Dovolenka v perle južnej Moravy s polpenziou a fľašou lahodného vína

Penzión u Huberta, Znojmo

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

4,6

Podpriemerné hodnotenie
(5 hodnotení)

Dovolenka v perle južnej Moravy s polpenziou a fľašou lahodného vína

LokalitaPenzión u Huberta, Znojmo (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 15.6.2020 do 1.5.2021 podľa dostupnosti.

Prečo by ste mali navštíviť perlu južnej Moravy, mestečko Znojmo? Púta typickými červenými strechami, vonia vinicami a dýcha tajomnou atmosférou podzemných labyrintov. Do ich spleti môžete vstúpiť už pár metrov od Penziónu u Huberta. Možno vás zláka i predstava relaxu v blízkom národnom parku alebo zámok Vranov nad Dyjí, pri ktorom ste autom za polhodinku. K tomu polpenzia a fľaša lahodného vína.

Tipy na výlety

Južná Morava

Perlu Južnej Moravy preslávili filmové a hudobné festivaly, aj každoročné slávnosti vinobrania. Medzi symboly mesta patrí panoráma červených striech i stredoveké opevnenia v čele s Radničnou vežou a majestátnym hradom nad riekou Dyjí. A čo ešte len historické centrum s desiatkami útulných kaviarní a reštaurácií. Zabudnúť nemožno ani na tunajšie preslávené kaviarne, vinárstva a pivničky.

Znojemské podzemie je labyrint navzájom sa prepletajúcich podzemných chodieb, miestami až štyrmi poschodiami nad sebou, o celkovom rozsahu cca 25 km. Do tajomna môžete nahliadnuť na novej prehliadkovej trase s rozprávkovým až hororovým ladením.

Zámok Vranov nad Dyjí

K najpozoruhodnejším svetským stavbám stredoeurópskeho baroka patrí zámok Vranov nad Dyjí. Vznikol prestavbou z románskogotického hradu, ktorý je prvýkrát spomínaný v roku 1100. Dnes je zámok národnou kultúrnou pamiatkou a je situovaný v západnej časti Národného parku Podyjí. K dispozícii sú štyri prehliadkové okruhy. 

Termálne kúpele Laa

Termálne kúpele Laa (Therme Laa Hotel & Spa) sú vzdialené 30 minút od Brna a ponúkajú celoročné kúpanie a vyžitie pre deti i dospelých za prijateľné ceny.

Therme Laa ponúka vnútorný aj vonkajší termálny bazén s vírivkami, vodopádmi s teplotou 34°C, vonkajší termálny bazén so slanou vodou s teplotou 36°C a vonkajší bazén pre aktívnych s chladnejšou vodou.

V termálnych kúpeľoch Laa si na svoje prídu aj deti. Pre nich sú tu vnútorné i vonkajšie vodné atrakcie, veľké pieskovisko aj detský kútik a v lete aj skákací hrad. Therme Laa ponúka aj 90 metrový nerezový tobogan, relaxačné miestnosti a saunový svet.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Priamo v historickom centre Znojma
  Priamo v historickom centre Znojma
 • Len 50 m od stredovekých podzemných chodieb
  Len 50 m od stredovekých podzemných chodieb
 • Polpenzia a fľaša vína v cene
  Polpenzia a fľaša vína v cene
 • Blízko národného parku Podyjí
  Blízko národného parku Podyjí
 • Polhodinka autom od zámku Vranov nad Dyjí
  Polhodinka autom od zámku Vranov nad Dyjí

Ukončené
od 79,00 €

Bežná cena: 113 - 335,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

4,6

Podpriemerné hodnotenie

5 hodnotení

0 zákazníkov odporúča

5,8

Polpenzia priemerná, veľké porcie Ubytovanie ma spoločne WC a kúpeľnu čo bolo pre nás nevyhovujúce Izby malé a tmavé akurát tak na prespanie na jednú noc Ubytovanie je síce v centre mesta no stým je spojený aj hluk z ulice vo večerných hodinách.

Michal, 1. septembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci


4,9

Obrázok na tejto stránke vyzerá ako pohľad z izby, čo absolútne nie je pravda. Penzión nemá vôbec charakter penzióna, ale hostela, 8 izieb na poshodí s 1 plesnivou kúpeľnou a 1 spoločnou toaletou pre ženy i mužov. 2 posteľová izba zariadená 50 ročnými posteľami a 10 cm molitanom, ktorý bol väčší...

Katarína, 31. júla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Zážitky, ktoré vylepšia váš pobyt

Kontakt

Penzión u Huberta

Dolní Česká 38
669 02 Znojmo
+420 721 836 414

hubert.znojmo@seznam.cz
hubertznojmo.webnode.cz

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť