od 49,00 €

Bežná cena
79 - 159,00 €
Ušetríte
30,00 €

Nezabudnuteľný zážitok s možnosťou pilotovania neďaleko Bratislavy na úplne novom modernom lietadle s dokonalým výhľadom

  Pipistrel, Letisko Dubová (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 49 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Predáva sa rýchlo

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Pipistrel

Vyhliadkový let s možnosťou pilotovať lietadlo je pre mnohých zážitok na celý život, preto je dôležité, aby ste sa počas letu cítili komfortne a bezpečne. Úplne nové lietadlo Pipistrel Virus SW 121, vám vďaka najmodernejšej avionike a bezpečnostným prvkom, umožní vychutnať si krásy Slovenska z vtáčej perspektívy pri maximálnej možnej bezpečnosti.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Úplne nové moderné lietadlo
  Úplne nové moderné lietadlo
 • Dokonalý výhľad
  Dokonalý výhľad
 • Maximálna bezpečnosť (bezpečnostný padák BRS)
  Maximálna bezpečnosť (bezpečnostný padák BRS)
 • GoPro video záznam zdarma (k 60-minútovému letu)
  GoPro video záznam zdarma (k 60-minútovému letu)
 • Káva zdarma
  Káva zdarma

V cene je zahrnuté

 • Vyhliadkový let pre 1 osobu s možnosťou pilotovania na skúšku podľa výberu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2020.
 • Uskutočnenie letu je závislé od počasia, preto je potrebné overiť si telefonicky termín v deň odletu
 • Poskytovateľ si vyhradzuje právo na zmenu termínu v prípade nepriaznivého počasia
 • Osoby do 18 rokov môžu let absolvovať so súhlasom zákonného zástupcu

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Vyhliadkový let pre 1 osobu s možnosťou pilotovania na skúšku (20 minút)

 • V rámci 20 minútového letu si môžete pozrieť napríklad hrad Červený kameň, Smolenický zámok, Kaštiel v Budmericiach,  Senecké jazerá,  Pezinok, atď., všetko v okruhu cca 20 km od letiska
 • 1 osoba
  1 osoba
 • 20 minút
  20 minút

49,00 €
- 38 % / 79 €

0,00 €

Vyhliadkový let pre 1 osobu s možnosťou pilotovania na skúšku (40 minút)

 • V rámci 40 minútového letu si môžete pozrieť napríklad centrum Bratislavy, hrad Devín, Nitru a Zobor, Vodné dielo Gabčíkovo, alebo čokoľvek čo vás zaujíma v okruhu cca 50 km od letiska
 • 1 osoba
  1 osoba
 • 40 minút
  40 minút

89,00 €
- 25 % / 119 €

0,00 €

Vyhliadkový let pre 1 osobu s možnosťou pilotovania na skúšku (60 minút)

 • V rámci 60 minútového letu, môžete navštíviť napríklad hrady Beckov, Trenčín, Bojnice, tiež ale môžete ochutnať z ponuky krás v susednej Českej republike, Maďarsku či Rakúsku
 • 1 osoba
  1 osoba
 • 60 minút
  60 minút

129,00 €
- 19 % / 159 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. č. +421 903 420 200  alebo e-mailom na adrese starinsky@pipistrelaircraft.cz
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Voliteľné príplatky

 • Na lietadle je inštalovaná kamera GoPro, ktorou vám v prípade záujmu vyhotovia kompletný záznam letu, a k dispozícii bude za príplatok 19,90 €, k 60 minútovému letu dostanete tento videozáznam úplne zdarma!
 • Z video záznamu je možné vytvoriť aj kvalitné fotografie

Doplňujúce informácie

 • Vzlet je z letiska v Dubovej, iba 30 minút od Bratislavy
 • Konkrétnu trasu letu si dohodnete na terase letiska pri kávičke

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 854 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Hrad Červený kameň

Hrad Červený kameň (3 km)

Hrad Červený Kameň leží pomerne neďaleko Bratislavy a patrí medzi najzachovalejšie zámky na Slovensku. Pochádza z 13. storočia a v 16. storočí bol prestavaný na mohutnú pevnosť s... Viac fortifikačným systémom patriacim k vrcholom vtedajšej vojensko-obrannej stratégie. Jeho hrad sa od roku 1583 do druhej svetovej vojny spája s Pálfiovcami. Tento významný uhorský rod ho postupne prebudoval na reprezentačné sídlo s bohatou štukovou a freskovou výzdobou interiérov. V hrade sa v súčasnosti nachádza múzeum, prezentujúce historické bývanie šľachty.

Kaštieľ v Budmericiach

Kaštieľ v Budmericiach (4 km)

Budmerický kaštieľ, tiež známy ako Pálffyovský kaštieľ, je obklopený anglickým parkom z druhej polovice 19. storočia. Pôvodne bol postavený ako poľovnícky kaštieľ v roku 1889. V... Viac minulosti slúžil ako Dom slovenských spisovateľov, dnes v ňom nájdete niektoré historické expozície.

Modra

Modra (4 km)

Vinohradnícke mesto Modra je jednou z dominánt Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Nachádza sa tu množstvo turistických rekreačných trás a pamiatok. Mesto je typické aj svojou... Viac vinohradníckou tradíciou. Nájdete tu aj dve známe rekreačné oblasti - Harmónia, Piesky a Zochova chata.

Pezinská baba

Pezinská baba (11 km)

Lyžiarske stredisko na hrebeni Malých Karpát. Nájdete tu 3 lyžiarske trate s dĺžkou 500, 700 a 1 000 m a 5 vlekov. Sú tu tiež trate na bežecké lyžovanie s dĺžkami 1, 2 a 5 km a... Viac dráha na sánkovanie.

Bobria hrádza / Náučný chodník

Bobria hrádza / Náučný chodník (14 km)

V obci Kuchyňa na Záhorí nájdete 1800 metrov dlhý náučný chodník vybudovaný v okolí miestnej vodnej nádrže. Chodník láka predovšetkým svojou 300 metrovou visutou lávkou, ktorá... Viac vedie tesne nad vodnou hladinou.

Plavecký hrad

Plavecký hrad (15 km)

Hrad vznikol koncom 13. storočia, no už v 17. storočí začal pustnúť. Nachádza sa na západnom svahu Malých Karpát a je obľúbeným turistickým cieľom. Neďaleko hradu sa nachádza... Viac Plavecká jaskyňa.

Limbašská vyvieračka

Limbašská vyvieračka (15 km)

Vyvieračka nad obcou Limbach pri Pezinku. Priamo z námestia vedie zelená turistická značka na hrebeň Karpát - na vrchol Kozí chrbát.

Kúpalisko Kamenný mlyn

Kúpalisko Kamenný mlyn (15 km)

Kúpalisko sa nachádza v rekreačnej oblasti Kamenný mlyn v Trnave. Kamenný mlyn a ponúka rozsiahlu vodnú plochu obklopenú krásnou prírodou. Občerstviť sa je možné v bufete... Viac nachádzajúcom sa v areáli, alebo v neďalekej reštaurácii.

Plavecká jaskyňa

Plavecká jaskyňa (15 km)

Jaskyňa sa nachádza na západnom svahu Malých Karpát, neďaleko Plaveckého hradu. Je to celkom prvá jaskyňa na Slovensku, ktorá bola sprístupnená verejnosti. Dnes je otvorená len... Viac príležitostne napríklad počas dňa otvorených dverí alebo po dohode s jaskyniarmi.

Jaskyňa Driny

Jaskyňa Driny (16 km)

Jaskyňa driny je jedinou verejnosti prístupnou jaskyňou na západe Slovenska. Nachádza sa pri obci Smolenice, kde nájdete aj krásny Smolenický zámok. Jaskyňa má bohatú kvapľovú... Viac výzdobu, prehliadková trasa meria 450 metrov a trvá približne 35 minút.

Hrad Biely Kameň

Hrad Biely Kameň (16 km)

Zrúcaniny tohoto gotického hradu nájdete nad mestom Svätý Jur. Pôvodné hradisko vzniklo v 9. storočí, ktoré bolo neskôr prestavané do opevneného sídla. Hrad sa prvý raz spomína v... Viac roku 1271 v súvislosti s nájazdmi českého kráľa Přemysla Otakara II. do uhorského pohraničia, predpokladaný zánik sa datuje do 17. storočia v súvislosti s tureckým vyplienením Svätého Jura.

Aquapark Senec

Aquapark Senec (17 km)

V seneckom aquaparku si môžete celoročne užiť skvelú vodu s teplotou 28-38°C. Čaká vás 6 rôznych bazénov (počas letnej sezóny sa prevádzka rozširuje až na 11 bazénov) a vodné... Viac atrakcie – tobogány, šmyklávky, vodné trysky, protiprúdy, vodný dáždnik a mnoho ďalších. V bazénovej hale je pre všetkých odvážlivcov pripravený vnútorný oranžovo-modrý tobogán dlhý 76 m s vlastným dojazdovým bazénom.