Týždenný skoliotický tábor pre deti od 6 do 18 rokov denný alebo s možnosťou prespania - „Cesta za zdravou chrbticou“

Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o., Bratislava...

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(36 hodnotení)

Týždenný skoliotický tábor pre deti od 6 do 18 rokov denný alebo s možnosťou prespania - „Cesta za zdravou chrbticou“

LokalitaŠpecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o., Bratislava... (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 6.7.2020 do 21.8.2020 podľa dostupnosti.

Má vaše dieťa skoliózu alebo zlé držanie tela a nechce sa mu cvičiť? Odmieta nosiť korzet? Prihláste ho na skoliotický tábor. Na vaše dieťa bude čakať odborná rehabilitačná starostlivosť a kopec zábavy s animátormi a rovesníkmi „chrbtičiarmi“. Samozrejme, že sa budú aj kúpať. Bez toho by leto nebolo letom. Najväčším darčekom však budú nové priateľstvá, nekonečná fantázia a zážitky navždy.

Pre koho je vhodný tento pobyt?

Skoliotický pobyt je  vhodný  pre deti so skoliózou a poruchami držania tela. 

Ako pobyt prebieha?

Začína sa v pondelok obedom,  končí v piatok obedom a počas celého pobytu  je zabezpečená strava a pitný režim. Zameraný je na nácvik správneho držania tela pod odborným dohľadom fyzioterapeuta.  Deti s ním absolvujú denne rehabilitačný program, ktorý pozostáva z 2x skupinového cvičenia a 2x návštevy bazéna. Cvičenie prebieha v telocvični a v bazéne s individuálnou odbornou konzultáciou. Dohľad nad priebehom pobytu zabezpečuje sestra v spolupráci s lekárom. V popoludňajších hodinách sa  deťom budú venovať animátori, ktorí ich iste zaujmú  rôznymi spoločenskými  a zábavnými hrami,  súťažami,  kvízmi, tvorivými dielňami a športovými aktivitami.   
 

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Týždenný tábor s prespaním alebo bez prespania
  Týždenný tábor s prespaním alebo bez prespania
 • Pre deti od 6 do 18 rokov
  Pre deti od 6 do 18 rokov
 • Odborná rehabilitačná starostlivosť
  Odborná rehabilitačná starostlivosť
 • Animátori, nové priateľstvá a zážitky
  Animátori, nové priateľstvá a zážitky
 • Cvičenie aj v bazéne
  Cvičenie aj v bazéne

Ukončené
od 0,00 €

Bežná cena: 120 - 170,00 €

Posledných 10 kupónov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

36 hodnotení

13 zákazníkov odporúča

10

Kupón som využila už tretíkrát a stále som sa naučila niečo nové, cviky boli perfektné a personál taktiež.

Zákazník ZľavaDňa, 3. septembra 2020

Hodnotil ponuku 30 min. individuálne rehabilitačné cvičenie...


10

Služby som využila už druhýkrát a plánujem ich ešte využiť. Cvičenie aj personál bol výborný.

Zákazník ZľavaDňa, 27. augusta 2020

Hodnotil ponuku 30 min. individuálne rehabilitačné cvičenie...

Kontakt

Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o.

Špecializovaná nemocnica pre ortopedickú protetiku Bratislava, n.o.

Záhradnícka 42
82108 Bratislava
+421 2 50 116 200

centrumzdravia@snop.sk
http://www.snop.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

2
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

2
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

2
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

2
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

2
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

2
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

2
km
Slavín

Slavín

Slavín je bratislavský pamätník venovaný padlým sovietskym vojakom počas druhej svetovej vojny. Pamätník bol postavený v rokoch 1957 - 1960 a slávnostne ho odhalili pri... Viac príležitosti 15. výročia oslobodenia mesta Sovietskou armádou 4. apríla 1960.

2
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

3
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

3
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

3
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež