DELTA COLOSTRUM® – okamžitá dávka imunity, ktorá vás ochráni

DELTA MEDICAL s.r.o, Slovensko

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,1

Vynikajúce hodnotenie
(26 hodnotení)

DELTA COLOSTRUM® – okamžitá dávka imunity, ktorá vás ochráni

LokalitaDELTA MEDICAL s.r.o, Slovensko (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 4.9.2020 do 31.3.2021 podľa dostupnosti.

Ach, tie antibiotiká, nefungujúce preparáty a opakujúce sa ochorenia :( Podporte svoju imunitu prirodzene a hlavne účinne! Kolostrum je unikátny zdroj látok, ktoré zásadným spôsobom podporujú imunitný systém. Je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas po narodení mláďat cicavcov. DELTA COLOSTRUM® je najpredávanejšie na našom trhu.

Vzácne kolostrum

Podporte svoju imunitu prirodzene a účinne. DELTA COLOSTRUM® v 3 formách: sirup, kapsule, perly, „sticky“ alebo prášok. Kolostrum je vzácne tým, že sa tvorí iba krátky čas po narodení mláďat cicavcov. Jeho hlavnou úlohou je zabezpečiť, aby sa novorodenec dokázal prispôsobiť novému prostrediu, aby bol chránený pred patogénmi číhajúcimi v okolí a aby získal živiny a energiu pre štart do života. Dodáva organizmu jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov spolu s vitamínmi, minerálmi, enzýmami, aminokyselinami a množstvom ďalších cenných zložiek.

V súčasnosti sa dáva prednosť kravskému kolostru

Nie je to náhoda, že kravské kolostrum obsahuje približne 40 násobne vyššie koncentrácie imunitných faktorov ako ľudské kolostrum. Je to z toho dôvodu, že u kráv nedochádza k transplacentárnemu prenosu imunitných látok (človek sa rodí so získanou imunitou od matky). Teliatko teda príde na svet bez imunitného systému a je odkázané na príjem ochranných látok z kolostra. Pokiaľ ich v krátkom čase po narodení nedostane, tak sa nie je schopné ochrániť voči patogénom vo vonkajšom prostredí a uhynie. Je dôležité podotknúť, že kravské kolostrum je takmer úplne zhodné s ľudským čo sa týka jeho zloženia a je druhovo nešpecifické, to znamená, že účinkuje (podporuje imunitu) aj u iných druhov cicavcov.

DELTA COLOSTRUM® sa vyrába zo zostatkového kolostra (potom ako sa napije teliatko) odobratého iba z prvých 2 dojení (do 24 hodín), kedy je jeho zloženie najkvalitnejšie.

Pre vysoký obsah prirodzených imunitných faktorov sa kolostrum stáva revolučným produktom na zlepšenie fungovania imunity a podporu liečby mnohých ochorení.

Kedy zvoliť colostrum?

V období zvýšenej chorobnosti u detí a dospelých je DELTA COLOSTRUM® vyhľadávané najmä kvôli jeho rýchlemu nástupu a tiež výnimočnej čistote a bezpečnosti. Kolostrum je vhodné najmä pri problémoch ako:

 • Chrípka
 • Infekcie dýchacích ciest
 • Časté užívanie antibiotík
 • Alergie
 • Oslabená imunita
 • Herpes
 • Zápaly močových ciest
 • Kvasinkové infekcie
 • Hnačky a zápalové ochorenia tráviaceho traktu

A tiež pri:

 • Dosahovaní lepších športových výkonov
 • Regenerácii u športovcov a ťažko pracujúcich
 • Namáhavej fyzickej práci
 • Potrebe harmonizácie psychickej rovnováhy
 • Stresujúcej práci

Sirup

DELTA COLOSTRUM® Sirup 100 % Natural (125 ml)

 • vhodné pre deti od 6 mesiacov veku
 • šetrná INTENSIVE technológia spracovania
 • bez konzervačných látok

Dávkovanie:
8 ml 1× denne na lačno, užívajte samostatne alebo zapite studeným nápojom (odmerka je súčasťou balenia). Nezapíjajte teplými nápojmi! V prípade už rozvinutého ochorenie je vhodné dávku zvýšiť na 2-4 násobok.

DELTA COLOSTRUM® KIDS Sirup Jahoda (125 ml)

Je vhodný pre deti aj dospelých. Vďaka dobrej a rýchlej vstrebateľnosti je Sirup najúčinnejšou formou. Užíva sa 10 min. pred jedlom a jeho účinok je takmer okamžitý. Je vhodný už od veku 6 mesiacov. Z dôvodu rýchlej vstrebateľnosti sa doporučuje najmä v akútnych stavoch alebo v úvode ochorenia.

Kapsule

DELTA COLOSTRUM® BIO Kapsule 60 ks

 • Šetrná INTENSIVE FREEZE-DRY technológia sušenia
 • 1 kapsula = 400 mg kolostra

Dávkovanie:
1 kapsula 2 x denne na lačno Dávkovanie je možné zvýšiť na 2 kapsuly 2-4 x denne. Užívajte samostatne a zapite studeným nápojom. Nezapíjajte teplými nápojmi.

Perly

DELTA COLOSTRUM® 800 Perly 60 g

 • Šetrná INTENSIVE FREEZE-DRY technológia sušenia
 • Iba jedna dávka denne
 • 1 odmerka 2g = 800 mg kolostra
 • Príjemná sladká chuť

Dávkovanie:
1 odmerku (2 g) 1 x denne. Odmerka je súčasťou balenia. Užívajte samostatne priamo, alebo so studeným nápojom, alebo jedlom. Dávku je možné zvýšiť na 2-4 x denne v prípade už rozbehnutého ochorenia.

Aktiv plus+ COLOSTRUM & BiO ARÓNIA

prášok do mliečnych produktov 30 g

Revolučné produkty v unikátnej práškovej forme určené pre ľudí žijúcich aktívnym spôsobom života, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie v perfektnom stave po celý rok. Nahrádza tablety a kapsule veľmi príjemnou formou prášku s jahodovou príchuťou, ktorý sa pridáva do denných potravín ako jogurty, tvaroh, mlieko, šejky, smoothies a pod. Aktiv Plus+ je navyše obohatené o ďalšie cenné látky – Aróniu (silný antioxidant), Vápnik (pre zdravé zuby a kosti) a Inulín (vláknina).

Denná dávka obsahuje 800 mg kolostra s vysokým podielom IgG, aróniu v BIO kvalite, ktorá Vám dodá veľké množstvo antioxidantov a inulín, prírodnú rozpustnú vlákninu pozitívne vplývajúcu na imunitu a to všetko s príjemnou jahodovou príchuťou.

 • Vhodné do mliečnych produktov
 • Vysoký obsah IgG40
 • (BiO Arónia) Antioxidant
 • Inulín z koreňa Čakanky
 • Spracované šetrnou technológiou
 • Neobsahuje lepok

Zloženie:
Kravské kolostrum IgG40 lyofilizované, prášok z plodov Arónie  (Aronia Melanocarpa, BIO kvalita), Inulín (z koreňa čakanky), prírodná jahodová príchuť, sladidlo: sukralóza, protihrudkovacia látka: oxid kremičitý. Obsahuje laktózu a kazeín.

Kolostrum (mledzivo) je prvá tekutina, ktorá sa tvorí v mliečnej žľaze cicavcov po narodení mláďat. Obsahuje množstvo cenných látok. Aktiv plus+ COLOSTRUM si vďaka šetrnému spracovaniu zachováva svoju bioaktivitu.

Arónia je superpotravina, ktorá obsahuje veľké množstvo cenných látok. Pôsobí ako silný antioxidant.

Inulín je prírodná rozpustná vláknina získaná z koreňa čakanky. Má pozitívny vplyv na imunitu - funkčný imunitný systém má svoj základ v črevách a keďže inulín je prebiotikum, čiže potrava pre črevné baktérie, tak podporuje ich život, funkciu a množenie a tým aj imunitu. Má význam pre správne vstrebávanie živín.

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 3 odmerky.

Návod na použitie:
Prášok zamiešajte do jogurtu, tvarohu, mliečnych alebo iných nápojov a skonzumujte. Nepoužívajte do teplých nápojov! Odmerka je súčasťou balenia. Vhodné pre dlhodobé užívanie.
Balenie obsahuje 15 denných dávok.

Aktiv plus+ JUNIOR COLOSTRUM & BiO ARÓNIA & Vápnik

prášok do mliečnych produktov 38 g

Okrem kolostra a arónie v BIO kvalite obsahuje aj vápnik pre zdravé kosti a zuby Vašich detičiek a to ľahko vstrebateľnej organickej forme. Príjemná jahodová príchuť je samozrejmosťou.

 • Vhodné do mliečnych produktov
 • Vysoký obsah IgG40
 • (BiO Arónia) Antioxidant
 • Vápnik v organickej forme
 • Spracované šetrnou technológiou
 • Neobsahuje lepok

Zloženie:
Kravské kolostrum IgG40 lyofilizované, prášok z plodov Arónie (Aronia Melanocarpa, BIO kvalita), Vápnik (Citrát vápenatý), prírodná jahodová príchuť, sladidlo: sukralóza, protihrudkovacia látka: oxid kremičitý. Obsahuje laktózu a kazeín.

Kolostrum je v najvyššej kvalite z kontrolovaných chovov, testované na rezíduá ATB, BSE, ťažké kovy, pesticídy, BSE a mnoho ďalších testov. Aktiv plus+ COLOSTRUM si vďaka šetrnému spracovaniu zachováva svoju bioaktivitu.

Arónia je superpotravina, ktorá obsahuje veľké množstvo cenných látok. Pôsobí ako silný antioxidant.

Vápnik v organickej forme ako Citrát vápenatý, ktorý sa veľmi dobre vstrebáva. Je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí a zubov, podieľa sa na procese delenia a špecializácie buniek.

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 4 odmerky.

Návod na použitie:
Prášok zamiešajte do jogurtu, tvarohu, mliečnych alebo iných nápojov a skonzumujte. Nepoužívajte do teplých nápojov! Odmerka je súčasťou balenia. Vhodné pre dlhodobé užívanie. Balenie obsahuje 15 denných dávok.

Aktiv plus+ Colostrum s BETAGLUKÁNMI

Mimoriadne účinná kombinácia na podporu imunity, ktorá vám v zime nedovolí podľahnúť rozmarom počasia

Jedinečná kombinácia KOLOSTRA a BETAGLUKÁNU z kráľovskej huby REISHI (Ganoderma Lucidum) pre najkomplexnejšiu podporu Vašej imunity. Obidve zložky sa vzájomne dopĺňajú vo svojom účinku. Táto kombinácia nie je náhodná. Tento typ betaglukánov je v porovnaní s často používanými betaglukánmi z Hlivy ustricovej na vyššej kvalitatívnej úrovni, sú účinnejšie a aj bezpečnejšie.

Tieto dve látky sa dobre dopĺňajú vo svojom účinku, je to vhodná kombinácia pre podporu imunity u detí aj dospelých. Kolostrum účinkuje komplexne, betaglukán pôsobí výborne na bunkovú imunitu a to tak, že podporuje imunitné bunky ku tvorbe potrebných látok.

Betaglukány odporúčajú mnohí detskí lekári. V lekárňach prevažujú produkty na báze Hlivy ustricovej. Aktiv plus však obsahuje Betaglukán z „kráľovskej“ huby REISHI (Ganoderma Lucidum), ktorý svojou kvalitou a účinkom hlivový betaglukán ďaleko presahuje.

 • Vysoký obsah IgG40
 • Colostrum + Betaglukány
 • Spracované šetrnou technológiou
 • Neobsahuje lepok

Zloženie (1 kapsula):

 • Kravské kolostrum prášok IgG40 lyofilizované 200 mg, Betaglukány 200 mg, želatína, protihrudkovacia látka: stearan horečnatý, farbivo: oxid titaničitý. Obsahuje laktózu a kazeín.

Kolostrum (mledzivo) je prvá tekutina, ktorá sa tvorí v mliečnej žľaze cicavcov po narodení mláďat. Obsahuje množstvo cenných látok. Aktiv plus+ COLOSTRUM si vďaka šetrnému spracovaniu zachováva svoju bioaktivitu.

Betaglukán je prírodná látka, ktorá sa v tenkom čreve naviaže na imunitné bunky. Obsahuje komplex biologicky aktívnych polysacharidov získaných z huby Reishi.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 2x denne.

Návod na použitie: Užívajte pred jedlom, zapite studeným alebo vlažným nápojom. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie. Balenie obsahuje 30 denných dávok.

MaX Protect COLOSTRUM STICKS + VITAMÍN D3

= Odporúčaná kombinácia pre udržanie zdravia počas chladných zimných mesiacov

Práškové kolostrum s vynikajúcou chuťou v coolových „stickoch“ pre priamu konzumáciu bez potreby zapitia, doplnené o Vitamín D3. Moderná a praktická forma - do vrecka nohavíc či deťom do tašky. Jednoducho odtrhnete vrch vrecka a vysypete do úst. Pridaný Vitamín D3 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k udržaniu zdravých kostí a zubov. 1 dávka obsahuje až 800 mg COLOSTRA s vysokým obsahom IgG!

MaX Protect Colostrum Sticks

Výživový doplnok COLOSTRUM s VITAMÍNOM D3 vo forme ľahko rozpustného prášku vo vrecúškach („stickoch“) so skvelou chuťou pre priamu konzumáciu, bez potreby zapíjania.

Kolostrum (mledzivo) je prvá tekutina, ktorá sa tvorí v mliečnej žľaze cicavcov po narodení mláďat. Obsahuje množstvo cenných látok. MaX Protect Colostrum si vďaka šetrnému spracovaniu zachováva svoju bioaktivitu. Každá jedna dávka prechádza prísnymi testami na možné zvyšky (rezíduá) antibiotík, ťažké kovy, prítomnosť pesticídov a mikroorganizmov spôsobujúcich ochorenie BSE, ako aj ďalšími dôležitými testami. MaX ProtecT neobsahuje GMO (geneticky modifikované organizmy).

Vitamín D3 prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi, k udržaniu zdravých kostí a zubov a tiež k udržaniu správneho fungovania svalov.

Táto kombinácia má význam hlavne z dôvodu rýchleho a jednoduchého doplnenia imunitných látok, bez potreby prehĺtania tabliet či kapsúl.

Jednoduché, rýchle a účinné riešenie – Max Effect - skvelá chuť

Zloženie: kravské kolostrum IgG 40, Vitamín D3 (cholekalciferol), sladidlo: sorbitol, emulgátor: slnečnicový lecitín, protihrudkovacia látka: oxid kremičitý, prírodná príchuť.
Obsahuje laktózu a kazeín.

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 1 vrecúško (1 vrecúško = 1,35 g).
Návod na použitie: obsah 1 vrecúška nechajte voľne rozpustiť v ústach. Nie je potrebné zapíjať. Nezapíjajte teplými nápojmi! Vhodné pre dlhodobé užívanie.

Množstvo účinných látok v odporúčanej dennej dávke (1,35 g = 1 vrecúško): Kolostrum IgG40: 800 mg,
Vitamín D3: 12,5  μg (500 IU)                              

Obsah: 30 ks vrecúšok

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Dodanie do 7 dní
  Dodanie do 7 dní
 • Jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov
  Jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov
 • Vhodné aj pre deti od 6 mesiacov
  Vhodné aj pre deti od 6 mesiacov
 • Nemecká kvalita
  Nemecká kvalita
 • Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov
  Vynikajúce hodnotenia od vás - zákazníkov

Ukončené
od 8,20 €

Bežná cena: 13,64 - 30,60 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,1

Vynikajúce hodnotenie

26 hodnotení

22 zákazníkov odporúča

10

Výborná cena, rýchle dodanie

Monika, 4. januára 2021

Hodnotil ponuku Aktiv plus+ COLOSTRUM & BETAGLUKÁN 60 cps


10

Rýchle dodanie, dobre zabalené. Spokojnosť 100%

Monika, 3. januára 2021

Hodnotil ponuku Aktiv plus+ JUNIOR COLOSTRUM & BiO ARÓNIA &...

Kontakt

DELTA MEDICAL s.r.o

DELTA MEDICAL s.r.o

Holíčska 3079/14
85105 Bratislava
0904 911 525

info@delta-medical.eu
deltamedical.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Mohlo by sa vám páčiť