Vyprážané street food pochúťky od Friers na Kollárku

Friers, Bratislava – Staré Mesto

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

7,5

Veľmi dobré hodnotenie
(8 hodnotení)

Vyprážané street food pochúťky od Friers na Kollárku

LokalitaFriers, Bratislava – Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 24.6.2020 do 30.9.2020 podľa dostupnosti.

Viete, že jediná vec, ktorá vám spraví dobrý základ pre piatkový výjazd, je práve táto? Ak základ nepotrebujete, tak sa môžete minimálne dobre zasýtiť po včerajšku. Fritované špeciality si získajú vaše srdce. Krídla, halloumi alebo mozzarellové tyčinky a hermelínky a k tomu parádne hranolky a originálne omáčky. A nezabudli sme ani na nápoj. Nový street food koncept Friers sa hlási z Kollárka!

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

SledovanieTV 2 mesiace zadarmoSledovanie TV

Nakúpte nad 20 € a získate internetovú TV na 2 mesiace zdarma. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Na výber z 3 vyprážaných mňamiek
  Na výber z 3 vyprážaných mňamiek
 • Otvorené cez týždeň do 1.00 hod., počas víkendu do 3.00 hod.
  Otvorené cez týždeň do 1.00 hod., počas víkendu do 3.00 hod.
 • Nájdete tu aj belgické remeselné pivo
  Nájdete tu aj belgické remeselné pivo
 • Pripravované rovno pred vami
  Pripravované rovno pred vami
 • Priamo na Kollárovom námestí
  Priamo na Kollárovom námestí

Ukončené
od 4,50 €

Bežná cena: 4,50 - 7,99 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,5

Veľmi dobré hodnotenie

8 hodnotení

4 zákazníkov odporúča

6,3

Burger je horší ako v mcdonalds, jak taka fasirka Predpripravene jedlo, ako keby len zohriate... Ceny privysoke za take nie velmi chutné jedlo Palec hore len pre hranolky a pohode typka za kasou Neodporucam.

Erika, 30. januára 2020

Hodnotil ponuku Friers Burger Combo


6,0

Bolo príjemne si posedieť v centre mesta s chutným jedlom:-)

Katarína, 2. marca 2020

Hodnotil ponuku Friers Burger Combo

Kontakt

Friers

Kollárovo námestie 20
811 06 Bratislava
02/544 123 23

Otváracie hodiny:
pondelok 11–1:00
utorok 11–1:00
streda 11–1:00
štvrtok 11–1:00
piatok 11–1:00
sobota 17–1:00

anastasia@friers.sk
http://www.friers.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

300
m
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

600
m
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

600
m
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

700
m
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

800
m
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

1000
m
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

1
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

1
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

1
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

2
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

2
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

2
km
Horský park

Horský park

Nachádza sa v mestskej časti Staré Mesto. Špecifický je tým, že sa nachádza prakticky v strede mesta a pritom poskytuje prírodné lesné prostredie. Je obľúbeným cieľom miestnych,... Viac ktorí si chcú oddýchnuť pobytom v prírode.

Mohlo by sa vám páčiť