od 89,00 €

Bežná cena
129 - 199,00 €
Ušetríte
až 40,00 €

Buďte prvý na Slovensku, kto ovládne niekoľkotonové monštrum - ťahač Scania! Stačí vám vodičák na osobné autá!

  Procar-Motorsport - Letisko Trenčín, Letisko - Trenčín (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 1.10.2020 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 89 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Procar-Motorsport - Letisko Trenčín

Vyskúšajte si aké je to byť na chvíľu truckerom na ťahači Scania. Jazda na Scania R420 Topline, ktorá je načipovaná na 500 konských síl. Vozidlo má poloautomatickú 12 rýchlostnú prevodovku, na ktorú sa dá veľmi rýchlo zvyknúť. Vyskúšate si jazdu, slalom aj parkovanie. Zážitok na najvyššej úrovni! Bez pokuty a na plný plyn. Budete jazdiť na letisku v Trenčíne, čiže stačí obyčajný vodičský preukaz!

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na uzavretom letiskovom okruhu v Trenčíne
  Na uzavretom letiskovom okruhu v Trenčíne
 • Možnosť 1 spolujazdca
  Možnosť 1 spolujazdca
 • Stačí vodičský preukaz skupiny B
  Stačí vodičský preukaz skupiny B
 • Skoro 500 konských síl niekoľkotonového monštra
  Skoro 500 konských síl niekoľkotonového monštra
 • ProcarMotorsport - pretekársky tím od r. 2008
  ProcarMotorsport - pretekársky tím od r. 2008

V cene je zahrnuté

 • Šoférovanie ťahača Scania R420 Topline bez návesu podľa zvoleného typu kupónu
 • Dĺžka jazdy: cca. 30 - 40 min. (registrácia, zaškolenie, oboznámenie s vozidlom a jazda)
 • Dĺžka 1 kola: 4,2 km
 • Miesto: letisko Trenčín
 • Potrebné vodičské oprávnenie: vodičský preukaz skupiny B
 • Možnosť 1 spolujazdca

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 1.10.2020.
 • Využitie kupónu je možné aj neskôr, ale iba po vzájomnej dohode s poskytovateľom
 • Rezervovať sa dá už od teraz (odporúča sa rezervácia po kúpe kupónu)
 • Na mieste sa platí poplatok 20 € za prenájom dráhy a PHM
 • Na mieste možnosť dokúpiť ďalšie kolá
 • Na mieste možnosť zakúpiť videozáznam z jazdy za 20 €

Vyberte si z nasledujúcich 3 možností

 • 1 osoba
  1 osoba

89,00 €
- 31 % / 129 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba

109,00 €
- 27 % / 149 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba

169,00 €
- 15 % / 199 €

0,00 €

Procar-Motorsport - Letisko Trenčín má pre vás ešte aj tieto ponuky :
89,00 €
Platnosť kupónu je od 1.4.2020 do 30.8.2020 podľa dostupnosti.
od 79,00 €
Platnosť kupónu je od 1.5.2020 do 30.6.2021 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Nutnosť rezervácie mailom na sk@procarmotorsport.com, alebo cez web www.procarmotorsport.sk, prípadne telefonicky od 9.00 do 15.00 hod. na tel. čísle +421 33 640 40 88
 2. Rezervovať sa dá už od teraz
 3. Pri rezervácii je nutné nahlásiť číslo kupónu. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití.

Doplňujúce informácie

 • 1 kolo má 4,2 kilometra – jazdíte kompletnú najdlhšiu možnú dĺžku letiska
 • Pri jednej návšteve je možné použiť viac kupónov podľa dohody
 • Spoločnosť si vyhradzuje právo na zmenu termínu (napr. z dôvodu zmeny termínov zo strany okruhu, technickej poruchy vozidla...)
 • Ostatné podmienky nájdete vo VOP

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 854 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

  Procar-Motorsport - Letisko Trenčín

Legionárska 160
91104 Trenčín
+421 33 640 40 88, +421 903 773 072

sk@procarmotorsport.com

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Trenčiansky Hrad

Trenčiansky Hrad (3 km)

Trenčiansky hrad je dominantou nielen Trenčína ale celého Považia. Vznikol v 11. storočí ako pevnosť a neskôr sa stal aj sídlom miestnej šľachty. Dnes sa v jeho starobylých... Viac priestoroch nachádzajú výstavné priestory a viaceré expozície Trenčianskeho múzea. Nájdete tu napríklad súbor palácov, výraznú Matúšovu vežu, delovú baštu alebo hladomorňu.

Kúpele Trenčianske Teplice

Kúpele Trenčianske Teplice (12 km)

Kúpele sa nachádzajú v nádhernom prostredí Strážovských vrchov. Sú jedným z najvyhľadávanejších a najstarších kúpeľných stredísk na Slovensku. Sláva miestnych kúpeľov je založená... Viac na piatich prameňoch liečivej sadrovo-sírnej vody s teplotou 36 až 40 °C. Podobne ako väčšina veľkých kúpeľov, aj Trenčianske Teplice sú významným kultúrnym centrom, v ktorom sa usporadúvajú kultúrne akcie národného i medzinárodného významu. Najpopulárnejším a najvýznamnejším podujatím súčasnosti je však festival filmov o umení Art film.

Zelená žaba

Zelená žaba (12 km)

Areál kúpaliska svojim návštevníkom ponúka možnosti plávania, oddychu, relax, športové aktivity, animačné programy i zábavné akcie. Areál Zelenej žaby prešiel kompletnou obnov... Viacou. Jeho služby môžu využívať nielen občania mesta, ale aj kúpeľní hostia a návštevníci mesta Trenčianske Teplice. Súčasťou nového areálu je 32,5 metrový antikorový bazén, detský bazén, VIP zóna, vírivky, atrakcie pre deti, multifunkčné ihrisko, kolkáreň, tenisové dvorce, plážové ihrisko, reštaurácia s vinárňou, bufety a predajňa suvenírov.

Hrad Beckov

Hrad Beckov (13 km)

Hrad Beckov sa týči na vysokom hradnom brale nad Obcou Beckov. Už od 13. storočia strážil obchodnú cestu vedúcu Považím. Bol hradom kráľov, mocných veľmožov a rytierov, hradom,... Viac ktorý odolal Tatárom aj Turkom. Zakonzervované zrúcaniny hradu turisti navštevujú najmä v júli, keď sa tu usporadúvajú hradné slávnosti spojené s dobývaním hradu. V podhradí, v kúrii Ambrovcov, sa nachádza múzeum k dejinám hradu.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (16 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku

Rozhľadňa na Veľkom Lopeníku (18 km)

Veľký Lopeník patrí k najvyšším vrchom Bielych Karpát a prechádza ním rovno česko-slovenská štátna hranica. Nájdete tu aj informačné tabule, ktoré vás informujú o tom, čo môžete z... Viac veže vidieť. Ak je rozhľadňa otvorená, dočkáte sa tu aj občerstvenia alebo kávy.

Hrad Vršatec

Hrad Vršatec (23 km)

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia stojí na skalnom brale vo výške 805 m. Zničený bol v období Rákócziho povstania v roku 1706. Z neveľkých zrúcanín je výborný výhľad na stredné... Viac Považie a dolinu rieky Váh v pozadí so Súľovskými a Strážovskými vrchmi. K hradu vedie náučný chodník, viaceré turistické a cykloturistické trasy.

Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad (24 km)

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

Vršatské bradlá

Vršatské bradlá (25 km)

Bralá patria medzi skvosty Stredného Považia a nájdete ich pri meste Ilava. Ich poloha bola ľuďom známa už od stredoveku, kedy tu postavili hrad. Dnes je však z neho už len rui... Viacna. Vršatecké bradlá sú vyhlásené za prírodnú rezerváciu s rozlohou 82,4 ha. Najvyšším bradlom je Chmeľová (925 m n. m.) a druhým je bradlo Vršatec - Javorník (898 m n. m.). Nájdete tu náučný chodník, ktorého zdolanie trvá asi 3 hodinky. Má 10 náučných panelov, kde sa dozviete o geologických, historických, rastlinných aj živočíšnych pomeroch.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (25 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka (27 km)

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland (28 km)

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.