od 30,00 €

Bežná cena
40 - 70,00 €
Ušetríte
až 30,00 €

3-chodové menu pre dvoch s donáškou až k vám domov

  Reštaurácia Brix, Bratislava (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 30 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Reštaurácia Brix

V reštaurácii ste boli naposledy ani nepamätáte kedy. Aj keď sú momentálne zatvorené, neznamená to, že si nemôžete trojchodový obed či večeru vychutnať niekde inde. Napríklad u vás doma. Zapáľte sviečky, pustite si príjemnú hudbu, začnite prípitkom a kým po polievke dojete hlavné jedlo, už na vás bude čakať dezert.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Donáška do vybraných častí bezplatne
  Donáška do vybraných častí bezplatne
 • Možné aj ako take away
  Možné aj ako take away
 • V ponuke aj darčekové poukážky
  V ponuke aj darčekové poukážky
 • 3-chodové menu s polievkou a dezertom
  3-chodové menu s polievkou a dezertom
 • Vrátane prípitku podľa vášho výberu
  Vrátane prípitku podľa vášho výberu

V cene je zahrnuté

 • Jedlo z reštaurácie Brix s donáškou alebo na take away

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020.
 • Take away: Jedlo je možné vziať si so sebou pondelok až piatok od 11.00 do 16.00 hod.
 • Donáška zadarmo: V rámci Nového Mesta, Starého Mesta alebo Kramárov

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

3-chodové menu pre dvoch s donáškou alebo na take away

 • 2x 0,30 l polievka
 • 2x 120 g hlavné jedlo a 130 g príloha z jedálneho lístka
 • 2x 120 g dezert
 • 2x 0,25 l biele alebo červené víno alebo 0,33 l pivo Plzeň

30,00 €
- 33 % / 45 €

0,00 €

30,00 €
- 25 % / 40 €

0,00 €

40,00 €
- 43 % / 70 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 910 622 152 
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

 


 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 013 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Reštaurácia Brix

Stromová 32
831 01 Bratislava
+421 910 622 152

Pondelok - piatok: 11:00 - 16:00 hod.

restaurant@brixhotel.sk
https://restaurant.brixhotel.s...
>https://www.facebook.com/brixh...

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Horský park

Horský park (1 km)

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (2 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

Slavín

Slavín (2 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Bratislavská ZOO

Bratislavská ZOO (2 km)

Bratislavská ZOO patrí medzi najväčšie zoologické záhrady na Slovensku. Nájdete tu vyše 1000 druhov zvierat z rôznych kútov sveta umiestnených v rôznych pavilónoch, napríklad v... Viac pavilóne primátov, šeliem alebo v teráriu. ZOO je otvorená počas celého roka.

Lanoland

Lanoland (2 km)

Počas svojej existencie sa Lanové centrum na Kolibe rozrástlo do úctyhodnej dĺžky 423 metrov a tvorí ho spolu 42 prekážok a 4 lanovky. Prekážky sú podľa náročnosti rozdelené na... Viac tri farebne odlíšené okruhy, takže každý si príde na svoje.

Bobová dráha - Koliba

Bobová dráha - Koliba (2 km)

Dráha je v prevádzke od roku 1996 a je prvou dráhou svojho druhu na Slovensku. Je výbornou zábavou nielen pre deti ale aj pre dospelých. Dĺžka dráhy je 366 metrov a prevýšenie 41... Viac metrov.

Lanovka na Kamzík

Lanovka na Kamzík (2 km)

Prevádzka lanovky bola obnovená v roku 2005 po 15 ročnej pauze. Prekonáva prevýšenie 186 metrov a vyvezie vás k známej televíznej veži Kamzík. Na lanovke je možné odviezť si aj... Viac bicykel, alebo detský kočík. Z lanovky máte krásny výhľad na Malé Karpaty.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (2 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Botanická záhrada Bratislava

Botanická záhrada Bratislava (3 km)

Botanická záhrada Univerzity Komenského sa nachádza pod voľným nebom, jej expozície nájdete však aj v skleníkoch. Je prvou botanickou záhradou na Slovensku. Rozloha záhrady je v... Viac súčasnosti približne 7,5 ha a môžete v nej vidieť vyše 5 000 druhov najmä cudzokrajných rastlín. Územím botanickej záhrady preteká riečka Vydrica.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Železná studnička

Železná studnička (3 km)

Železná studnička je prímestská rekreačná zóna v Bratislavskom lesnom parku. Už dlhé roky je obľúbeným rekreačným miestom obyvateľov Bratislavy, pre svoj pokoj a lesné prostredie.