12-hodinový kurz fotografovania poteší každého priaznivca pekných fotografií

Škola fotenia, Bratislava - Vrakuňa

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

12-hodinový kurz fotografovania poteší každého priaznivca pekných fotografií

LokalitaŠkola fotenia, Bratislava - Vrakuňa (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.12.2021 podľa dostupnosti.

S vašimi fotografiami odteraz zožnete úspech nie len na sociálnych sieťach... Pod vedením profesionálnych fotografov sa naučíte teóriu aj prax lepšieho a kreatívnejšieho fotografovania. Správne nastavenie fotoaparátu, práca so svetlom a omnoho viac na 12-hodinovom kurze digitálnej fotografie.

Po skončení kurzu

Po skončení kurzu už nikto nebude mať problém s rozmazanými fotkami a pojmy ako ISO, dlhé sklo či clona už nebudú neznáme“. Pre nadšencov sú pripravené nadstavbové kurzy, zamerané na portréty, krajinky, fotografovanie svadieb, nočné fotografovanie a pod.

Oblasti:

 • Teoretický úvod do fotografie, druhy fotografií, fotografie ako umenia ale i remeslo
 • Jednotlivé druhy fotografií a ich špecifiká
 • Fotoaparát ako základny nástroj fotografa - zakladné časti fotoaparátu: objektív, clona, snímač, čo je ISO (DIN), ohnisko, uzávierka, Whitebalance a pod.
 • Svetlo a jeho využitie - dark tone, light tone, špecifické svetlo, kontrast, blesk, umelé osvetlenie, štúdio
 • Uzávierka a jej tvorivé využitie
 • Clona a jej tvorivé využitie
 • Práca s uzávierkou
 • Nastavenia ISO
 • Práca s bleskom - nie iba v noci
 • Kompozícia a jej zakladné pravidlá
 • Ako upravovať fotografie - ako ich skladovať, základné úpravy v počítači
 • Ako zdieľať fotografie
 • Kreatívne fotenie v teréne na zvolenú tému

Miesto konania

Fotokurzy prebiehajú v moderných priestoroch s interaktívnou tabuľou. K dispozícií sú 4 triedy, v každej triede je maximálný počet 12 študentov / absolventov. Priestory teoretickej výučby - Bratislava, Vážska ul. č. 32, Bratislava. V týchto priestoroch sa koná výučba teoretických častí a praktických kurzov školy fotografovania.

 • učebňa vybavená prostriedkami interaktívnej tabule, audiovizuálnej prezentácie, projektorom
 • prístup MHD autobusy č. 201,202,78,65,75 vystúpiť na konečnej zastávke "Čiližská"
 • bezproblémové parkovanie v areály budovy miesta konania
 • kurzy sú koncipované pre počet záujemcov: 12
 • v blízkosti sa nachádza reštaurácia
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • 12-hodinový kurz
  12-hodinový kurz
 • Vedené profesionálmi
  Vedené profesionálmi
 • Možnosť požičať fotoaparát
  Možnosť požičať fotoaparát
 • Pre začiatočníkov
  Pre začiatočníkov
 • V pracovné dni vo večerných hodinách
  V pracovné dni vo večerných hodinách

Ukončené
49,90 €

Bežná cena: 149,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 906 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Škola fotenia

Vážska ul.č. 32
82107 Bratislava
0904 697 698

info@skolafotenia.sk
skolafotenia.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

5
km
Zlaté Piesky

Zlaté Piesky

Zlaté Piesky sa nachádzajú v mestskej časti Ružinov. Využívané sú ako prírodné kúpalisko a rekreačná oblasť. V okolí sú možnosti na šport, v strede sa nachádza lesnatý ostrov.

6
km
Kuchajda

Kuchajda

Kuchajda je prírodné kúpalisko v mestskej časti Nové Mesto. Kúpalisko bolo v roku 2012 označené ako vhodné na kúpanie. Nájdete tu možnosti na stravovanie ale aj športové vyžitie.

7
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

8
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

8
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

8
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

8
km
Prezidentský palác

Prezidentský palác

Grasalkovičov palác bol postavený v rokokovom štýle v 18. storočí. Za palácom sa nachádza park, ktorý je obľúbeným miestom na oddych. V súčasnosti je sídlom kancelárie prezidenta,... Viac takže nie je verejnosti prístupný.

8
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

8
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

8
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

8
km
Múzeum dopravy

Múzeum dopravy

Múzeum sa nachádza v zaujímavých priestoroch prvej bratislavskej stanice parostrojnej železnice z 19. storočia. Cestná doprava je tu prezentovaná od prvých dopravných prostriedkov... Viac s motorom i bez neho cez bicykle, osobné a nákladné automobily medzivojnového obdobia až po vozidlá zo 60. a 70. rokov 20. storočia. Návštevníka zaujmú prototypy vyvinuté slovenskými automobilkami po druhej svetovej vojne a vojenské vozidlá. Múzeum sa venuje aj histórii železničnej dopravy na Slovensku.

8
km
Bratislavský Hrad

Bratislavský Hrad

Bratislavský hrad vystupuje do výšky 85 m nad hladinu rieky Dunaj. V hrade sú sprístupnené výstavy Historického múzea SNM, ktoré opatruje bohatý fond zbierkových predmetov, ktorý... Viac obsahuje najmä kolekcie historického nábytku, výtvarného umenia, hodín, historického skla, porcelánu a keramiky, módne doplnky a predmety zo striebra. Sídlom Historického múzea je Bratislavský hrad. V priestore pod Čestným nádvorím hradu sa nachádza výstava Minulosť a budúcnosť Bratislavského hradu. Dokumentuje a prezentuje bohatú históriu hradu od mladšej doby kamennej.

Mohlo by sa vám páčiť