El Gaucho: Jeden z najlepších steakov v meste – poukážka, ktorá platí aj na take away

EL GAUCHO, Argentinian Steakhouse, Bratislava - Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

40,00 €

Bežná cena
70,00 €
Ušetríte
30,00 €

El Gaucho: Jeden z najlepších steakov v meste – poukážka, ktorá platí aj na take away

  EL GAUCHO, Argentinian Steakhouse, Bratislava - Staré Mesto (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 6.12.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Prebuďte svoje chute, dovoľte, aby sa šťavnaté mäso rozpustilo vo vašich ústach a vychutnajte si Argentínu, teraz u seba doma. Otvorte si dobré víno, pripravte stôl a hodujte. Všetky jedlá sú pripravené exkluzívne z čerstvých surovín, aby bol váš gastronomický zážitok nezabudnuteľný. Lebo život je príliš krátky neužívať si El Gaucho.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Reštaurácia El Gaucho patrí k najlepším bratislavským steak housom
  Reštaurácia El Gaucho patrí k najlepším bratislavským steak housom
 • Všetko bio, poctivo odchované či vypestované
  Všetko bio, poctivo odchované či vypestované
 • Kvalita mäsa a jeho príprava je najvyššou prioritou v El Gaucho
  Kvalita mäsa a jeho príprava je najvyššou prioritou v El Gaucho
 • Počas prerušenia normálnej prevádzky vám doručia obľúbené El Gaucho jedlá až k vašim dverám
  Počas prerušenia normálnej prevádzky vám doručia obľúbené El Gaucho jedlá až k vašim dverám
 • Extra dlhá platnosť až do decembra 2020
  Extra dlhá platnosť až do decembra 2020

V cene je zahrnuté

 • Darčeková poukážka v hodnote 70 €

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 6.12.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Ak si chcete prísť pre jedlo osobne, jednoducho zavolajte +421 918 700 200 a jedlo vám pripravia a vy si ho vyzdvihnete
 2. Pri rezervácii je potrebné nahlásiť len číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití v zariadení
 4. Alebo si jedlo s donáškou (platí sa zvlášť) objednajte online

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 583 855 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (100 m)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (200 m)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (300 m)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Michalská brána

Michalská brána (300 m)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (400 m)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (500 m)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (600 m)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (800 m)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (800 m)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

Slavín

Slavín (1 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Horský park

Horský park (2 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.