Letný jazykový tábor SPEAKland pre deti a mládež od 8 do 15 rokov

SPEAK LAND, Banská Bystrica

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

235,00 €

Bežná cena
259,00 €
Ušetríte
24,00 €

Letný jazykový tábor SPEAKland pre deti a mládež od 8 do 15 rokov

  SPEAK LAND, Banská Bystrica (mapa)
  Platnosť kupónu je od 5.7.2020 do 25.7.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Už nemusíte cestovať ďaleko, aby sa vaše dieťa naučilo hovoriť po anglicky. Dá sa to aj v SPEAKLAND-e, krajine, do ktorej sa budú chcieť všetky deti opäť vrátiť. Krajina plná zážitkov, dobrodružstiev a s bohatým programom len v anglickom jazyku – oficiálnom jazyku SPEAKLAND-u. Detský tábor na 6 nocí s plnou penziou uprostred Nízkych Tatier s množstvom atrakcií v okolí.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Nová éra letných pobytových táborov v angličtine
  Nová éra letných pobytových táborov v angličtine
 • Detský tábor kvalitnej jazykovej školy SPEAK
  Detský tábor kvalitnej jazykovej školy SPEAK
 • 6 nocí s bohatým programom
  6 nocí s bohatým programom
 • Nástup do tábora je v nedeľu a ukončenie v sobotu
  Nástup do tábora je v nedeľu a ukončenie v sobotu
 • pod južnými svahmi Chopku a Ďumbiera v penzióne Tále
  pod južnými svahmi Chopku a Ďumbiera v penzióne Tále

V cene je zahrnuté

 • Ubytovanie na 6 nocí
 • Plná penzia
 • Pitný režim počas celého dňa
 • Program
 • Hodnotné ceny, ktoré deti môžu vyhrať počas súťaží (ktoré, keď nevyhráte si môžete na konci tábora zakúpiť, ako napr. SPEAKLAND tričko, CD, DVD, gumený náramok, lietajúci tanier)

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od 5.7.2020 do 25.7.2020.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa e-mailom na asistent@speak.sk 
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo a heslo kupónu, následne vám zašlú záväznú prihlášku na vyplnenie
 3. V prípade nedostavenia sa, kupón prepadá

Doplňujúce informácie

 • Tábor sa bude nachádzať v malebnom horskom prostredí nízkotatranskej prírody pod južnými svahmi Chopku a Ďumbiera v penzióne Tále
 • Areál sa nachádza 43 km od Banskej Bystrice v unikátnom klimatickom prostredí, len 700 m od lyžiarskeho strediska Ski Tále a Golfového ihriska Gray Bear
 • Moderný rodinný novopostavený penzión ponúka ubytovanie v komfortných izbách a apartmánoch s ubytovacou kapacitou 60 lôžok na troch podlažiach a je vybavený reštauráciou s ústretovým personálom a domácou kuchyňou, denným barom, recepciou, spoločenskou miestnosťou a lyžiarňou
 • V areáli sa nachádzajú 2 multifunkčné ihriská a ohnisko
 • Nástup do tábora je v nedeľu a ukončenie v sobotu, začína sa obedom a končí sa raňajkami.
 • Možnosti výletov v okolí: Tarzánia – lanový park (1 km), Bystrianska jaskyňa (3 km), Wellness centrum Bystrá (2 km), Čiernohronská železnička (25 km), Lesnícky skanzen Vydrovo (25 km) a mnohé iné. 

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 854 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  SPEAK LAND

K. Kuzmányho 19/15068
97401 Banská Bystrica
+421 910 315 695

asistent@speak.sk
http://speak.sk/

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Múzeum SNP

Múzeum SNP (600 m)

Múzeum ponúka najucelenejší pohľad na Slovenské národné povstanie. Sídli v architektonicky zaujímavej budove v parku, v ktorom sa nachádza aj vonkajšia expozícia ťažkej bojovej... Viac techniky z čias SNP. Spravuje niekoľko expozícii, napríklad „Slovensko v protifašistickom hnutí odporu Európy 1939 - 1945“, „Represálie nacistov a príslušníkov POHG na Slovensku v rokoch 1944 - 1945“ alebo „Partizánska republika“ v obci Kalište.

Plážové kúpalisko Banská Bystrica

Plážové kúpalisko Banská Bystrica (1 km)

V Termálom kúpalisku Aqualand Banská Bystrica nájdete 2 plavecké bazény, relaxačný bazén a mnoźstvo detských bazénov s vodnými atrakciami. Všetky bazény sú termálne.

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka

Netopieria jaskyňa a jaskyňa Kaplnka (6 km)

Jaskyne sa radia medzi najzaujímavejšie voľne dostupné jaskyne na Slovensku. Obe sa nachádzajú medzi Banskou Bystricou a Špaňou Dolinou a sú dostupnú značeným chodníkom zo Sásovej... Viac do Španej Doliny. Netopieria jaskyňa je dlhá asi 57 metrov a nájdete v nej napríklad malé jazierko a pomerne bohatú výzdobu. Jaskyňa Kaplnka sa s najväčšou pravdepodobnosťou v pradávnych dobách používala na obetné rituály. Našli sa tu totiž pozoztatky obradne poškodených lebiek a iných ľudských kostí.

Tiesňava Malachovky

Tiesňava Malachovky (7 km)

Malá ale o to krajšia tiesňava sa nachádza neďaleko Banskej Bystrice v obci Malachov. Dlhá je len asi 200 metrov ale odporúčame ju na prechádzku pokojne aj s malými deť... Viacmi. Najkrajšou časťou je terasovitý vodopád, ktorého výška presahuje 15 metrov a najkrajší je najmä na jar.

Badínsky prales

Badínsky prales (8 km)

Prales je situovaný v Kremnických vrchoch. Nachádza sa tu človekom takmer nedotknutá pralesová jedľová bučina. V roku 2000 ho navštívil aj princ Charles.

Špania Dolina

Špania Dolina (8 km)

Špania dolina je lokalitou s množstvom zachovalých kultúrnych pamiatok (85) z obdobia rozkvetu banskej činnosti. Časť z nich je zreštaurovaná a verejne prístupná. Zároveň sa... Viac Špania dolina nachádza v krásnom prírodnom prostredí, takže je tu priestor aj na turistiku.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevený artikulárny kostol Hronsek (9 km)

Unikátny kostolík z 18. storočia je postavený celý z dreva, bez jediného použitého klinca a bez veže. Spájajú sa tu prvky škandinávskej, nemeckej, iónskej aj slovanskej... Viac architektúry.

Mičinské travertíny

Mičinské travertíny (10 km)

V malej obci Mičiná neďaleko Banskej Bystrice nájdete travertínové terasy posiate malými travertínovými kôpkami - krátermi naplnenými minerálnou vodou. Pre turistov je tu... Viac vybudovaný chodník s náučnou tabuľou a možnosťou nabrať si minerálnu vodu do fliaš. Okrem toho sa tu nachádzajú aj vzácne druhy rastlím, napríklad malé orchidey.

Hrad Slovenská Ľupča

Hrad Slovenská Ľupča (11 km)

Tento hrad patrí medzi najzachovalejšie na Slovensku. História hradu siaha do 13. storočia. V 19. storočí sa stal hrad majetkom uhorského štátu a roku 1873 v ňom zriadili... Viac sirotinec, neskôr tu sídlili rehoľné sestry. V čase Slovenského národného povstania v ňom fašisti väznili povstalcov.

Skalka arena

Skalka arena (11 km)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (11 km)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (12 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.