Darujte zážitok na celý život – tandemový zoskok zo 4 km + záznam z handy kamery

  Vertical Jump, Slávnica (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 20.10.2020 podľa dostupnosti.

7,2

Veľmi dobré hodnotenie
(12 hodnotení)

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 169 bodov

Kúpiť

Končí o 1 deň alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Vertical Jump

Najprv vzlietnete do výšky 4 000 metrov, potom vaše srdce začne biť ako šialené a keď nadíde chvíľa zoskoku, váš tlak bude pomaly vyšší ako ten atmosférický. Šialený skok do oblakov a voľný pád vám navodí taký adrenalín, že sa tento zážitok zaryje do vašej pamäte už navždy. A ak by ste si z toho náhodou nič nepamätali, pomôže vám kamerový záznam.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Rýchlosť pádu až 200 km/h
  Rýchlosť pádu až 200 km/h
 • Špeciálna tandemová súprava
  Špeciálna tandemová súprava
 • Pre ľudí od 8 do 100 rokov
  Pre ľudí od 8 do 100 rokov
 • Zoskoky prebiehajú počas víkendov
  Zoskoky prebiehajú počas víkendov
 • Možnosť kamerového záznamu handy kamerou
  Možnosť kamerového záznamu handy kamerou

V cene je zahrnuté

 • Tandemový zoskok 4000 m

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 20.10.2020.
 • Zmena termínu je možná najneskôr 5 dní pred termínom letu, inak termín nie je možné zmeniť
 • V prípade, že je váha účastníka viac ako 90 kg, je potrebné na to pri telefonickej rezervácii upozorniť. Maximálna váha účastníka je do 100 kg.

Vyberte si z nasledujúcich možností

169,00 €

0,00 €

Vertical Jump má pre vás ešte aj túto ponuku:
od 39,90 €
Platnosť kupónu je od 11.8.2020 do 14.11.2020 podľa dostupnosti.

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na tel. čísle 0905 519 268 (rezerváciu odporúčame IHNEĎ po zakúpení kupónu kvôli naplneným termínom)
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu sa nahlasuje až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Spoločnosť Vertical Jump si vyhradzuje nárok zrušiť termín zoskoku v prípade nepriaznivého počasia a nahradiť ho iným termínom
 • Skáče sa z letiska Slávnica
 • Zoskoky prebiehajú počas víkendov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,2

Veľmi dobré hodnotenie

12 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

Vynikajúce (9-10)6x
Veľmi dobré (7-8)2x
Dobré (5-6)0x
Podpriemerné (3-4)2x
Zlé (1-2)2x

Hodnotenie kategórií

Spokojnosť s personálom7,3
Rezervácia a uplatnenie kupónu7,8
Splnené očakávania8,0
Vybavenosť organizátora7,7

Zákazníkom sa najviac páčilo

Splnené očakávania

Splnené očakávania:

Pocítili ste adrenalín?

10

Vynikajúce hodnotenie

Zákazník ZľavaDňa, 20. októbra 2019

Hodnotenie ponuky:
Tandemový zoskok 4000 m

100% spokojnosť určite odporúčam.

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

10

Vynikajúce hodnotenie

Alexandra, 1. septembra 2019

Hodnotenie ponuky:
Tandemový zoskok 4000 m + kamerový záznam...

Instruktor bol skvely.. Fantasticky zazitok. Vrelo odporucam kazdemu ☺

Pomohlo Vám toto hodnotenie? Áno | Nie

Kontakt

  Vertical Jump

Slobody 292/65
039 01 Turčianske Teplice
+421 905 519 268

verticaljumpsk@gmail.com
http://www.verticaljump.sk

Zobraziť na mape

Aktivity v okolí

Turčianske Teplice - kúpele

Turčianske Teplice - kúpele (900 m)

Turčianske Teplice sú centrom južnej časti regiónu Turiec. Teplé pramene tu ľudia poznali už v 13. storočí. V roku 1532 miestne majetky získalo mesto Kremnica, ktoré pri teplých... Viac prameňoch vybudovalo kúpeľné budovy. V súčasnosti sa v kúpeľoch liečia choroby pohybového ústrojenstva, urologické, kožné a ženské choroby. Kúpeľný areál sa rozprestiera v južnej časti mesta a tvorí ho viacero liečebných domov. Veľký a pamiatkovo chránený kúpeľný park sa tiahne v dĺžke 2 km až k Dolnej Štubni. Verejnosti slúži novootvorený termálny areál Spa&Aquapark.

Kaštieľ Mošovce

Kaštieľ Mošovce (6 km)

Kaštieľ sa nachádza v malej obci Mošovce a jeho súčasťou je anglický park. Koncom 20. storočia bol prerobený na luxusný hotel. Záhradný pavilón z roku 1800 je postavený v... Viac klasicistickom štýle. V mauzóleu v štýle secesnej pseudogotiky je umiestnené Múzeum mošovských remesiel, ktoré prezentuje slávnu mošovskú remeselnícku tradíciu.

Ostrá

Ostrá (10 km)

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

Hrad Blatnica

Hrad Blatnica (12 km)

Hrad sa nachádza asi len 2 kilometre od obce Blatnica neďaleko Martina. Vznikol v polovici 13. storočia na obranu obchodnej cesty Via Magna. Dnes z neho ostali len ruiny, ku... Viac ktorým sa dostanete po žltej turistickej značky z obce Blatnica.

Kremnica, stred Európy

Kremnica, stred Európy (13 km)

Pri Kremnických baniach na strednom Slovensku, vedľa starobylého Kostola sv. Jána Krstiteľa, je vztýčený kameň. Práve tu sa nachádza geografický stred Európy. Pri príležitosti... Viac vzniku Slovenskej republiky tu položili aj základný kameň Slovenskej štátnosti, nájdete tu aj pamätník Slovenského centra európskej integrácie. Stred Európy v Kremnických Baniach je ľahko dostupný autom.

Vodný žľab Rakytovo

Vodný žľab Rakytovo (13 km)

Žľab sa v minulosti používal na spúšťanie dreva a dnes je jedinečnou technickou pamiatkou. Nachádza sa v doline Rakytovo neďaleko Banskej Bystrice.Vodný žľab v roku 2000 vyhlásili... Viac za národnú kultúrnu pamiatku. Jeho celková dĺžka je 2 450 m, celá konštrukcia je z dreva – zo smreka a jedle, bez použitia iného materiálu, napríklad železa, či plastov.

Harmanecká jaskyňa

Harmanecká jaskyňa (13 km)

Túto jaskyňu nájdete v Kremnických vrchoch, 16 km od Banskej Bystrice, neďaleko obce Harmanec. Celková dĺžka jaskyne je 3123 m, z toho pre verejnosť je sprístupnená prehliadková... Viac trasa s dĺžkou 1020 m.

Gaderská dolina

Gaderská dolina (14 km)

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

Znievsky hrad

Znievsky hrad (15 km)

Hrad sa nachádza vysoko nad obcou Kláštor pod Znievom a je druhým najvyššie položeným hradom na Slovensku. Dnes ostali z neho už len zrúcaniny, poskytuje ale krásny výhľad na... Viac široké okolie.

Skalka arena

Skalka arena (16 km)

Neďaleko kráľovskej Kremnice, v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch, nájdete toto známe lyžiarske a rekreačné stredisko. Obľubujú ho predovšetkým bežkári. Dĺžka bežeckých... Viac tratí tu predsatvuje fantastických 138,3 km. Práve tu si preto užijete zábavu na bežkách naplno a objavíte krásu okolitej krajiny. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške 1 252 metrov. Čaká vás tu jedna lanovka, 5 vlekov a 8 zjazdoviek s celkovou dĺžkou 5,51 km. Ľahké trate sú 2, stredne ťažké 4 a náročné 2. Každoročne v posledný januárový víkend sa tu koná známy bežecký pretek Biela stopa.

stredisko Skalka

stredisko Skalka (16 km)

Stredisko Skalka je známe najmä vďaka lyžiarskemu stredisku a bežkárskym tratiam. V lete ale poskytuje mnohé možnosti na turistiku alebo cyklistiku. Dostanete sa sem z Kremnice... Viac alebo z Banskej Bystrice po rôznych značených trasách.

Banské Múzeum Kremnica

Banské Múzeum Kremnica (16 km)

Múzeum sa nachádza v banskej štôlni Andrej pri Kremnici. Návštevníci majú možnosť spoznať exponáty zo 17. až 20. storočia a históriu ťažby v tomto regióne. Prehliadka sa absolvuje... Viac v hĺbke asi 60 metrov pod povrchom, s čelovkami a sprievodcom.