Servis kolieskových korčúľ, inline korčule Roces alebo tenisky s kolieskami

  SCARLETT SPORT, Bratislava - Petržalka (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 4 body

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Skvelý pocit zo športu to nie je len kvalitné vybavenie, ale aj kvalitný servis. Nechajte si skontrolovať svoje korčule - vyčistiť, premazať a doprajte si tak bezstarostnú jazdu. Alebo si vyberte úplne nové kvalitné korčule či tenisky s kolieskami. Tak neseďte doma a vyrazte si pre ne...

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Niekoľkoročné skúsenosti so servisovaním
  Niekoľkoročné skúsenosti so servisovaním
 • Osobne v predajni SCARLET SPORT 2000
  Osobne v predajni SCARLET SPORT 2000
 • Športové vybavenie pre dámy, pánov aj deti
  Športové vybavenie pre dámy, pánov aj deti
 • Štýlovo na kolieskach
  Štýlovo na kolieskach
 • Predajňa na Rovniankovej v Petržalke
  Predajňa na Rovniankovej v Petržalke

V cene je zahrnuté

 • Servis kolieskových korčúľ, inline korčule Roces alebo tenisky s kolieskami

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2020.

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

Profesionálny servis kolieskových korčúľ

 • kompletná kontrola
 • vyčistenie kolies, ložísk
 • dotiahnutie

4,90 €

0,00 €

Kvalitné kolieskové korčule ROCES R100 s ložiskami ABEC 7

 • pohodlná a priedušná papuča
 • 1x Velcro páska
 • 1x klipsňa pre lepšie dotiahnutie
 • podvozok - Composit
 • Kolieska: priemer 84 mm s tvrdosťou 82 A
 • Veľkosti (UK): dámske  - 3,4,5,6,7,8

39,90 €

0,00 €

Tenisky s kolieskom v päte

 • Tenisky s kolieskom v päte na rýchly a pohodlný pohyb teenagerov
 • Dámske a pánske - od detských veľkosti 31, po veľkosti pre dospelých 44

9,90 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Rezervácia nie je potrebná
 2. Na prevádzke sa stačí preukázať platným kupónom
 3. Osobný odber v predajni na Rovniankovej ul. v Petržalke

Doplňujúce informácie

 • Značka Roces je svetovým lídrom v oblasti navrhovania a výroby inline a ľadových korčúľ, ktoré v sebe elegantne kombinujú taliansky dizajn, dynamický výkon a skutočný komfort. Táto značka má dlhoročné skúsenosti, ktorým sa žiadna iná nemôže rovnať. V predajni SCARLET SPORT 2000 na Rovniankovej 5 na vás čakajú kolieskové korčule Roces či tenisky s kolieskom v päte.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 605 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  SCARLETT SPORT

Rovniankova 5
85102 Bratislava
+421 905 609 634, 0905 609 634, 0918 516 228

PON - PIA: 11:00 - 18:00

ROCES@ROCES.SK
http://WWW.ROCES.SK

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa (2 km)

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

UFO Bratislava

UFO Bratislava (2 km)

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria (3 km)

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina (3 km)

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad (3 km)

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána (3 km)

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka (3 km)

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

Bunker B-S 4 Lány

Bunker B-S 4 Lány (3 km)

Múzeum petržalského opevnenia je zamerané na predvojnové Československo a predovšetkým jeho jedinečný pevnostný systém postavený v Bratislave - bunker B-S 4 “Lány”.

Michalská brána

Michalská brána (3 km)

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Prezidentský palác

Prezidentský palác (4 km)

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

Slavín

Slavín (4 km)

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

Múzeum dopravy

Múzeum dopravy (4 km)

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.