Súkromie ubytovania Aniel na Liptove vrátane vstupu do Tatralandie alebo Bešeňovej

Aniel Privat, Liptovský Mikuláš - Pavlova Ves

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,3

Vynikajúce hodnotenie
(6 hodnotení)

Súkromie ubytovania Aniel na Liptove vrátane vstupu do Tatralandie alebo Bešeňovej

LokalitaAniel Privat, Liptovský Mikuláš - Pavlova Ves (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od 23.9.2020 do 23.12.2020 podľa dostupnosti.

Krásna príroda Liptova, čistý vzduch a okolo vás pokoj, ktorého sa nebudete vedieť nasýtiť. Vitajte v súkromí Aniel Privat, uvarte si dobrú kávu či čaj a usaďte sa v altánku. Kým vás budú hriať posledné lúče slnka, môžete si s rodinou naplánovať ďalší program. V cene máte vstup do obľúbeného aquaparku Tatralandia (3 km) alebo do Vodného parku Bešeňová (11 km).

Privát Aniel

Pokojná dovolenka v súkromí malého Privátu Aniel neďaleko Liptovského Mikuláša pre dvojicu alebo pre rodinu s dvomi deťmi a so vstupmi do blízkej Tatralandie.

V regióne Liptov sa nachádza množstvo možností ubytovania, ak však túžite po nerušenom oddychu v prírode, a pritom na skok od mestského ruchu, určite vás zaujme Aniel privat neďaleko Tatralandie. Ako na dlani budete mať všetky krásy a možnosti, ktoré ponúka región Liptov.

Ubytovanie

Ubytovanie Privát Aniel je položený severozápadne od Liptovského Mikuláša v malej dedine Pavlova Ves na okraji Západných Tatier.

Pozemok na ktorom sa nachádza je rozľahlý a umiestnený v hornej časti obce. Súčasťou je veľké, chránené parkovisko ktoré je 24 hodín osvetlené. Za privátom sa nachádza drevený altánok vhodný na posedenie cez deň ale aj v noci. V okolí sa nachádzajú ešte ďalšie dva posedenia, ktoré je možné využiť hlavne v letných mesiacoch. V celom vonkajšom priestranstve je pokrytie Wi-Fi.

Privát je vybavený 3 izbami - 2 štandardne veľké a jednou väčšou izbou. Každá má osobitné wc a sprchový kút. Izby na poschodí sú zariadené jednou manželskou posteľou a ďalším lôžkom, plus je možná prístelka. Taktiež v izbe je šatníková skriňa a pracovný stolík. Väčšia izba na prízemí je vybavená taktiež manželskou posteľou, dvojposchodovou posteľou a gaučom, ktorý sa dá pripraviť na dvoj-lôžko. Izba je zariadená šatníkovou skriňou, vešiakom, stolíkom.

Medzi spoločné priestory patrí kuchyňa, chodba s vešiakovou stenou, vstupnou predsieňou, na poschodí sa nachádza pracovný stolík vybavený stolovým PC. Kuchyňa je vybavená chladničkou, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnou rúrou, kanvicou, fritézou, kávovarom, televízorom, rádiom.

Liptovskú kotlinu obklopujú zo všetkých strán naše najvyššie pohoria s prekrásnou prírodou. Na juhu sa nachádza Národný park Nízke Tatry (NAPANT) a v ňom na Slovensku najväčšie chránené územie Demänovská dolina. Z asi 30 jaskýň sú verejnosti sprístupnené tri – Demänovská jaskyňa slobody, Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa mieru.



Medzi najkrajšie slovenské doliny určite patria Kvačianska a Prosiecka dolina v Chočských vrchoch. V regióne vyviera množstvo teplých minerálnych prameňov a kyseliek, najmä v obciach Liptovský Ján, Bešeňová, Žiar, Pribylina, Závažná Poruba, Likavka, a iné.

Liptov ponúka ideálne podmienky na letnú a zimnú rekreáciu. Okolité pohoria sú priam stvorené na turistiku, horolezectvo, cyklistiku či speleológiu. Počas zimného obdobia sú veľmi obľúbené lyžiarske strediská so zjazdovkami, napríklad Demänovská dolina, Jasná, Chopok, Malinô, Jánska a Bocká dolina.

Tatralandia a Bešeňová

Letná sezóna je spojená najmä s kúpaním a vodnými športmi na priehrade Liptovská Mara. Letnú idylku aj počas chladnejších mesiacov si môžete zachovať prostredníctvom Aquaparku Tatralandia (3 km) pri Liptovskom Mikuláši či Vodného parku Bešeňová (11 km) s liečivými prameňmi. Tie sa využívajú aj v kúpeľoch Lúčky, Ľubochňa či Korytnica.



Ďalšie aktivity

Populárne sú aj menej tradičné športy ako paragliding, rafting, jazda na koni, vyhliadkové lety, poľovníctvo či rybárstvo.



 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Vhodný pre pobyty s deťmi
  Vhodný pre pobyty s deťmi
 • Vstup do Tatralandie (3 km) či Bešeňovej (11 km)
  Vstup do Tatralandie (3 km) či Bešeňovej (11 km)
 • Nachádza sa na rozľahlom pozemku
  Nachádza sa na rozľahlom pozemku
 • Veľké chránené parkovisko, ktoré je 24 hodín osvetlené
  Veľké chránené parkovisko, ktoré je 24 hodín osvetlené
 • Drevený altánok vhodný na posedenie
  Drevený altánok vhodný na posedenie

Ukončené
od 79,00 €

Bežná cena: 94 - 188,00 €

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

6 hodnotení

6 zákazníkov odporúča

10

Ubytovanie sa nám veľmi páčilo, pani domáca bola veľmi milá a ochotná. Rezervácia prebehla rýchlo, taktiež potrebná komunikácia okolo. Napriek tomu, že dcérka bola ubytovaná bez nároku na lôžko, bola ustlaná aj posteľ navyše. Ubytovanie bolo čisté, mali sme všetko, čo sme potrebovali, na dvore sa...

Lenka, 29. októbra 2019

Hodnotil ponuku Ubytovanie pre 3 osoby na 2 noci + 3...

Kontakt

Aniel Privat

Aniel Privat

Pavlova Ves 120
03221 Liptovský Mikuláš
+421 911 727 633

Check-in: 15:00
Check-out: 10:00

aniel.privat@gmail.com
www.anielprivat.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

3
km
Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Zažite let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h! V simulátore voľného pádu Hurricane Factory Tatralandia vás čaká skvelý adrenalínový zážitok. Pod dozorom profesionálnych... Viac inštruktorov si vyskúšate aké to je skočiť z lietadla vo výške 4 km.

3
km
ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Navštívte ZOO, kde si môžete zvieratká pohladiť, nakŕmiť a vytvoriť si s nimi naozajstný vzťah, nadviazať živý kontakt. Môžete si tu napríklad pohladkať levíča priamo vo výbehu.

3
km
Tatralandia

Tatralandia

Aquapark Tatralandia je najväčším aquaparkom na Slovensku. Nájdete tu až 14 bazénov, 26 toboganov a 19 sáun a iných procedúr. Tatralandia je otvorená počas celého roka a okrem... Viac oddychu a zábavy ponúka aj možnosti ubytovania.

4
km
Loď Mara

Loď Mara

Spoznajte krásy Liptova z pokojnej hladiny Liptovskej Mary. Loď Mara ponúka nezabudnuteľné plavby loďou po Liptovskej Mare pod vedením skúsených kapitánov.

6
km
Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov

Kart Centrum Liptov má najdlhšiu dĺžku trate na strednom Slovensku. Ponúka adrenalínové jazdy na motokárach v uzavretej hale, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov všetkých vekových... Viac kategórii.

7
km
Areál vodného slalomu

Areál vodného slalomu

Užite si adrenalín na rieke Belá, Váh alebo na umelom vodnom kanály. Maximálny zážitok vhodný aj pre neplavcov. O bezpečie a zábavu sa stará skúsený inštruktor.

7
km
Liptovská Mara

Liptovská Mara

Liptovská mara je najväčšou vodnou priehradou na Slovensku. Je strediskom letnej turistiky, vodných športov, jachtingu, cykloturistiky a športového rybárstva. Liptovská Mara je... Viac obkolesená pohoriami, ako Chočské vrchy, Západné Tatry a Nízke Tatry. Na severnom brehu v bezprostrednej blízkosti vodnej hladiny vznikol autocamping Liptovský Trnovec a verejná pláž so zázemím (sociálne zariadenia, sprchy, bufety, športoviská).

8
km
Vodné mlyny Oblazy

Vodné mlyny Oblazy

Jedná sa o jednu z posledných zachovaných pamiatok svojho druhu, ktorú navyše nájdete v prekrásnom prírodnom prostredí Chočských vrchov. Vodné mlyny v Kvačianskej doline vznikli v... Viac prvej polovici 19. storočia a sú súčasťou náučného chodníka Prosieckou a Kvačianskou dolinou. Patria medzi horské typy mlynov.

8
km
Marina Liptov

Marina Liptov

Marina Liptov je športovo-rekreačné stredisko nachádzajúce sa pri Liptovskej Mare. Ponúka bohaté možnosti turistiky, cyklistiky, vodných športov ale aj relax vo wellness.

8
km
Archeoskanzen Havránok

Archeoskanzen Havránok

Nad vodnou nádržou Liptovská Mara nájdete jednu z najvýznamnejších archeologických lokalít Liptova - Havránok. Nachádza sa tu skanzen, v ktorom môžete vidieť zrekonštruované... Viac objekty z mladšej doby železnej, staršej doby rímskej i zo stredoveku. Napríklad unikátnu opevnenú svätyňu, v ktorej sa konávali magické keltské obrady alebo základy a opevnenie stredovekého zemepanského hrádku s palisádami. Skanzen je prístupný po červenej turistickej značke z obcí Bobrovník a Vlachy.

8
km
Prosiecka dolina

Prosiecka dolina

Prosiecka dolina je krasová dolina nachádzajúca sa v Chočských vrchoch. Erózna činnosť tu vytvorila typický krasový vzhľad doliny s početnými skalnými bralami a vežami. Nájdete tu... Viac aj krásne tiesňavy, najmä na začiatku a konci doliny. Najlepší prístup do doliny je z malej dedinky Prosiek.

9
km
Medvedia štôlňa

Medvedia štôlňa

Medvedia štôlňa je jediným verejnosti prístupným banským dielom na Liptove. Zároveň je najdlhšou štôlňou v Západných Tatrách. Návštevníci tejto štôlne sa zoznámia s tajuplnými... Viac podzemnými priestormi vyhĺbenými v priebehu dlhých desaťročí. Prvý úsek expozície je umelo osvetlený, v ďalšom návštevníci používajú čelové lampy a v poslednom sú jediným zdrojom svetla klasické olejové kahance.

Mohlo by sa vám páčiť