Nezabudnuteľná jazda na Tesle 3 Performance

natesle3.sk, Bratislava

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,5

Veľmi dobré hodnotenie
(11 hodnotení)

Nezabudnuteľná jazda na Tesle 3 Performance

Lokalitanatesle3.sk, Bratislava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 25.6.2020 do 31.5.2021 podľa dostupnosti.

Tesla 3 Performance znamená neopakovateľný zážitok z jazdy v podaní nekopromisnej akcelerácie 0-100 km/hod. za 3,2 sekundy. Výkon 500 koní a dojazd 500 km na nabitie vás presvedčí, že s týmto autom prežijete ozajstné jazdné zážitky.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Výkon odhadovaný 500 koní
  Výkon odhadovaný 500 koní
 • Zrýchlenie 0-100 km/h za 3,2 s, 0-200 km/h za 14 s
  Zrýchlenie 0-100 km/h za 3,2 s, 0-200 km/h za 14 s
 • Dojazd 500 km podľa realistickej normy EPA
  Dojazd 500 km podľa realistickej normy EPA
 • Jazda na 120, 60 alebo 30 minút
  Jazda na 120, 60 alebo 30 minút
 • Vyzdvihnutie auta v Bratislave
  Vyzdvihnutie auta v Bratislave

Ukončené
od 39,00 €

Bežná cena: 47 - 101,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,5

Veľmi dobré hodnotenie

11 hodnotení

5 zákazníkov odporúča

5,7

dohoda terminu prebiehala tak ze terminy ktore som navrhol boli ignorovane a ponuknute mi boli terminy ktore vyhovovali organizatorovi a prisposobil som sa organizatora som musel kontaktovat aby som si s nim presne uprasenil cas a miesto - on ma po dohode terminu nekontaktoval pre upresnenie...

Michal, 25. novembra 2020

Hodnotil ponuku 60 min. jazda na Tesle 3 Performance

Kontakt

natesle3.sk

Nadlice 263
956 32 Nadlice
+421 948 900 158

natesle3@gmail.com
www.natesle3.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

9
km
Kúpalisko Dúha

Kúpalisko Dúha

Kúpalisko Dúha v Partizánskom bolo roku 2004 bolo vyhlásené za najlepšie regionálne kúpalisko na Slovensku! Nájdete ho pod lesom, neďaleko športovej haly a štadióna. Čaká tu na... Viac vás veľký plavecký bazén, detské brodisko, sedací oddychový bazén aj bazén s atrakciami. V cene vstupného máte tobogán, detskú šmýkačku, volejbalové ihrisko či vežovú zostavu s hojdačkami. Otváracia doba kúpaliska Dúha: Po-Pi 10.00 - 19.00 So-Ne 9.00 - 19.30.

15
km
Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

Rodný dom Ľ. Štúra a Alexandra Dubčeka

V obci Uhrovec sa nachádza dom, v ktorom sa narodili dvaja velikáni slovenských dejin - Ľudovít Štúr a Alexander Dubček. Tento pamiatkovo chránený dom pochádzajúci z 18. storočia... Viac je dnes v správe Trenčianskeho múzea, ktoré tu zriadilo expozíciu venovanú dielu a odkazu Štúra aj Dubčeka.

16
km
Topoľčiansky Hrad

Topoľčiansky Hrad

Tento hrad pochádza z 13. storočia. V súčasnosti je jeho dominantou v romantickom slohu postavená hlavná veža a pomerne dobre zachované opevnenie. Pohľady z vyhliadky pod hradom... Viac sú ako z rozprávky. Úchvatný je najmä výhľad východným smerom na takmer celú Hornú Nitru, na Tribeč so Zoborom, na severovýchode Strážovské vrchy a na severozápade bočný hrebeň Považského Inovca.

17
km
Zrúcanina Hradu Uhrovec

Zrúcanina Hradu Uhrovec

Hrad Uhrovec z 13. storočia je jeden z najhodnotnejších románskych hradov na Slovensku. Dnes ho môžeme obdivovať ako jednu z najstarších a najkrajšie zachovaných hradných... Viac architektúr na Slovensku. Dostanete sa naň po značených turistických cestách z obce Uhrovec alebo z obce Uhrovské podhradie.

19
km
Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Slovanské Hradisko Bojná - Valy

Hradisko bolo významným centrom Nitrianskeho kniežatstva a neskôr Veľkej Moravy. Nájdete tu odkryté základy hradištných obydlí, rekonštrukciu vonkajšieho opevnenia, obytného... Viac dvorca a zásobnej jamy na obilie a potraviny. Bojná je tiež významným archeologickým náleziskom, našla sa tu napríklad kolekcia najstarších slovanských kresťanských pamiatok na Slovensku. hradisko predstavuje expozíciu Archeologického múzea Veľkej Moravy v Bojnej.

19
km
Historická knižnica rodu Apponyi

Historická knižnica rodu Apponyi

V knižnici sa v nájdete 9000 titulov a 12 000 zväzkov písaných v desiatich jazykoch. Medzi najvzácnejšie patrí napríklad dielo Sokrata zo švajčiarskeho Bazileja z roku 15... Viac08. Historická knižnica rodu Apponyi ako súčasť hotelového komplexu je v správe Slovenskej národnej knižnice.

19
km
Zubria zvernica

Zubria zvernica

Zubor európsky je najväčší európsky cicavec. Jediné miesto na Slovensku, kde toto majestátne zviera môžete vidieť na vlastné oči je táto zubria obora pri Topoľčiankach.

20
km
Oponický Hrad

Oponický Hrad

Pôvodne gotický hrad pol postavený v 13. storočí. Postupne menil majiteľov až sa dostal do rúk šľachticom z Oponíc - Apponyiovcom. hrad sa nepodarilo dobyť husitským ani tureckým... Viac lúpeživým výpravám, hoci vypálili obce v podhradí. Po potlačení povstania cisárskou armádou v 18. storoćí bol zbúraný a odvtedy je v ruinách.

21
km
Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Nitrianska Blatnica - rozhľadňa na Marháte

Marhát je vrch v pohorí Považský Inovec. Najľahšie sa k nemu dostane z obce Nitrianska Blatnica po zelenej a žltej značke. Na vrchu je drevená rozhľadňa, z ktorej je výborný... Viac výhľad na široké okolie.

23
km
Hrad Gýmeš

Hrad Gýmeš

Hrad bol postavený v 13. storočí na mieste starého hradiska. Gýmeš je zrúcanina hradu na strmom kopci Dúň, zhruba 5 km na sever od obce Jelenec. Je jedným z rodových hradov... Viac šľachtického rodu Forgáchovcov.

25
km
Zámok Topoľčianky

Zámok Topoľčianky

Na severnom konci obce Topolčianky sa rozprestiera rozsiahly anglický park, v ktorom nájdete klasicistický kaštieľ. Z klasicistického krídla sa stalo múzeum historického nábytku a... Viac bytových doplnkov (obrazy, staré hodíny, keramika, koberce, vyšívané orientálne závesy či zbrane). Všetok mobiliár zámku je pôvodný tak, ako ho tu zanechali poslední šľachtickí majitelia – arcivojvoda Jozef August Habsburg s manželkou arcivojvodkyňou Augustou. Tri renesančné krídla zámku s manardovou nadstavbou slúžia v súčasnosti ako hotelová časť.

25
km
Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

Mohlo by sa vám páčiť