslať kupón e-mailom na 16sushibratislava@gmail.com

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,8

Vynikajúce hodnotenie

9 hodnotení

9 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)8x
Veľmi dobré (7-8)1x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)0x
Zlé (1-2)0x

Hodnotenie kategórií

Kvalita jedla9,8
Rezervácia a uplatnenie kupónu10
Spokojnosť s personálom10

Zákazníkom sa najviac páčilo

Rezervácia a uplatnenie kupónu

Rezervácia a uplatnenie kupónu:

Dostatočný popis jedál

Spokojnosť s personálom

Spokojnosť s personálom:

Ochota a prístup

Kvalita jedla

Kvalita jedla:

Chutné jedlo

10

Vynikajúce hodnotenie

Ondrej, 15. mája 2020

Hodnotenie ponuky:
Family sushi set box (48 ks)

Sushi set splnil moje očakávania. Pochutili sme si :)

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Simona, 7. mája 2020

Hodnotenie ponuky:
Family sushi set box (48 ks)

Sushi prislo presne podla dohody na cas cerstve a vyborne vyzerajuce. Velmi mily pan, sushi naozaj exkluzivne, vyborne sme si pochutnali. Rodinne balenie bolo uplne vyborne pre 3 osoby, ale mensi hladosi by si to urcite uzili aj viacerí. Vrelo doporucujem.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Jin Man Lou

Čáčovská cesta 3520/6
90501 Senica
0911 168 166 (kontakt v SK jazyku), 0910 390 832 (kontakt v ENG jazyku)

16sushibratislava@gmail.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Kaštieľ Sobotište

Kaštieľ Sobotište (9 km)

Renesančno-barokový tzv. Nyaryiovský kaštieľ s nárožnými vežami nájdete na námestí v záhorskej obci Sobotište. V obci sa nachádzal pôvodný hrad, ktorý v 17. storočí prestavali na... Viac kaštieľ. V jeho priestoroch sa nachádza Múzeum Samuela Jurkoviča s expozíciou dejín slovenského družstevníctva. Ďalšia expozícia múzea je venovaná habánskej keramike, ľudovým krojom a nástrojom.

Habánsky dvor v Sobotišti

Habánsky dvor v Sobotišti (9 km)

Habánsky dvor vznikol ako sídlo Habánov, putovníkov, ktorí prichádzali na naše územie od 16. storočia. V obci Sobotište založili usadlosť, v ktorej dodržiavali silné kresťanské... Viac zásady a v ktorej neexistovalo osobné vlastníctvo. Časť usadlosti sa zachovala dodnes a slúži ako pamiatkova zóna, kde možno vidieť prastaré ľudové domy, habánsku zvonicu, radnicu, školu, džbánkarskú dielňu, stodolu, kľučiareň či mlyn.

Hrad Korlátko

Hrad Korlátko (12 km)

Tento hrad nájdete v Malých Karpatoch nad obcou Cerová pri časti Rozbehy. V minulosti zrúcanina hradu strážila v tzv. Českú cestu (Via Bohemica). Hrad pochádza z 13. storočia,... Viac dnes sa z neho zachoval na Slovensku ojedinelý črep valcovej veže, hospodárska budova v predhradí, zvyšky paláca a hradieb.

Hrad Branč

Hrad Branč (12 km)

Zrúcanina hradu Branč sa nachádza nad obcou Podbranč neďaleko Senice. Vznikol v 13. storočí a stal sa strediskom správy rozľahlého hradného panstva. Koncom 17. storočia začal... Viac chátrať a od začiatku 18. storočia nebol obývaný. Z jednotlivých budov sa dodnes zachovali len zvyšky obvodových múrov a niektoré súvislejšie časti dolného hradu. K hradu sa dá dostať nenáročným výstupom a hradný kopec ponúka krásny výhľad na široké okolie.

Rekreačné stredisko Gazárka

Rekreačné stredisko Gazárka (14 km)

Gazárka je rekreačné stredisko nachádzajúce sa v prostredí borovicového lesa. Pozostáva z piatich jazier, ktoré vznikli po vyťažení piesku. Sú využívané na rekreáciu a rybol... Viacov. Jazerá ponúkajú oddych na upravených pieskových plážach s pozvoľným prístupom do vody.

Šranecké piesky

Šranecké piesky (17 km)

Približne v polovici cesty medzi obcami Lakšarská Nová Ves a Plavecký Štvrtok natrafíte na neobvyklú krajinu, pripomínajúcu africké púšte a piesočné duny. Piesok sem navial vietor... Viac z rieky Moravy pred miliónmi rokov a dal tak tejto oblasti výnimočný charakter. Táto oblasť patrí medzi chránené oblasti európskeho významu, žije tu niekoľko vzácnych druhov flóry aj fauny.

Hrad Dobrá Voda

Hrad Dobrá Voda (17 km)

Nachádza sa nad peknou dedinkou Dobrá Voda v Malých Karpatoch. Postavili ho ako obrannú pevnosť pravdepodobne v 13. storočí. Od 18. storočia však postupne chátra. Dnes je... Viac obľúbeným cieľom turistov, dostanete sa sem po modrej alebo červenej značke.

Záruby

Záruby (17 km)

Záruby sú najvyšším vrcholom Malých Karpát. Vedie sem niekoľko turistických trás, napríklad zo Smoleníc alebo z Plaveckého Petra.

Gazdovský dvor

Gazdovský dvor (18 km)

Gazdovský dvor je stála expozícia typickej kopaničiarskej usadlosti z konca 19. storočia. Okrem klasickej prehliadky sa na tomto mieste organizuje tiež množstvo sezónnych podujatí.

Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla M.R.Štefánika (18 km)

Mohyla stojí na vrchu Bradlo, nad obcou Brezová pod Bradlom. Slúži ako miesto posledného odpočinku slovenského generála Milana Rastislava Štefánika a v súčasnosti je cieľom... Viac mnohých celonárodných stretnutí.

Veterný mlyn Holíč

Veterný mlyn Holíč (18 km)

Je to jediný zachovaný veterný mlyn na Slovensku, pochádza z osemdesiatych rokov 19. storočia. Patrí medzi tzv. veterné mlyy holandského typu. Mlyn sa prestal používať po prvej... Viac svetovej vojne, postupne chátral, až kým ho nezrekonštruovali v sedemdesiatych rokoch 20. storočia.

Slovenský Stonehange

Slovenský Stonehange (19 km)

Holíčska svätyňa a kamenné kultové objekty sú podľa odborníkov najvýchodnejšie umiestnené menhiry v Európe. Nájdete ich na nádvorí Remeselného a sú rozostavené do podoby slnečných... Viac hodín. Dokážete na nich rozoznať obrazce zvierat, nástrojov a postáv ľudí.