Dovolenka pri lese s ideálnou polohou na turistiku v hoteli Junior Piatrová** s polpenziou

Hotel Junior Piatrová **, Turčianska kotlina - Vrútky

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

8,8

Veľmi dobré hodnotenie
(22 hodnotení)

Dovolenka pri lese s ideálnou polohou na turistiku v hoteli Junior Piatrová** s polpenziou

LokalitaHotel Junior Piatrová **, Turčianska kotlina - Vrútky (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 1.9.2020 do 15.12.2020 podľa dostupnosti.

V nádhernej Lučanskej časti Malej Fatry v blízkosti lesa v meste Vrútky, stojí Hotel Junior Piatrová**. O chutné raňajky a večere je postarané v rámci polpenzie. Ideálna dovolenka pre dvojice, rodiny s deťmi či turistov. Blízko máte centrum mesta Martin alebo Aquapark Turčianske Teplice, nehovoriac o množstve trás pre turistov a cyklistov. Bavte sa, spoznávajte, grilujte a spravte si super výlet.

Tipy na aktivity v okolí

V teplejších mesiacoch sú veľmi dobré možnosti turistiky, cykloturistiky, horolezectva, návštevy aquaparku v Turčianskych Tepliciach, kúpalisko vo Vrútkach, vodopády v Šútove, rafting na váhu, skanzen, hrad Strečno, Oravská podzámok, zámok v Bojniciach či iné kultúrne a historické pamiatky v okolí mesta Martin.

Národný park Malá Fatra a Chránená krajinná oblasť Veľká Fatra ponúkajú návštevníkom 50 náučných turistických chodníkov v celkovej dĺžke 460 km. Najnavštevovanejšími sú prekrásne doliny Blatnická, Gaderská, Kantorská, Jasenská, Necpalská ako aj turistické chodníky Kľačianskej Magury a Šútovský vodopád.

Jazda na koni

V blízkom okolí hotela (Martin-Záturčie, Turčiansky Michal, Dolný Kalník, Valentová) sa nachádzajú ranče, gazdovstvá a jazdecké školy, ktoré poskytujú návštevníkom širokú škálu jazdeckých služieb.    

V meste Martin, vzdialenom od hotela 10 min. cesty autom, si na svoje prídu milovníci kultúry, histórie a architektúry. Medzi tie najznámejšie pamiatky patria: Múzeum slovenskej dediny, Slovenské národné múzeum, Matica slovenská, Národný cintorín, hrad Strečno, Znievsky hrad, Blatnícky hrad,  Budatínsky zámok, Lietavský hrad a mnohé iné.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Malebné prostredie Malej Fatry
  Malebné prostredie Malej Fatry
 • Ohnisko a gril na rodinné opekačky
  Ohnisko a gril na rodinné opekačky
 • K dispozícii tenisový kurt, biliard, stolný tenis...
  K dispozícii tenisový kurt, biliard, stolný tenis...
 • Dieťa do 5 rokov v cene pobytu
  Dieťa do 5 rokov v cene pobytu
 • Východiskový bod pre cyklotrasy a turistické trasy
  Východiskový bod pre cyklotrasy a turistické trasy

Ukončené
od 59,00 €

Bežná cena: 62 - 124,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

8,8

Veľmi dobré hodnotenie

22 hodnotení

16 zákazníkov odporúča

10

Ochota a vstřícnost personálu, výborné večeře, umožnění využít pokoj (sprchu) i po oficiálním ukončení pobytu (očista po cyklovyjížďce)

Radek, 16. októbra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 1 osobu na 2 noci s polpenziou


10

Super pobyt,len a len odporúčam!Cítili sme,ako doma.Aj prostredie bolo nádherné.

Csilla, 25. apríla 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s polpenziou

Kontakt

Hotel Junior Piatrová **

Hotel Junior Piatrová **

Karvaša – Bláhovca
03861 Vrútky
0917 943 885

Check in: 14:00
Check out: 10:00

recepcia@juniorpiatrova.sk
http://www.juniorpiatrova.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

6
km
Slovenské národné literárne múzeum

Slovenské národné literárne múzeum

Múzeum zhromažďuje, zhodnocuje, spracúva a sprístupňuje zbierkový fond k dejinám slovenského písomníctva, knižnej kultúry a knižnej grafiky. Buduje súbory zbierok so zameraním... Viac všestranne dokumentovať slovenskú literatúru, jej dejiny, prezentáciu a popularizáciu. Trvalá expozícia múzejnou formou predstavuje vývin slovenskej literatúry od 9. storočia po súčasnosť, prezentujú sa tu najvýznamnejšie literárne pamiatky, ktoré poukazujú na históriu slovenského národa. Najvzácnejšie rukopisy, inkunábuly a tlače sú predstavené vo forme faksimile

7
km
Hrad Strečno

Hrad Strečno

Hrad stál na svojom mieste už v prvej polovici 14. storočia. Počas stáročí bol rozširovaný a viackrát prestavaný do svojej najväčšej rozlohy v 17. storočí, kedy dosiahol úroveň... Viac najlepšie opevneného hradu na strednom Považí. Z hradnej skaly a z chodníka nad hradom je krásny výhľad na Strečniansky priesmyk, Domašínsky meander a na veľkú časť Žilinskej kotliny.

8
km
Aqua Eden

Aqua Eden

Termálne kúpalisko Stráňavy pozostáva z veľkého plaveckého bazénu a detského bazénu. Oba majú teplotu 24-26 °C. V areáli sa nachádza aj bufet a penzión.

9
km
Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny v Martine

Múzeum slovenskej dediny je najväčšou národopisnou expozíciou v prírode na Slovensku. Expozícia podáva obraz tradičného ľudového staviteľstva, bývania a spôsobu života obyvateľov... Viac oblastí severozápadného Slovenska v období druhej polovice 19. a prvej polovice 20. storočia.

12
km
Sklabinský hrad

Sklabinský hrad

Prvýkrát sa hrad spomína už v roku 1242. Neskôr slúžil ako sídlo Turčianskej župy. V roku 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé predhradie a v areáli postavili nový kaštieľ... Viac určený na reprezentačné účely pre župana. Sídlom župy zostal až do polovice 18. storočia.

15
km
Kúpalisko Laura

Kúpalisko Laura

Termálne kúpalisko Laura sa nachádza na okraji Rajeckých Teplíc. Kúpanie je tu možné v jednom veľkom a jednom detskom bazéne. Termálna voda má teplotu okolo 26°C. V areáli... Viac kúpaliska sa nachádza minigolf, ihrisko na plážový volejbal, reštaurácia a bufety.

15
km
Rajecké Teplice - kúpele

Rajecké Teplice - kúpele

Kúpele Rajecké Teplice ležia v lesnatom území Strážovských vrchov. História kúpeľného mesta siaha do roku 1376, ale najväčší rozmach nastáva až koncom 18. storočia. Vďaka... Viac rozsiahlej rekonštrukcii kúpeľov koncom 20. storočia sa kúpele využívajú nielen na liečebné účely, ale aj na relaxačné a wellness pobyty.

16
km
Lietavský hrad

Lietavský hrad

Lietavský hrad, alebo Hrad Lietava sa nachádza v Rajeckej doline neďaleko Žiliny. Patrí k najrozsiahlejším zrúcaninám na Slovensku. V stredoveku hrad považovali za nedobytný a... Viac pod jeho panstvo patrilo široké okolie Rajeckej kotliny. Hrad vznikol začiatkom 14. storočia a jeho prvým známym majiteľom bol Matúš Čák Trenčiansky. Neskôr patril rôznym šľachtickým rodom.

18
km
Budatínsky zámok

Budatínsky zámok

Jeho počiatky siahajú do 13. storočia. Pôvodne tu stál vodný hrad, ktorý chránil významnú obchodnú cestu do Sliezska. Spočiatku bol kráľovským majetkom, neskôr patril viacerým... Viac šľachtickým rodinám. Vo výstavných priestoroch Považského múzea v Žiline si možno prezrieť zaujímavé výstavy. Unikátna expozícia drotárstva a je od 12. júna 2012 opäť sprístupnená verejnosti v areáli Budatínskeho hradu. Krajinársky je zaujímavý aj areál parku, ktorý sa končí pri sútoku Váhu a Kysuce.

18
km
Jánošíkove múzeum

Jánošíkove múzeum

Expozícia múzea je rozdelená do niekoľkých častí: hrad obce, Život Juraja Jánošíka a jánošíkovská tradícia, Z ľudovej kultúry obce. Návštevník sa dozvie informácie nielen o... Viac dejinách obce Terchová, ktoré dokumentujú fotokópie dobových listín a fotografie, ale aj dôležité historické fakty zo života, zbojníčenia a popravy Juraja Jánošíka. Početné dobové exponáty z Terchovej a okolia približujú hudobný folklór, domácu textilnú výrobu, salašníctvo, poľnohospodárstvo, ľudovú architektúru a dávny spôsob bývania v drevenici.

19
km
Rozhľadňa Terchovské srdce

Rozhľadňa Terchovské srdce

Nová rozhľadňa nad Terchovou poskytuje vynikajúci výhľad na široké okolie. Stojí na vrchole kopca, ktorý si filmári známeho filmu Jánošík vybrali ako miesto, kde stála šibeni... Viacca. Práve túto šibenicu majú pripomínať ramená rozhľadne. Vedie k nej jednoduchá trasa z obce Terchová, ktorá je zároveň náučným chodníkom.

19
km
Znievsky hrad

Znievsky hrad

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Mohlo by sa vám páčiť