Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Revolučná laserová operácia očí metódou LASEK

LokalitaGAMA LASER, Trnava (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 30.9.2021 podľa dostupnosti.

Vďaka laserovej korekcii sa každý deň milióny ľudí na celom svete vracajú do sveta ostrého videnia. Skúste si predstaviť váš život úplne bez okuliarov a kontaktných šošoviek. Súčasné operácie sú oveľa presnejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým, umožňujú optimálnu korekciu krátkozrakosti, ďalekozrakosti, astigmatizmu, s výnimkou odstraňovania dioptrií na čítanie a blízku vzdialenosť.

Vidieť svet vlastnými očami

Naše oči sú najdôležitejším orgánom zmyslového vnímania, pomáhajú nám orientovať sa v živote a v okolitom svete. A čím lepšie vidíme, tým viac si môžeme užívať života. Ostrosť videnia závisí od toho, ako sa optický obraz zobrazuje na sietnici (vnútorný povrch zadnej časti oka). Rohovka, šošovka a sklovec usmerňujú svetelné lúče vstupujúce do oka tak, aby ich zaostrili v určitom bode sietnice. Ak je tento bod zaostrenia posunutý pred alebo za sietnicu, je výsledkom neostrý obraz. Túto poruchu vyjadrujú oční lekári a optici v dioptriách.

Priebeh zákroku

Ide o bezbolestný ambulantný výkon. Prebieha v lokálnej anestézii a trvá niekoľko minút. Na celú procedúru, ktorá zahŕňa prípravu, výkon, pooperačné ošetrenie a poučenie je vhodné si vyhradiť 1 až 2 hodiny.

Laser MEL 80

Je nová generácia excimer lasera, ktorý v sebe kombinuje dlhoročné skúsenosti, novátorské myšlienky a znalosti firmy Carl Zeiss. Výsledkom je systém, patriaci k absolútnej špičke medzi excimerovými lasermi. Kvalita a presnosť zákrokov odpovedá tradíciám firmy Carl Zeiss.

EXCIMER LASER MEL 80 odstraňuje dioptrické chyby očí ako je krátkozrakosť, ďalekozrakosť a astigmatizmus. Používa optimalizované profily liečby všetkých typov aberácií. Navyše MEL 80 bol vyvinutý pre plné využitie "Customized " ablácie. Rýchla frekvencia laseru vyžaduje eyetracker s rýchlou odpoveďou. Aktívny eye tracking systém sledujúci aktívne pohyb oka je zárukou bezpečnosti. Pri laserovaní využíva optimálnu optickú zónu rohovky a pracuje s presnosťou tisíciny milimetra. Nový veľmi malý "Gausian spot" umožňuje na jednej strane korekciu komplexných očných aberácií a na strane druhej dosiahnutie veľmi hladkého povrchu.

Kontraindikácie:

 • vážna infekcia alebo úraz oka za posledný rok
 • herpetické ochorenie rohovky
 • autoimunitné ochorenie, ako je napr. Sjogrenov syndróm, Lupus a iné
 • syndróm suchého oka a jaziev na rohovke
 • tehotenstvo a dojčenie
 • operácia nie je vhodná pri dioptriách do blízka a na čítanie

Očné centrum GAMA LASER

je neštátne zdravotnícke zariadenie pracujúce od roku 1995 ako všeobecná ambulancia a aplikačné stredisko kontaktných šošoviek. Obohatilo svoje služby o laserové operácie očí excimerom na odstraňovanie dioptrických chýb očí.

MUDr. Marta Gabrielová

Vedúca odborná očná lekárka pracoviska GAMA LASER s viac ako 18 ročnou praxou.Členka sekcie pre refrakčnú chirurgiu oka. Absolvovala pracovný pobyt v Sydney,odborné školenie v Londýne, Prahe a Ostrave.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Laserová operácia vykonávaná miliónkrát na celom svete
  Laserová operácia vykonávaná miliónkrát na celom svete
 • Pohodlný ambulantný zákrok
  Pohodlný ambulantný zákrok
 • Spoľahlivé výsledky liečby
  Spoľahlivé výsledky liečby
 • Krátka doba zákroku
  Krátka doba zákroku
 • Desiatky rokov skúseností v presnej optike
  Desiatky rokov skúseností v presnej optike

335,00 €

Bežná cena: 431,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 335 bodov

Vyberte si z nasledujúcich možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 335 bodov


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 604 996 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

GAMA LASER

Starohájska 2
91701 Trnava
033 5501602, 033 5953246, 0905 991 582

Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody

info@gamalaser.sk
www.gamalaser.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež