Vyskladajte si 4* pobyt v Trenčianskych Tepliciach podľa vašich predstáv

Hotel PANORAMA****, Trenčianske Teplice

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,4

Vynikajúce hodnotenie
(39 hodnotení)

Vyskladajte si 4* pobyt v Trenčianskych Tepliciach podľa vašich predstáv

LokalitaHotel PANORAMA****, Trenčianske Teplice (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Ubytovanie, procedúry, aktivity, vynikajúce jedlo v reštaurácii - nech je situácia akákoľvek, v hoteli Panorama**** v Trenčianskych Tepliciach si pobyt viete vyskladať presne podľa potrieb. A to isté môže spraviť každý, koho ním obdarujete. Oddychujte na jednom z najkrajších kúpeľných miest Slovenska a využite poukážky na pobyt, ktorý má od hostí už dlhodobo vynikajúce hodnotenia.

O hoteli

Wellness hotel Panorama**** ponúka komfortné a moderné ubytovanie v 70 priestranných izbách a 1 apartmáne, ktoré uspokoja potreby i toho najnáročnejšieho klienta. Hotel je vybavený i wellness centrom, kde nájdete bazén, sauny, whirlpool, ľadové vedro, vodné kúpele a mnoho ďalšieho. Vybrať si tiež môžete zo širokej ponuky masáží. V hoteli sa tiež nachádza reštaurácia Tilia, lobby bar Salvia a záhradná terasa. Samozrejmosťou je kamerou sledované parkovisko a internetové Wi-Fi pripojenie.

Izby

Všetky izby sú komfortne vybavené moderným nábytkom a spolu s celým interiérom ponúkajú všetkým návštevníkom najvyššie pohodlie. Hotel Panorama**** disponuje izbami Standard, Comfort, Superior a moderne vybaveným apartmánom.

Reštaurácia

Ochutnajte špeciality šéfkuchárov. Všetky pokrmy sú pripravené len z kvalitných a vždy čerstvých surovín, ktoré pre vás, so šikovnosťou kuchárov, zaistia nezabudnuteľný gurmánsky zážitok. Cieľom je ponúknuť pokrmy slovenskej a medzinárodnej kuchyne na najvyššej úrovni. Samozrejmosťou je i široká ponuka nápojov vrátane kvalitných vín.

Gastronómia ponúka široký výber jedál zameraných na zdravú výživu, pre mlsné jazýčky vytvoria kuchári rozprávku na tanieri.

Wellness centrum

Nechajte sa hýčkať vo wellness centre hotela PANORAMA**** v Trenčianskych Tepliciach, v oáze pokoja, ktoré je tu pre vás v priebehu celého roka. Wellness hotel Panorama**** neponúka len kvalitné ubytovanie a špičkovú gastronómiu, ale aj široké spektrum wellness služieb pre váš dokonalý odpočinok.

Wellness so zážitkovým bazénom, saunovým svetom s Kneipovým kúpeľom, či tropickým dažďom. Nájdete tu množstvo masáží, relaxačné lehátko Shiatzu na upokojenie a vymasírovanie a veľa ďalších príjemných procedúr, z ktorých si určite každý vyberie.

 • Relaxačný bazén - využívaný na vodnú liečebnú gymnastiku, s množstvom vodných atrakcií - protiprúd, masážne trysky, vodné gejzíry, masážne lavice a pod.  Rozmery 9 x 5 x 1,3 m s teplotou cca 30 - 31 °C

 • Fínska sauna - hypertermický kúpeľ vzduchom, ktorý zbaví váš organizmus škodlivých látok, posilní imunitný systém, urýchli metabolizmus, s teplotou vzduchu 85- 1 00 °C

 • Ľadové vedro
 • Parná sauna - relaxácia pri 100 % vlhkosti a teplote 50 °C
 • Bylinná aróma sauna -  pôsobenie byliniek na odbúranie stresu
 • Vodné kúpele - podvodná masáž, tradičná vodoliečba či perličkový a vírivý kúpeľ
 • Tepidárium - oddychová a relaxačná miestnosť s vyhrievanými sedadlami a príjemnou relaxačnou hudbou

 • Nová privátna časť wellness centra

 • Široká ponuka masáží - detailný popis nájdete tu

Aktivity

Trenčianske Teplice a okolie vyžarujú jedinečné kúzlo v každom ročnom období, z nich každé ponúka návštevníkom týchto známych kúpeľov neopakovateľnú atmosféru a veľa nezabudnuteľných zážitkov. S ohľadom na prianie našich hostí pripravujeme poldenné a celodenné výlety do okolia za poznaním nášho krásneho kraja a získaním jedinečných zážitkov, z ktorých sa budete ešte dlho tešiť.

Trenčianske Teplice

Trenčianske kúpele patria medzi najstaršie a najnavštevovanejšie kúpele na Slovensku. Kúpele sa nachádzajú v prostredí Strážovských vrchov a práve vďaka ich skvelej a zaujímavej polohe sa tiež nazývajú „perla Karpát“. Trenčianske Teplice sú významným kultúrny centrom, v ktorom sa usporadúvajú rôzne národné i medzinárodné akcie. Hudobné leto je najstarším medzinárodným festivalom komornej hudby v strednej Európe. Medzi najpopulárnejšie akcie kúpeľov patrí filmový festival.

Výlety a prechádzky po okolí

Okolie ponúka množstvo skvelých miest, ktoré naozaj stoja za to navštíviť. Ten, kto dáva prednosť kľudu a romantickým prechádzkam v tichom prostredí mestského parku, by sa mal prísť pozrieť na jeseň alebo na jar, kedy príroda dáva na obdiv celú farebnú paletu farieb. Naopak ten, kto vyhľadáva rušný spoločenský život, by mal prísť do Trenčianskych Teplíc v lete.

Možnosť využitia výletov do okolia so sprievodcom: peši/na bicykli/nordic walking. 5 osôb je minimálny počet účastníkov na každú akciu. Pri vyššom počte účastníkov podľa dohody.

Vyhliadkové lety

Letecký klub Dubnica vám prináša možnosť potešiť sa pohľadom na krásu regiónu z vtáčej perspektívy. Môžete si zvoliť jednu zo štandardných letových trás alebo si dohodnúť trasu vlastnú. Lety prebiehajú v športových letúňoch riadené skúsenými pilotmi, ktorí  Vás počas letu upozornia na všetky zaujímavé a významné miesta, ktoré by ste mali vidieť. 

Cyklistika

Cyklotrasy vedúce kúpeľnými lesmi v okolí Trenčianskych Teplíc sú ideálne na výlety na bicykli. Jednotlivé trasy sa líšia obtiažnosťou, vedľa jednoduchých nájdete aj tie náročnejšie a preto si vyberie každý cyklista. Môžete si zobrať vlastný bicykel, ale ak nie, máme pre vás pripravený kvalitný bicykel aj s výbavou.

Zapožičanie bicykla + prilba (1 hod.): 3 €/osoba. Zapožičanie bicykla + prilba (10:00 - 18:00 hod.): 6 €/osoba / deň

Nordic walking

Spojenie tejto populárnej aktivity a nádhernej prírody vytvára ideálne podmienky pre dosiahnutie dokonalej rovnováhy medzi Vaším telom a mysľou. Nordic walking, alebo športová chôdza je veľmi príjemnou pohybovou aktivitou, ktorá sa hodí doslova pre všetkých.

Paličky Nordic - walking (1 hod.): 2 €/osoba. Paličky na celý deň (10:00 - 18:00 hod.): 4 €/osoba

Lyžovanie

Milovníci zimných športov môžu vyskúšať zjazdové lyžovanie i bežky v neďalekých lyžiarskych centrách (Čičmany, Mojtín, Zliechov...). Hotel môže zaistiť celodenné alebo poldenné skipasy.

Jazda na koni

Prežite výborný deň jazdou na koni v neďalekých Motešiciach, kde sa nachádza jazdecký areál. Pokiaľ ste začiatočníci, sú vám k dispozícii služby skúsených trénerov. Ak máte jazdecké skúsenosti, môžete si na koni vyjsť bez ďalších jazdeckých lekcií a vychutnať si miestnu prírodnú krásu.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Poukážky, ktoré možno využiť na všetky služby hotela
  Poukážky, ktoré možno využiť na všetky služby hotela
 • Ideálny darček, ktorý si vie obdarovaný prispôsobiť
  Ideálny darček, ktorý si vie obdarovaný prispôsobiť
 • 4* ubytovanie, wellness v hoteli
  4* ubytovanie, wellness v hoteli
 • Kvalitná gastronómia pre každého gurmána
  Kvalitná gastronómia pre každého gurmána
 • Hotel len 200 m od kúpeľov a 3 min. od zastávky autobusu
  Hotel len 200 m od kúpeľov a 3 min. od zastávky autobusu

Ukončené
od 50,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,4

Vynikajúce hodnotenie

39 hodnotení

24 zákazníkov odporúča

10

Super personál, štandardné izby, super prechádzky, ... vlastne všetko bolo super :)

Jana, 20. júla 2020

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 3 noci s...


10

Všetko bolo na jedničku od stravy až po personál celý Hotel aj Wellness aj prostredie.. obzvláš personál bol veľmi milý ústretový

Marek, 9. júna 2021

Hodnotil ponuku Wellness pobyt pre 2 osoby na 2 noci s...

Kontakt

Hotel PANORAMA****

Hotel PANORAMA****

Nádražná ulica 12
914 51 Trenčianske Teplice
032 655 11 55, 0905 068 965

recepcia@hoteltrenciansketepli...
www.hoteltrenciansketeplice.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

400
m
Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

900
m
Zelená žaba

Zelená žaba

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

9
km
Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

17
km
Hrad Vršatec

Hrad Vršatec

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

18
km
Vršatské bradlá

Vršatské bradlá

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

22
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

22
km
Hrad Lednica

Hrad Lednica

Hrad Lednica je stredoveký hrad týčiaci sa na skalnom brale neďaleko Púchova. Je jedným z najťažšie prístupných hradov na Slovensku. Pôvodne sa na prístup do hradu využívali dva... Viac padacie mosty a tunel vytesaný do skaly, ktorý sa používa do dnes. Z hradného brala je výborný výhľad na okolitú krajinu.

23
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

24
km
Hrad Beckov

Hrad Beckov

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

26
km
Čičmany

Čičmany

Čičmany sú preslávené svojou zachovalou ľudovou architektúrou, maľovanými zrubovými drevenicami. Pre ich záchranu bola dolná časť obce v roku 1977 vyhlásená za pamiatkovú... Viac rezerváciu ľudovej architektúry. Nachádza sa tu národopisná expozícia, kaštieľ a kostol.

27
km
Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

28
km
Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež