7,8

Veľmi dobré hodnotenie
(18 hodnotení)

Rodinný hotel Helan*** v Zakopanom so stravou a nádherným novým wellness

LokalitaHotel*** Helan Family & Garden, Poľsko - Zakopané (mapa)

Platnosť Platnosť kupónov je uvedená pri jednotlivých variantoch

V jednej chvíli sa prechádzate uličkami Zakopaného, v druhej ste už na tropickej dovolenke. Neobmedzené kúpanie, saunovanie, masáž bubliniek vo vírivke... Nové wellness centrum hotela Helan*** je úplnou oázou relaxu. Poľské Tatry zas miestom neobmedzených možností na aktivity, pre vás navyše so zľavami. Skvelý pobyt tu čaká i rodiny: deti do 6 rokov zdarma, herňa, mini kino a kompletné vybavenie.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Príjemný hotel v známom mestečku Zakopané
  Príjemný hotel v známom mestečku Zakopané
 • Nové wellness centrum s bazénom a saunáriom
  Nové wellness centrum s bazénom a saunáriom
 • Izby s minichladničkou, TV, wifi a balkónom
  Izby s minichladničkou, TV, wifi a balkónom
 • Baby friendly, dieťa do 6 rokov zdarma, veľká miestnosť na hranie
  Baby friendly, dieťa do 6 rokov zdarma, veľká miestnosť na hranie
 • Tatranská zľavová karta v cene
  Tatranská zľavová karta v cene

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 184 bodov

Výber termínu

Možný príchod na pobyt. Voľné

Vyberte si z nasledujúcich 2 možností

 • 2 noci
  184,00 €
 • 3 noci
  276,00 €
 • 4 noci
  368,00 €
 • 5 nocí
  460,00 €
 • 6 nocí
  552,00 €
 • 7 nocí
  644,00 €
 • 5 nocí
  645,00 €
 • 6 nocí
  774,00 €
 • 7 nocí
  903,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 184 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

7,8

Veľmi dobré hodnotenie

18 hodnotení

12 zákazníkov odporúča

9,8

Pekny hotel super nove wellnes - dostupnost do centra cca 3 minuty autom. Doporucujem

Juro, 21. októbra 2019

Hodnotil ponuku JESEŇ: Pobyt pre 2 osoby na 3 noci s...


8,0

Celkovo hodnotím tento hotel pozitívne. Avšak mal menšie nedostatky,,na izbe mi chýbal fén na vlasy, Oceňujem hotolové raňajky, ktoré boli naozaj veľmi bohaté. Za menšie pozitívum pokladám večeru, ktorá bola formou bufetových stolov- možnosť výberu z dvoch jedál - nie každému musí vyhovieť. V...

Zákazník ZľavaDňa, 15. decembra 2019

Hodnotil ponuku JESEŇ: Pobyt pre 2 osoby na 2 noci s...

Kontakt

Hotel*** Helan Family & Garden

Hotel*** Helan Family & Garden

Stara Pardałówka 6
34 500 Zakopané
+48 18 20 199 11

recepcja@helan-zakopane.pl
www.helan-zakopane.pl

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

2
km
Ulica Krupówki

Ulica Krupówki

Najznámejšia ulica v Zakopanom. Nájdete tu pešiu zónu s množstvom obchodíkov, reštaurácií či suvenírov. Táto ulica je neoficiálnym tatranským bulvárom.

2
km
Snowlandia - Ľadové bludisko

Snowlandia - Ľadové bludisko

Vedeli ste, že najväčší snežný labyrint na svete nájdete v Zakopanom? Po prvýkrát ho postavili v roku 2016 a hneď sa zapísal do Guinessovej knihy rekordov :) Nachádza sa v areály... Viac Snowlandia, kde nájdete aj ďalšie super atrakcie ako Snežný zámok a Mini ZOO. Otváracia doba je od 10:00 do 18:00.

3
km
Zakopané

Zakopané

Zakopané je najväčším mestom v bezprostrednej blízkosti Tatier. Poliaci ho nazývajú aj hlavným zimným mestom Poľska. Je to stredisko turistického ruchu s množstvom atrakcií,... Viac odkiaľ si môžete dokonale vychutnať Poľské Tatry.

3
km
Múzeum Karola Szymanowskiego

Múzeum Karola Szymanowskiego

Karol Szymanowski bol známy poľský skladateľ, ktorý prežil celý život v Tatrách. Jeho múzeum sídli v historickej budove Villa Atma priamo v Zakopanom. Táto historická budova bola... Viac postavená na konci 19. storčia a je krásnym príkladom Tatranskej architektúry.

5
km
Tatranský národný park

Tatranský národný park

Tatrzański Park Narodowy je národný park v južnom Poľsku o rozlohe 211,97 km². Ide o poľskú časť našich Vysokých Tatier. Patrí medzi najväčšie národné parky v krajine. Asi 70%... Viac rozlohy tvoria lesy a kosodrevina, zvyšných 30% tvoria vysokohorské lúky, vodné plochy a skalné terény. Prísne chránenú rezerváciu tvorí asi 11500 hektárov.

5
km
Sarnia Skała

Sarnia Skała

Sarnia Skala je vrchol v Západných Tatrách vo výške 1377 m. Na vrchole si vychutnáte výhľad na hrebeň Giewontu, domčeky v okolí Zakopaného a v diaľke je možné vidieť aj Belianske... Viac Tatry.

5
km
Gubałówka

Gubałówka

Gubałówka je vrch nad mestom Zakopane. Je obľúbeným miestom turistov, pretože ponúka výhľad nielen na mesto, ale aj na Tatry. Na vrchol sa môžete nechať vyviesť sedačkovou... Viac lanovkou.

6
km
Vodopád Siklawica

Vodopád Siklawica

Tento vodopád patrí k navyšším v Západných Tatrách. Je vysoký asi 23 metrov s priemerným sklonom asi 80°. Vedie k nemu turistický chodník. Nachádza sa neďaleko vyznačenej cesty na... Viac vrchol Giewont - takže ak sa chytaté zdolať tento vrchol, vodopád Siklawica by ste nemali vynechať.

7
km
Kríž na vrchole Giewontu

Kríž na vrchole Giewontu

Giewont nie je síce svojou výškou 1894,5 m n.m. najvyšším vrcholom poľských Tatier, rozhodne však patrí medzi najnavštevovanejšie. Pôvodný drevený kríž na jeho vrchole vysvätili... Viac už v septembri roku 1900, ten však zmietla víchrica. Dnes tu preto stojí 15 metrový kríž vyrobený z ocele, ktorý postavili o rok neskôr.

7
km
Kasprov vrch

Kasprov vrch

Ak si chcete užívať výhľady na celé slovenské Tatry z poľskej strany, odporúčame navštíviť Kasprowy wierch. Kasprov vrch leží v Západných Tatrách na hranici Slovenska a Poľs... Viacka. Jeho vrchol (v nadmorskej výške 1987 m) je vďaka lanovke ľahko dostupný a patrí tak k najnavštevovanejším v Tatrách. V budove lanovky sa nachádza okrem meteorologickej stanice aj bar a reštaurácia.

8
km
Termy Bukovina

Termy Bukovina

Termy Bukowina Tatrzańska je obľúbené miesto na vodný relax a zábavu. Jedná sa o jeden z najmodernejších komplexov termálnych bazénov v Európe. Nachádza sa neďaleko poľskej obce... Viac Tatranská Bukovina, menej než 30 min. autom zo Ždiaru. Nájdete tu celoročne otvorené termálne bazény (spolu až 20 vonkajších aj vnútorných bazénov s teplotou vody 30-38 °C) a až 8 druhov sáun. Potešia vás aj ďalšie vodné atrakcie ako tobogany, gejzíre, perličkové kúpele a mnohé ďalšie atrakcie. Poľsko má niekoľko skvelých aquaparkov a Termy Bukovina patrí rozhodne medzi vynikajúcu voľbu ak plánujete výlet s rodinou. Otvorené majú denne od 9:00 do 22:00 hod.

10
km
Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády

Mickiewiczove vodopády sa skladajú z troch väčších a niekoľkých menších kaskád na potoku Roztoka v Doline Roztoki. Pomenované sú po poľskom spisovateľovi Adamovi Mickiewiczovi.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež