Vstup do obľúbeného aquaparku AquaRelax Dolný Kubín - oddych a zábava na jednom mieste

AquaRelax Dolný Kubín, Dolný Kubín

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,0

Vynikajúce hodnotenie
(41 hodnotení)

Vstup do obľúbeného aquaparku AquaRelax Dolný Kubín - oddych a zábava na jednom mieste

LokalitaAquaRelax Dolný Kubín, Dolný Kubín (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2021 podľa dostupnosti.

Ten pocit, keď sedíte v bazéne. Bublinky vás masírujú. Trysky uvoľňujú stuhnuté svaly, ktoré si denne namáhate. Voda má príjemnú teplotu a vy si želáte, aby tento pocit blaha neskončil. Jedným očkom sleduje svoje deti, ktoré šantia na šmykľavke. Že by ste sa zviezli tiež? Nech sa páči! AquaRelax Dolný Kubín je miesto, kde sa zabaví celá rodina.

Aquapark AquaRelax

Aquapark AquaRelax je unikátne vodné dielo v centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet  s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu.

Vodný svet

Vodný svet ponúka pre návštevníkov vodné atrakcie rôzneho druhu.  Veľký multifunkčný bazén pod základňou pyramídy s dĺžkou 26 m a šírkou 19 m. Hĺbka bazéna je od 110 do 130 cm. Teplota vody je 32 °C.

Súčasťou bazénu a jeho okolia sú bublinkovače, masážna lavica pre 6 osôb, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 vírivé vane s teplotou vody 36 °C, 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou , 2 tobogany, dvojšmykľavka NIAGARA a relaxačná terasa na opaľovanie v letnej sezóne.

Plavecký bazén

Plavecký bazén je ideálne miesto pre vaše oddychové, ale aj profesionálne plávanie, organizovanie plaveckých pretekov, sústredení, školských plaveckých kurzov aj pre tie najmenšie deti.

 • dĺžka: 25 m
 • šírka: 15 m 
 • hĺbka: od 1 do 2 m
 • teplota vody: 27 °C
 • počet dráh: 6

Saunový svet

Pri niektorých vstupoch máte v cene zahrnutý aj saunový svet. Zažite príjemný oddych v novootvorenom wellness centre, kde nájdete infra saunu, fínsku saunu, parnú bylinkovú a parnú soľnú saunu. Po príjemných chvíľach strávených v saunách Vám je k dispozícii ochladzovací bazén, vírivka pre 6 osôb a relaxačná miestnosť. 

Reštaurácia

Reštaurácia AquaVia sa nachádza v budove Aquarelaxu. Má kapacitu 52 miest a v lete na terase s kapacitou 24 miest. Moderne zariadený interiér vám spríjemní chuť vynikajúceho jedla a kvalitného vínka. Zabezpečujeme organizovanie spoločenských akcií ako napríklad oslavy, promócie, malé svadby. Pre oslavy 20 hostí uzatvoríme pre vás priestory reštaurácie a o príjemné posedenie sa postará vyškolený personál.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Veľký multifunkčný bazén s atrakciami + plavecký bazén
  Veľký multifunkčný bazén s atrakciami + plavecký bazén
 • Masážne lavice, trysky, divoká rieka, hojdací záliv...
  Masážne lavice, trysky, divoká rieka, hojdací záliv...
 • Zábava na 2 toboganoch a dvojšmykľavke
  Zábava na 2 toboganoch a dvojšmykľavke
 • Detský bazén, športoviská, lezecká stena, lanový park
  Detský bazén, športoviská, lezecká stena, lanový park
 • Vynikajúce jedlo a kvalitné víno v reštaurácii AquaVia
  Vynikajúce jedlo a kvalitné víno v reštaurácii AquaVia

Ukončené
od 9,99 €

Bežná cena: 14 - 29,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,0

Vynikajúce hodnotenie

41 hodnotení

28 zákazníkov odporúča

10

Veľmi príjemné prostredie na oddych.

Marianna, 26. apríla 2021

Hodnotil ponuku LETO: 3-hodinový vstup pre 1 osobu: VODNÝ...


8,8

Vhodné najmä pre rodiny s deťmi na krátky pobyt, ale aj pre jednotlivcov. Tri hodiny na pobyt sú viac než dostačujúce. Personál je ochotný, ústretový. Jedlo som neskúšal.

Christian, 4. októbra 2020

Hodnotil ponuku VODNÝ SVET + PLAVECKÝ BAZÉN: trojhodinový...

Kontakt

AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín

Ulica Športovcov 1182/5
02601 Dolný Kubín
+421 43 23 88 374, +421 903 658 937

info@aquakubin.eu
www.aquakubin.eu

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

200
m
AquaRelax Dolný Kubín

AquaRelax Dolný Kubín

Aquapark sa nachádza priamo v Dolnom Kubíne, pričom jeho hlavnou časťou je Vodný svet s ponukou rôznych vodných atrakcii. Okrem toho ponúka aj saunu, vonkajši Fun Park pre deti a... Viac reštauráciu.

400
m
Drevený kolonádový most

Drevený kolonádový most

Most bol postavený v 90-tych rokoch 20. storočia. Most spájajúci sídlisko Bysterec so Starým mestom je raritou v celoslovenskom i stredoeurópskom meradle.

3
km
Arpádovský kaštieľ

Arpádovský kaštieľ

Budova kaštieľa pochádza z 18. storočia a je jednou z dominánt mesta Vyšný Kubín. Nachádza sa tu stála expozícia, ktorá približuje život najznámejšieho rodáka tejto obce, Pavla... Viac Országha Hviezdoslava.

5
km
Artikulárny kostol v Istebnom

Artikulárny kostol v Istebnom

Drevený artikulárny kostol v Istebnom je jednou z najvzácnejších kultúrno-historických pamiatok Oravy. V kostole sa dodnes slúžia bohoslužby, možno ho však navštíviť i ako... Viac turista.

5
km
Leštiny - Drevený artikulárny kostol

Leštiny - Drevený artikulárny kostol

Drevený artikulárny evanjelický kostol z roku 1688 s drevenou zvonicou, bol v roku 2008 zapísaný s ďalšími 7 drevenými kostolmi Karpatského oblúka do Zoznamu svetového dedičstva... Viac UNESCO. Celý interiér kostola je bohato vymaľovaný, vnútorné zariadenie pochádza zo 17. a 18. storočia.

7
km
Veľký Choč

Veľký Choč

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

8
km
Oravský Hrad

Oravský Hrad

Oravský hrad patrí medzi najkrajšie hrady na Slovensku (pôvodne z 13. storočia). Je výraznou dominantou Oravského regiónu a patrí medzi skvosty hradného stavebníctva. Na hrade... Viac bola nakrúcaná prvá čiernobiela verzia filmu Dracula z roku 1922, ďalej napríklad Kráľ drozdia brada či Sokoliar Tomáš.

12
km
Hrad Likava

Hrad Likava

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.

12
km
Lúčanský vodopád

Lúčanský vodopád

Vodopád nájdete priamo v kúpeľoch malej obce Lúčky. Patrí medzi 5 vodopádov, ktoré boli vyhlásené za národnú prírodnú pamiatku. Vodopád je veľkou raritou aj preto, že leží... Viac uprostred dediny. Je 12 metrov vysoký, kaskádovitý a padá z okraja travertínovej terasy do malého jazierka.

14
km
Veľký Rozsutec

Veľký Rozsutec

Považuje sa za symbol Veľkej Fatry a je jedným z najkrajších vrcholov na Slovensku. Naskytne sa vám z neho krásny výhľad na široké okolie. Dostanete sa sem napríklad z obce... Viac Štefanová.

14
km
Čutkovská dolina

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

16
km
Prosiecka dolina

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

Mohlo by sa vám páčiť