Dokonalé kučery do 15 minút bez spálenia s profi kulmou

Salon IX Beauty Wellness, Slovensko Salon IX Beauty Wellness, Slovensko... (mapa)

Cena  29,99 € Kúpiť 29,99 €

29,99 €

Bežná cena: 79,90 €

Nákupom získate minimálne 29 bodov

Krásne vlny si vytvoríte jednoduchým kĺzaním ako pri žehlení a vlasy tak zbytočne neprehrievate. Táto kulma ovládla americky trh a v Európe ju používajú najmä profesionáli. Salon IX ju na slovenský trh prináša ako prvý a je na to patrične hrdý.

Uložiť Sledovať Zdielať

Zatiaľ bez hodnotení

Zatiaľ bez hodnotení

Garantujeme kvalitu!

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia. Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 605 592 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Prečo si vybrať túto ponuku

Digitálny displej Digitálny displej

Rozohreje sa do 10 sekúnd Rozohreje sa do 10 sekúnd

24-karátový zlatý povrch 24-karátový zlatý povrch

Dlhý elektrický kábel Dlhý elektrický kábel

Vyberte si z nasledujúcich možností

Farba:

29,99 €

Bežná cena: 79,90 €

Nákupom získate minimálne 29 bodov

Salon IX Beauty Wellness má pre vás ešte aj túto ponuku

Viac informácií

Krásne vlny si vytvoríte jednoduchým kĺzaním ako pri žehlení a vlasy tak zbytočne neprehrievate. Táto kulma ovládla americky trh a v Európe ju používajú najmä profesionáli. Salon IX ju na slovenský trh prináša ako prvý a je na to patrične hrdý.

Prelomová kulma

Ďalší produkt, ktorý prinášajú na Slovenský trh je naozaj prelomový. Je to typ kulmy, ktorý svojou stavbou a štýlom siaha až ku koreňom tejto úpravy vlasov – a k samotnému vynálezcovi, Francúzovi, s menom Marcel Grateau. Častokrát sa v histórii vraciame k ‘základom’ a  tu to nie je inak.

Šetrné vlnenie do 15 minút

Časté vlnenie vlasov môže spôsobiť presušenie alebo aj spálenie vlasu. A čo keby ste mali kulmu, ktorá vám vlasy bude vlniť šetrnejšie? ‘MARCEL’ vlní vlasy kĺzavým pohybom, čím neprehrieva vlas na jednom mieste ako klasické kulmy. Ďalšou výhodou je to, tá časť vlasu, ktorá potrebuje viac tepla na stylovanie (vlasy bližšie ku korienku) sa do kulmy dávajú skôr. A končeky vlasov, ktoré sú viac opotrebované sa vlnia na koniec. Možno to znie zložito, ale ako náhle chytíte tento grif do ruky mate vyčarované vlny na celej hlave do 15 minút! Ďalšou výhodou, je že do kulmy si môžete zobrať oveľa hrubší prameň vlasov ako klasicky, čím si skrátite čas úpravy.

​​Prvý svojho druhu na Slovensku

Svetová novinka a kadernícka elita - MARCEL CURLING IRON. Tento model kulmy je prvý svojho druhu na Slovensku. Kulma Marcel je vlastne vylepšený model úplne prvej kulmy na svete, ktorú vynašiel Francúz MARCEL GRATEAU v roku 1872. Po ňom bola kulma aj pomenovaná. Je to kulma, ktorá vlní vlasy kĺzavým pohybom. Tým, že nedržíte kulmu na jednom mieste, vlas nepálite. Ťahom vlas vyhladzujete ale v smere vĺn. Preto sú vlny trvácnejšie.

Ako na to?

Khloe Kardashian

Ekluzívny vzhľad, jednoduchá manipulácia a šetrnosť  voči vašim vlasom. To je kulma Marcel. Používajú ju väčšinou svetoví stylisti a ľudia, ktorí si veľmi často chcú upravovať  vlasy. 

Popis výrobku

  • priemer 30mm
  • rozohreje sa do 10 sekúnd
  • digitálny displej
  • nastaviteľná teplota od 180 - 220°C
  • robí vlny kĺzavým pohybom, čiže neprehrieva vlasy na jednom mieste
  • 24-karátový zlatý povrch
  • profesionálny dlhý elektrický kábel

Kontakt

Salon IX Beauty Wellness

Dolná 47 (prízemie) ,
97401 BANSKÁ BYSTRICA ,
+421 949 303 603

BB@salon9.sk
www.salon9.sk
Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež

ZľavaDňa využíva súbory cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšovať vašu používateľskú skúsenosť a pre marketingové účely. Viac informácií nájdete tu. Rozumiem