Posledný voľný termín v roku na zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi v IEM - krásne prsia už navždy, limitovaný počet kupónov

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(139 hodnotení)

Posledný voľný termín v roku na zväčšenie poprsia silikónovými implantátmi v IEM - krásne prsia už navždy, limitovaný počet kupónov

LokalitaJednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej, Pezinok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 2.9.2020 do 24.11.2020 podľa dostupnosti.

Každá z nás si potrpí na svoje prsia. Ak nie ste spokojná s veľkosťou či ich tvarom, push-up podprsenky sú len slabou útechou. Zverte sa do rúk profesionálom v IEM – najluxusnejšej klinike na Slovensku s vynikajúcimi hodnoteniami od zákazníkov.

Som sama nespokojná?

Poprsie, o akom ste vždy snívali. Štatistiky hovoria, že až  80 % žien je nespokojných so svojimi prsiami a rozmýšľa o zmene ich veľkosti alebo tvaru. A nikdy to nebolo dostupnejšie ako dnes. Tak premeňte svoje sny na skutočnosť.

V súčasnej dobe patrí táto operácia medzi najžiadanejšie a najfrekventovanejšie. Jej cieľom je dosiahnutie krásneho primerane veľkého poprsia. Operáciu vyhľadávajú dievčatá a ženy vo veľmi širokom vekovom spektre.

Ako prebieha operácia?

Operujú 1.-10. deň po skončení menštruácie. K operácii požadujú interné predoperačné vyšetrenie, aby sa presvedčili, že zdravotný stav klientky nie je rizikový.

Táto operácia má viacero variácií. Implantáty je možné vkladať pod sval. Kožný rez môže byť umiestnený okolo dvorca, v podprsníkovom záhybe alebo pod pazuchou. V prípade, že sú prsníky výrazne poklesnuté alebo asymetrické, vloženie implantátu z jedného rezu nie je možné, lebo nadbytok kože je nutné odstrániť. Vtedy je rezov viac a tým aj viac jaziev. Jazvy sú pri dnešnej technike šitia jemné. Korigujú sa len zriedka.
Pri jednoduchom vložení implantátov trvá operácia asi jednu hodinu.

Najčastejšie používané implantáty sú z firmy Nagor a Eurosilicone, ktoré majú jednu z najlepších záruk na trhu: GCA Comfort Guarantee. Záruka výmeny platí doživotne, nielen v prípade ruptúry (prasknutia implantátu), ale aj v prípade kapsulárnej kontraktúry (stupeň III, a IV,).

Celkovú anestézu k operácii poskytuje spoločnosť HYPNOS s.r.o. Ide o jednu z najmodernejších a najšetrnejších foriem celkovej anestézy s vysokou bezpečnosťou (najšetrnejšia anestéza, ktorá neničí mozgové bunky).

Ako prebieha hojenie?

Hospitalizácia trvá 1 deň a následná rekonvalescencia končí po 1-2 týždňoch. Ak prsia súčasne upravujú, trvá operácia asi 3 hodiny a rekonvalescencia 2-3 týždne.

Prsia sa po operácii postupne formujú asi po dobu 8 týždňov. Nosenie elastického prádla je potrebné podľa pokynov lekára. Športové aktivity a iné namáhavé činnosti sú možné po 6-8 týždňoch.

Aké sú referencie IEM?

Zákrok absolvovala aj Nikola Weiterová, fitnesska: "S inštitútom som nadmieru spokojná. Nielen vďaka profesionalite, ale i nadpriemerne ľudskému prístupu. Každému, kto rozmýšľa o akejkoľvek zmene zovňajšku vrelo odporúčam služby pani doktorky Ježovitovej a všetkých ostatných doktoriek v IEM Pezinok, pretože verím, že spokojnosť s vaším zovňajškom a zvýšené sebavedomie dopomôže k lepšiemu každodennému životu. Zdravie, krása a najmä prirodzenosť sú myslím hlavným mottom inštitútu."

Inštitút estetickej medicíny získal certifikát za výborné hodnotenia od zákazníkov ZľavaDňa už po druhý rok. Je to dôkaz toho, že IEM patrí medzi jednotky na trhu aj z vášho pohľadu – z pohľadu spokojných zákazníkov.

 

...a konkrétne výsledky?


Kto sa bude o mňa starať?

Operuje prim. MUDr. Helena Ježovitová

1976 Ukončenie vysokoškolského štúdia LFUK Bratislava a nástup na chirurgické oddelenie v Žiari nad Hronom

1980 Nástup na chirurgické oddelenie Vojenskej nemocnice v Bratislave a absolvovanie prvej atestácie z chirurgie

1983 Nástup na kliniku plastickej chirurgie LFUK v Bratislave a absolvovanie špecializácie z plastickej chirurgie /1988/ a následné vykonávanie celého spektra operácií z plastickej chirurgie

1997 Nástup do samostatnej súkromnej praxe v estetickej chirurgii a následne vykonávanie celého spektra estetických operácií. Súčasné získavanie ďalších certifikátov moderných technikách estetickej chirurgie. Množstvo verejných a odborných publikácií z odboru estetickej chirurgie

2006 Vydanie knihy pre verejnosť Dialógy o plastickej chirurgii

Súčasné pôsobisko: Inštitút estetickej medicíny, Hollého 4 Pezinok, Klinika estetickej chirurgie MUDr. Ježovitovej

Prečo práve IEM?

Inštitút estetickej medicíny v Pezinku ponúka najnovšie svetové trendy v estetickej medicíne, v skrášľovacích a omladzujúcich procedúrach. Zameriava sa na poskytovanie odborných služieb v oblasti estetickej a laserovej dermatológie, lekárskej kozmetiky, redukcie váhy, plastickej chirurgie. Za kvalitou poskytovaných služieb stojí tím vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti dermatológie, plastickej chirurgie, cievnej chirurgie, chirurgie ruky, anestéziológie, urológie, lekárskej kozmetiky, kaderníčky, manikérky, pedikérky, masérky a zdravotné sestry. Pocíťte aj vy príjemnú atmosféru v súkromnom nadštandardnom trojposchodovom komplexe.

 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Najznámejšia plastická chirurgička
  Najznámejšia plastická chirurgička
 • Klinika IEM je na trhu už 8 rokov
  Klinika IEM je na trhu už 8 rokov
 • Doživotná záruka výmeny
  Doživotná záruka výmeny
 • Na ZľavaDňa predaných už 650 operácií od IEM
  Na ZľavaDňa predaných už 650 operácií od IEM
 • Zákrok trvá asi 1 hodinu
  Zákrok trvá asi 1 hodinu

Ukončené
2 449,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

139 hodnotení

87 zákazníkov odporúča

10

Profesionalita....

Marcela, 7. novembra 2020

Hodnotil ponuku Blefaroplastika viečok


10

Bola som maximálne spokojná. Odporúčam

Jana, 9. októbra 2020

Hodnotil ponuku Otoplastika - korekcia odstávajúcich ušníc v...

Kontakt

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Jednodňová plastická chirurgia MUDr.H.Ježovitovej

Hollého 4
90201 Pezinok
0903 633 822, 0910 542 657

helena.jezovitova@gmail.com
http://www.jezovitova.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť