Let v dvojmiestnom športovom lietadle s možnosťou pilotovania

  Zážitkový let - pilotom na skúšku, Krakovany (mapa)
  Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2021 podľa dostupnosti.

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 39 bodov

Kúpiť

Končí o 2 dni alebo do vypredania.

Uložiť na neskôr Sledovať prevádzku

Ten pocit odpútania sa od zeme a tie výhľady... Vidieť veci z inej perspektívy a z VIP miesta. A možnosť prevezmúť, aspoň na chvíľu riadenie. Detské sny sa veru plnia v dospelosti! Poďte s nami do oblakov na malom dvojmiestnom športovom lietadle s integrovaným prídavným záchranným padákovým bezpečnostným systémom.

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Inštruktáž z leteckej prevádzky, leteckej techniky + príprava na let
  Inštruktáž z leteckej prevádzky, leteckej techniky + príprava na let
 • Miesto, kam poletíte, je len na vás
  Miesto, kam poletíte, je len na vás
 • Pod dozorom skúseného inštruktora prevezmete riadenie
  Pod dozorom skúseného inštruktora prevezmete riadenie
 • Alebo si užijete do sýtosti nádherný výhľad a zhotovíte fotky a videá
  Alebo si užijete do sýtosti nádherný výhľad a zhotovíte fotky a videá
 • Štart z letiska Krakovany pri Piešťanoch
  Štart z letiska Krakovany pri Piešťanoch

V cene je zahrnuté

 •  Pilotom na skúšku pre 1 osobu

Neprehliadnite

 • Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2021.

Vyberte si z nasledujúcich 5 možností

 • 1 osoba
  1 osoba
 • 15 minút
  15 minút

39,90 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba
 • 20 minút
  20 minút

56,00 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba
 • 30 minút
  30 minút

78,00 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba
 • 45 minút
  45 minút

117,00 €

0,00 €

 • 1 osoba
  1 osoba
 • 60 minút
  60 minút

145,00 €

0,00 €

Ako využiť ponuku

 1. Po prijatí kupónu je potrebné vytvoriť rezerváciu u poskytovateľa na stránke www.verticalfly.sk minimálne 5 dní vopred
 2. Pri rezervácii nezabudnite uviesť číslo kupónu
 3. Heslo kupónu je potrebné poskytnúť až pri jeho využití

Doplňujúce informácie

 • Lietadlo MD3-Rider
 • Pristátie: prevedie profesionál

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 584 854 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Aktivity v okolí

Šikmá veža vo Vrbovom

Šikmá veža vo Vrbovom (2 km)

Že šikmú vežu majú len v Pise? Omyl, priatelia. Kostolná veža vo Vrbovom je naklonená o celý jeden meter a vďaka tomu sa nazýva „slovenskou Pisou.“

Park miniatúr Podolie

Park miniatúr Podolie (5 km)

Pozrite si prehliadku hradov, zámkov, kostolíkov a ďalších historických objektov, ktoré sa nachádzajú na Slovensku - všetky na jednom mieste pekne pokope. V súčasnosti park... Viac obsahuje viac ako 50 modelov.

Vojenské historické múzeum - Piešťany

Vojenské historické múzeum - Piešťany (8 km)

Nachádza sa tu dobová výzbroj, výstroj čs. armády, ďalej ľahká obrnená technika a ťažká pásová technika používaná v období rokov 1945 – 1992.

Monza Indoor Kart

Monza Indoor Kart (9 km)

Monza Indoor Kart ponúkajú zábavu na motokárach v krytej hale. K dispozícii sú aj detské motokáry, takže na svoje si tu prídu okrem dospelých aj deti.

Čachtický Hrad

Čachtický Hrad (10 km)

Čahtický hrad je známy najmä ako sídlo krvavej grófky Alžbety Báthoryovej. Hrad patril do sústavy pohraničných kráľovských hradov chrániacich západné hranice Uhorska. Vznikol v... Viac prvej polovici 13. storočia a v 15. storočí ho rozšírili. V hrade je možnosť zúčastniť sa aj prehliadky so sprievodcom, ktorý Vám prednesie históriu hradu a jeho jednotlivých častí. Dostanete sa k nemu po žltej značke z obce Višňové alebo po zelenej z obce Čachtice.

Sĺňava

Sĺňava (12 km)

Sĺňava je najznámejšia rekreačne využívaná vodná nádrž v okolí Piešťan. Za svoj názov vďačí vysokému počtu slnečných dní v roku. Pri vodnej ploche sa nachádzajú dva kempingy –... Viac Camping Pullmann a Camping Lodenica, niekoľko penziónov a hotelov, požičovne športových potrieb a celý rad doplnkových služieb.

Mohyla M.R.Štefánika

Mohyla M.R.Štefánika (13 km)

Mohyla stojí na vrchu Bradlo, nad obcou Brezová pod Bradlom. Slúži ako miesto posledného odpočinku slovenského generála Milana Rastislava Štefánika a v súčasnosti je cieľom... Viac mnohých celonárodných stretnutí.

Zoofarma Nový Zéland

Zoofarma Nový Zéland (13 km)

15-hektárový areál je viac ako iba obyčajná zoologická záhrada. Nájdete tu hospodárske zvieratá chované na Novom Zélande, klokany, bizóna, lamu, ťavu,... Môžete si ich pohladiť,... Viac odfotiť sa s nimi či pomôcť s kŕmením. Časť areálu je venovaná filmovej adaptácií fantasy ságy Pán Prsteňov, ktorá bola natáčaná práve na Novom Zélande.

Hrad Dobrá Voda

Hrad Dobrá Voda (15 km)

Nachádza sa nad peknou dedinkou Dobrá Voda v Malých Karpatoch. Postavili ho ako obrannú pevnosť pravdepodobne v 13. storočí. Od 18. storočia však postupne chátra. Dnes je... Viac obľúbeným cieľom turistov, dostanete sa sem po modrej alebo červenej značke.

Čertova pec

Čertova pec (16 km)

Malá krasová jaskyňa leží v pohorí Považský Inovec. Našli sa v nej najstaršie známky jaskynného osídlenia na Slovensku. Je verejnosti voľne prístupná. Je 27 m dlhá, priemerne 6 m... Viac široká a jej maximálna výška je 4,6 m. Dá sa sem dostať po vyznačenom chodníku od rovnomenného motorestu pri horskom prechode Havran, cesta trvá asi 3 minútky.

Katarínka

Katarínka (17 km)

Katarínka je zrúcanina kostola a kláštora uprostred lesov Malých Karpát, ktorý bol založený v roku 1618. Vedie sem niekoľko nenáročných turistických trás, napríklad z Dobrej Vody... Viac alebo z obce Naháč. Každoročne v lete ju obnovujú dobrovoľníci z radov mladých ľudí.

Rekreačné stredisko Zelená Voda

Rekreačné stredisko Zelená Voda (18 km)

Rekreačný areál s rozlohou 77 ha ponúka víkendovú rekreáciu nielen pre obyvateľov mesta a okolia ale je i vyhľadávaným miestom dovoleniek. Nájdete tu chatky, penzióny, hotel ale... Viac aj camping. K dispozícii sú ihriská na tenis, volejbal (beach voleyball), futbal. Areál ponúka minigolf, windsurfing, kajaking, alebo si môžete požičať vodný bicykel či čln a relaxovať plavbou po vodnej nádrži.