Dovolenka v tichom prostredí Podhájskej s možnosťou polpenzie a wellness + ubytovanie pre dieťa do 10 r. v cene

Penzión Vilka Podhájčanka **, Podhájska

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

Zatiaľ bez hodnotení
Garantujeme kvalitu!

Dovolenka v tichom prostredí Podhájskej s možnosťou polpenzie a wellness + ubytovanie pre dieťa do 10 r. v cene

LokalitaPenzión Vilka Podhájčanka **, Podhájska (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 15.12.2021 podľa dostupnosti.

Chcelo by to pár dní oddychu a veľa možností na kúpanie? Vilka Podhájčanka by už nemohla mať lepšiu polohu. Za 6 minút ste pri termálnom kúpalisku, wellness centre alebo v slávnych Rímskych kúpeľoch. Nielenže zrelaxujete, ale vďaka termálnej vode si preliečite dýchacie cesty, štítnu žľazu, cievy, zlomeniny aj boľavé kĺby. Spojenie príjemného s užitočným a ešte k tomu za skvelú cenu.

Penzión Vilka Podhájčanka

Penzión Vilka Podhájčanka sa nachádza v tichej uličke, v príjemnom prostredí so zeleňou neďaleko až 3 rôznych možností kúpania (Rímske kúpele, termálne kúpalisko a wellness centrum Aquamarin). Pekné okolie poskytuje možnosti na relax aj športové vyžitie.

Ubytovanie

Izby v penzióne sú pekne zariadené, každá izba má  vlastnú kúpeľňu s WC. Izby sú vybavené pre Vaše pohodlie chladničkou, rýchlo varnou kanvicou, Wi-fi, fénom a TV s českými a slovenskými programami.

Vilka Podhájčanka ponúka tieto izby:

Bugenvilla, Gladiola, Medinilla, Magnólia, Orchidea, Paulownia, Jasmín, Araucaria a Levanduľa.

Jedáleň

Priamo v penzióne si vychutnáte v jedálni raňajky formou švédskych stolov.

Počas raňajok sú podávané: šunka, syr, párky, vajcia, pečivo, ovocie, zelenina, bio jogurt, maslo, džem, cereálie, čaj, káva, mlieko.

Podhájska

Podhájska, ktorej zázračná minerálna voda bola objavená v r. 1973, sa nachádza na juhu Slovenska neďaleko Šurian, Nových Zámkov a Nitry. Horúca voda dosahuje v hĺbke 1900 m až 83 °C. Svojím zložením sa vyrovná kvalite Mŕtveho mora a je jedinečná svojho druhu v celej Európe. 

Termálna voda pomáha tým, ktorí majú problémy s dýchacími cestami, stimuluje štítnu žľazu, dolieči zlomeniny, zmierňuje bolestivé stavy spôsobené reumatizmom, cievnymi a kĺbovými ochoreniami, či bolesťami chrbtice, alebo poskytuje úľavu unaveným a pracovne vyčerpaným ľudom.

Rímske kúpele

Rímske kúpele sa nachádzajú vedľa termálneho kúpaliska a wellness centra a cca 300 m od Vilky Podhájčanky.

 • Bazén s termálnou vodou 37 stupňov ako na termálnom kúpalisku - vnútorný aj vonkajší
 • V termálnom bazéne 25 minutové intervaly bubliniek v cene kúpania
 • Otvorené denne od 10:00-21:30 hod, od Pondelka až do Nedele, bez odstávky
 • 4 sauny s perličkovým chladivým bazénom– v Soľnej saune – pôsobí soľná terapia, v Slovenskej saune – stimulácia imunitného systému, v Bylinkovej saune – zbavenie tela toxických látok a tuku parnou inhaláciou eukalyptu, vo Fínskej saune – pôsobí priaznivo na zvýšenie imunity organizmu
 • Vaňové kúpele s hydromasážnymi tryskami, s ozónom a bylinkami
 • Teplá relaxačná miestnosť s krbom
 • Kleopatrin kúpeľ s ležadlovým bazénom s perličkou, Jakuzza
 • Kozmetika, Zábaly: Bahenný, Čokoládový, Zo soli z Podhájskej vody, Parafín
 • Manikúra, masáže, pedikúra
 • Ošetrenie ILP prístrojom- omladenie pokožky
 • Z Rímskych kúpeľov pri zakúpení celodňového lístka je možné odísť z areálu a znova sa vrátiť bez obmedzení (napríklad ísť na obed, alebo večeru a znova sa vrátiť kúpať)

Wellness centrum Aquamarin Podhájska

Wellness ponúka vo vodnom svete rekreačný bazén s množstvom vodných atrakcií, ako sú vodostreky, hydromasážne trysky, divoká rieka, jedinečný vodopád, vodná clona, vírivé bazény, bio bazén, detský bazén a Turecký bazén, Kneippov kúpeľ a vodný bar.

Vitálny svet ponúka návštevníkom wellness centra komplex relaxačných procedúr na zrelaxovanie tela i duše a načerpanie pozitívnej energie do každodenného života. Pozostáva z komplexu štyroch sáun, k dispozícii sú dva bazény /ochladzovací a vodné peklo/, tropický tunel, morský kúpeľ, zariadenia slúžiace na ochladzovanie organizmu ako i odpočinkové priestory.

Túto vodu vyhľadávajú i tí, ktorí do nej vkladajú nádej, že ich po úraze znova postaví na nohy, alebo aspoň zlepší stav ich pohybového aparátu. Za skutočný zázrak považujú vodu Podhájskej ľudia, ktorí trpia rôznymi kožnými chorobami. V tejto vode nedochádza k žiadnemu prenosu chorôb, nakoľko vysoko mineralizovaná mimoriadne slaná voda baktérie ihneď likviduje a nedovoľuje ich množenie.

Termálne kúpalisko Podhájska

Počas zimnej turistickej sezóny sú na termálnom kúpalisku v ponuke 3 bazény s geotermálnou vodou s teplotami 18 °C až 40 °C,. Vstup na termálne kúpalisko je cez Relaxačno - rekondičný komplex, kde môžete využiť ponuku jeho služieb.

Zimná turistická sezóna obvykle začína v mesiaci november a končí v mesiaci apríl nasledujúceho roku a v prevádzke sú počas zimnej sezóny zvyčajne tieto bazény:

 • sedací bazén - s termálnou vodou, teplota vody do 40 °C, plocha 500 m2, hĺbka 1,1 m, nepravidelný tvar
 • detský bazén - s termálnou vodou, teplota vody do 32 °C, plocha 30 m2, hĺbka 0,5 m, tvar osemuholník
 • ochladzovací bazén - s úžitkovou vodou, teplota vody min. 18 °C, plocha 30 m2, hĺbka 1,0 m, tvar osemuholník
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Prírodná liečivá slaná termálna voda
  Prírodná liečivá slaná termálna voda
 • Ubytovanie v tichom prostredí len 300 m od kúpeľov
  Ubytovanie v tichom prostredí len 300 m od kúpeľov
 • Zľavy v Rímskych kúpeľoch
  Zľavy v Rímskych kúpeľoch
 • Altánok, terasa, záhradný gril, elektrický gril, hojdačky
  Altánok, terasa, záhradný gril, elektrický gril, hojdačky
 • Súkromné parkovisko v uzavretom areáli penziónu
  Súkromné parkovisko v uzavretom areáli penziónu

Ukončené
od 59,00 €

Bežná cena: 110 - 305,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

Ponuka zatiaľ bez hodnotení.

Táto ponuka je u nás nová, zatiaľ teda nemá žiadne hodnotenia.
Prácou len s preverenými partnermi vám ale garantujeme kvalitu. Na ZľavaDňa je momentálne vyše 600 881 hodnotení, ich priemer je 8,9 z 10.

Kontakt

Penzión Vilka Podhájčanka **

Penzión Vilka Podhájčanka **

Úzka 289
941 48 Podhájska
0915 746 068

Check-in : 14.00 - 16.00 hod.
Check-out : 9.30 hod.

katka1gavalcova@gmail.com
penzionpodhajcanka.eu

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska

Termálne kúpalisko Podhájska je otvorené v letnej ale aj v zimnej sezóne.Počas letnej sezóny je návštevníkom k dispozícii deväť bazénov a tobogán. Súčasťou termálneho kúpaliska je... Viac aj novotvorený Wellness centrum Aquamarin. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii vnútorný i vonkajší bazénový svet, vitálny svet, turecký kúpeľ Hammam, oddychové priestory, botanická záhrada a kaviareň.

4
km
Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď

Mariánska Čeľaď sú ruiny kláštora pochádzajúceho zo 16. storočia. Založili ho paolínsky mnísy, ktorí tu neskôr zriadili napríklad aj knižnicu bohatú na knihy a historické spi... Viacsy. Dnes je aj napriek svojmu stavu obľúbeným výletným miestom, aj vďaka polohe neďaleko Podhájskej.

13
km
Platan v Komjaticiach

Platan v Komjaticiach

Obrovský strom v Komjaticiach patrí medzi najväčšie stromy a najväčšie živé organizmy v Európe. Jeho vek sa odhaduje na 140 rokov, obvod kmeňa má neuveriteľných 930 centimetrov. V... Viac roku 2012 sa stal stromom roka na Slovensku, nakoniec sa prebojoval až do prvej päťky súťaže o európsky strom roka. Nachádza sa v krásnom parku, takže jeho návšteva je veľmi príjemnym zážitkom.

17
km
Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko Strand Emila Tatárika

Kúpalisko je vybavené tak, aby ste si čo najlepšie užili účinky termálnej vody. Nájdete tu 6 rôznych bazénov, chrlič vody, vysokotlakové trysky a perličkový kúpeľ. Deti poteší... Viac tobogan a kruhový detský bazén.

18
km
Mašekov mlyn

Mašekov mlyn

Rodinná farma, živý agrárny skanzen. Na tomto mieste sa zachovávajú tradície a remeslá. Môžete si tu oddýchnuť, zakúpiť domáce produkty alebo sa zúčastniť mnohých podujatí a... Viac workshopov.

23
km
Levický Hrad

Levický Hrad

Zakonzervované zrúcaniny gotického hradu z 13. storočia. Bránil prístup k stredoslovenským banským mestám, bol súčasťou panstva Matúša Čáka Trenčianskeho, neskôr sa stal hradom... Viac kráľovským.

24
km
Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

História kaštieľa siaha do 18. storočia, kedy ho dal postaviť rod Huňadyovcov. Súčasťou kaštieľa je už odvtedy veľký park, v ktorom nájdete aj exotické druhy stromov, krovín a... Viac rastlín. Park kedysi patril medzi najkrajšie v Uhorsku. Dnes kaštieľ slúži najmä ako luxusný hotel v šľachtickom štýle s kongresovým centrom.

24
km
Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany

Arborétum Mlyňany má najbohatšiu a najcennejšiu zbierku cudzokrajných, najmä vždyzelených drevín na Slovensku. Rozsahom svojej unikátnej zbierky patrí k najväčším v strednej... Viac Európe. Nachádza sa tu vyše 2300 druhov rastlín vrátane druhov napríklad z Ázie, Kórey a Severnej Ameriky. Dominantou areálu je romantický kaštieľ z roku 1894 s charakteristickou vežou.

27
km
Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ Pustý Chotár

Kaštieľ, ktorý spolu s hotelom tvorí komplex Park Hotel Tartuf, je chránenou kultúrnou pamiatkou. Na mieste zvanom Pustý Chotár ho dala postaviť okolo roku 1820 šľachtická rodina... Viac Jesenských. Zábradlie neoklasicistického hlavného vstupného schodišťa je od viedenského umeleckého zámočníka J. Wagnera. Z vnútorného zariadenia zostal zachovaný fajansový krb v podobe pseudorenesančného príborníka z 90-tych rokov 19. storočia. Pozornosť si zaslúžia aj maľované vitrážové okná hlavného vstupu. V areáli kaštieľa nájdete aj krásny park.

29
km
Botanická záhrada Nitra

Botanická záhrada Nitra

V zbierkach botanickej záhrady okrem tropických a subtropických druhov sú zastúpené rastliny mierneho pásma, domácej flóry, okrasnej zelene a úžitkových rastlín. Okrem flóry má v... Viac botanickej záhrade svoje zastúpenie aj fauna a to vďaka viváriu a mini-ZOO. Je vedecko-pedagogickým pracoviskom Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre s celouniverzitnou pôsobnosťou, prístupná je ale aj pre verejnosť.

30
km
Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko na Sihoti

Kúpalisko sa nachádza takmer v centre mesta a ponúka až 6 bazénov. Nájdete tu ale aj ihriská a obľúbenú pirátsku loď pre deti.

31
km
Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum rodiny Migazzi

Mauzóleum dal v roku 1887 postaviť pre seba a svoju manželku Viliam Migazzi. Slohovo sa radí do neorománskeho štýlu a spolu s parkom je mauzóleum zapísané v ústrednom zozname... Viac národných kultúrnych pamiatok SR.

Mohlo by sa vám páčiť