Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Pobyt v hoteli Don Giovanni**** len 10 min. od centra Prahy akýmkoľvek spojom

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHOTEL DON GIOVANNI****, Praha 3 - Žižkov - Česko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.3.2022 podľa dostupnosti.

Hotel Don Giovanni****, to je ubytovanie na vysokej úrovni, z ktorého sa do centra Prahy dostanete už za 10 minút. Zastávky MHD máte navyše hneď pri hoteli, takže to bude aj mimoriadne pohodlné. Po návrate z mesta odporúčame namieriť si to do hotelového baru Amadeus s čapovanými českými pivami. Pobyt je možný už od 1 noci.

O hoteli

Štvorhviezdičkový hotel Don Giovanni Prague je umiestnený na pražských Vinohradoch, v tesnej blízkosti centra mesta. Hotel má výbornú dopravnú dostupnosť (priamo pri stanici metra Želivského a zastávok električiek i autobusov). Do historického centra mesta sa dostanete do 10 minút akýmkoľvek dopravným prostriedkom.

Ubytovanie

Štandardná izba

Klasická izba s dvojlôžkom alebo oddelenými posteľami je 22 m2 veľká, s moderným dizajnom a teplými farbami, vybavená klimatizáciou, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, sušičom vlasov, telefónom, satelitným TV s medzinárodnými programami v HD rozlíšení a trezorom.

Executive izba

Izba Executive s výnimočným výhľadom na Prahu má 28 m² a nachádza sa na Executive poschodí so všetkým komfortom a výhodami. Táto dvojlôžková izba má kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom. Nájdete tu telefón, SAT TV s plochou obrazovkou, trezor, klimatizáciu, posedenie, šatník, minibar, čajovú a kávovú súpravu, fén, kozmetické potreby.

Reštaurácia

Reštaurácia hotela Don Giovanni**** Prague ponúka moderný a vzdušný interiér a kvalitnú gastronómiu, ktorej základom sú čerstvé produkty dodávané miestnymi farmármi. Moderná česká a medzinárodná kuchyňa ponúkaná šéfkuchárom je ľahká a rešpektuje súčasné trendy.

Tipy na výlety

Karlov most

Karlov Most je najstarší most stojaci cez rieku Vltavu v Prahe a druhý najstarší zachovaný most v Prahe. Po dĺžke ho zdobí 30 sôch a súsoší, no nielen sochy sú tu zaujímavé. Vychutnajte si tú atmosféru - nadšení turisti pozorujúci krásne panorámy v okolí, zmes národov, predajcovia umeleckých diel a suvenírov. Hore na moste turistický ruch a dole na Vltave si na vlnkách pokojne odfukujú parníky a lode.

Pražský hrad

Pražský hrad je najvýznamnejší český hrad stojaci na skale nad riekou Vltava v centre Prahy. Od 9. storočia býval sídlom českých kniežat, neskôr kráľov a od roku 1918 je sídlom prezidenta republiky. Pražský hrad s plochou takmer 70 000 metrov štvorcových je podľa Guinessovej knihy rekordov najväčším súvislým hradným komplexom na svete a je tiež zapísaný v Zozname svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Budovy Pražského hradu zastupujú všetky architektonické štýly minulého tisícročia. Chrám Sv. Víta ponúka nevšedný výhľad z veže vysokej 100 metrov, pripravte sa však na výstup po takmer 300 schodoch.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 10 minút do centra Prahy akýmkoľvek spojom
  10 minút do centra Prahy akýmkoľvek spojom
 • Zastávky MHD pri hoteli
  Zastávky MHD pri hoteli
 • Raňajky v cene, hotel varí z čerstvých produktov od farmárov
  Raňajky v cene, hotel varí z čerstvých produktov od farmárov
 • Hotelový bar Amadeus s kávou aj českými pivami
  Hotelový bar Amadeus s kávou aj českými pivami
 • Ubytovanie už od 1 noci
  Ubytovanie už od 1 noci

od 53,00 €

Bežná cena: 76 - 152,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 53 bodov

Informačný kalendár

Možný príchod na pobyt. Voľné
Tento kalendár je informatívny. Pre overenie termínu prosím kontaktujte prevádzku.

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 53 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 599 313 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

HOTEL DON GIOVANNI****

HOTEL DON GIOVANNI****

Vinohradská 157a
13000 Praha

ubytovani@primazajezd.cz
http://www.hotelgiovanni.cz

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež