Pobyt v srdci Veľkej Fatry ďaleko od civilizácie v Hoteli Granit Smrekovica*** s polpenziou, úplný relax tela a mysle

HOTEL GRANIT SMREKOVICA ***, Ružomberok

Sledujte prevádzku a upozorníme Vás na novú ponuku

Táto ponuka sa už minula, ale našli sme pre vás ideálnu náhradu:

9,2

Vynikajúce hodnotenie
(95 hodnotení)

Pobyt v srdci Veľkej Fatry ďaleko od civilizácie v Hoteli Granit Smrekovica*** s polpenziou, úplný relax tela a mysle

LokalitaHOTEL GRANIT SMREKOVICA ***, Ružomberok (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 19.12.2021 podľa dostupnosti.

Dýchate čistý vzduch vo výške 1428 m n. m., okolo vás sa vznáša vôňa ihličia a pred sebou máte nádherný výhľad na hory. Veľká Fatra, Nízke Tatry aj Chočské pohorie, z Hotela Granit Smrekovica*** ich vidíte všetky! Okolie hotela poskytuje ideálne podmienky pre turistiku, dovolenku s deťmi alebo s domácim miláčikom. Okrem štýlovej čitárne a detskej herne nájdete v hoteli aj unikátne kino.

Aj aktívni športovci si prídu na svoje, keďže v areáli hotela sú k dispozícií multifunkčné ihriská a zmodernizovaná posilňovňa. 

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Hotel s veľkým srdcom: " Váš domov mimo domova"
  Hotel s veľkým srdcom: " Váš domov mimo domova"
 • Teraz ešte väčšie kapacity a zmodernizované izby
  Teraz ešte väčšie kapacity a zmodernizované izby
 • Granit SPA vo feng-šuej štýle
  Granit SPA vo feng-šuej štýle
 • Bohatá polpenzia formou bufetunv cene
  Bohatá polpenzia formou bufetunv cene
 • Najvyššie položené minikino v Česko-Slovensku
  Najvyššie položené minikino v Česko-Slovensku

Ukončené
od 119,00 €

Bežná cena: 172 - 245,00 €

Ponuka je ukončená.

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,2

Vynikajúce hodnotenie

95 hodnotení

71 zákazníkov odporúča

10

Pekný hotel v nádhernom horskom prostredí.Boli sme ubytovaní v budove B (spočiatku som sa bála, čo to bude),ale musím konštatovať že sme boli veľmi prekvapení. Veľmi pekne prerobené,vybavené izby,jedine čo mi chýbalo bol nejaký vešiak v kúpeľni na zavesenie osušiek (je to detail, ktorý sa dá...

Veronika, 8. decembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 3 noci


10

Príjemný personál, dobré jedlo. Na výber z troch možností na večeru. Nádherný wellness. Možnosť biliardu, kina i stolného tenisu. Chýbala na izbe teplá voda. Inak sme si pobyt veľmi užili.

Kristián, 24. novembra 2019

Hodnotil ponuku Pobyt pre 2 osoby na 2 noci

Kontakt

HOTEL GRANIT SMREKOVICA ***

HOTEL GRANIT SMREKOVICA ***

Smrekovica
03403 Ružomberok
+421 44 4323 516

Check in: 14.00 hod.
Check out: 10.00 hod.

recepcia.sm@granithotels.sk
http://granitsmrekovica.sk/

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

7
km
Vlkolínec

Vlkolínec

Osada Vlkolínec je jedinou slovenskou obcou, ktorá nebola narušená modernou výstavbou. Pre svoj tradičný charakter a výnimočnosť je zapísaná aj v medzinárodnom zozname UNESCO. V... Viac strede osady stoja dva najčastejšie fotografované objekty Vlkolínca – zrubová dvojpodlažná zvonica z roku 1770 stojaca na kamennom podstavci a zrubová studňa z roku 1860. K chráneným objektom osady patrí 45 dreveníc s hospodárskymi dvormi z 18. storočia.

8
km
Aquapark Gothal

Aquapark Gothal

Rezort Gothal leží v krásnom horskom prostredí pri obci Liptovská Osada. V komplexe sa nachádza celoročne otvorený vodný svet s krytým nerezovmý 25-metrovým plaveckým bazomn,... Viac relaxačným a detským bazénom, saunovým svetom, fitnes centrom s lezeckou stenou a golfovým simulátorom.

10
km
Čutkovská dolina

Čutkovská dolina

Čutkovská dolina je obľúbenou destináciou na vychádzky najmä domácich ale čoraz obľúbenejšia je aj medzi turistami. Nájdete tu krásne horské prostredie, rybník a náučný chodník,... Viac ktorý vás prevedie napríklad tiesňavou alebo popri 24 metrov vysokom vodopáde.

12
km
Zvolen (vrch)

Zvolen (vrch)

Vrch Zvolen sa týčí nad turistickým strediskom Donovaly. Dosahuje výšku 1402 m.n.m. a okrem peších trás z Donovál sa sem dostanete aj lanovkou. Možno z neho pozorovať hlavný... Viac hrebeň Veľkej Fatry, časť Nízkych Tatier a za veľmi dobrej viditeľnosti aj Vysoké Tatry.

13
km
Bobová dráha Donovaly

Bobová dráha Donovaly

Maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Čaká vás takmer 900 metrov adrenalínu - 7 skokov a 11 ostých zákrut. Tobogánová dráha je... Viac plne prevádzkovateľná celoročne.

13
km
Habakuky

Habakuky

Jedinečná rozprávková dedinka. Na Donovalcoch nájdete rozprávkový svet, kde môžete stretnúť napríklad Nebojsu, Zlatú priadku, Veterníka, ale aj veľa ďalších rozprávkových... Viac hrdinov.Areál Habakuky ponúka široké možnosti pre celoročné rekreačné aktivity pre malých aj veľkých.

14
km
Donovalkovo

Donovalkovo

Donovalkovo je novinka pre najmenších. Ide o mestečko, ktoré je zmenšenou kópiou mesta. Súčasťou mestečka je aj dopravné ihrisko a mini farma so zvieratkami.

14
km
Hrad Likava

Hrad Likava

Likavský hrad stojaci v severozápadnom cípe Liptova sa po prvý raz spomína v roku 1315. Jeho výstavba sa začala kvôli stráženiu priechodu cez Váh a významnej obchodnej cesty,... Viac ktorá viedla z Považia na Oravu a ďalej do Poľska. Po rozsiahlej rekonštrukcii v posledných rokoch bola verejnosti sprístupnená Hunyadyho veža, v ktorej je umiestnená expozícia z dejín Likavského hradu.

15
km
Sklabinský hrad

Sklabinský hrad

Prvýkrát sa hrad spomína už v roku 1242. Neskôr slúžil ako sídlo Turčianskej župy. V roku 1630 hrad znovu opevnili, vybudovali druhé predhradie a v areáli postavili nový kaštieľ... Viac určený na reprezentačné účely pre župana. Sídlom župy zostal až do polovice 18. storočia.

17
km
Gaderská dolina

Gaderská dolina

Gaderská dolina je obľúbenou destináciou turistov nielen preto, že sa využíva na prístup k vrcholom Ostredok, Krížna a k hrebeňu Veľkej Fatry ale aj preto, že na malom území je tu... Viac nahromadené množstvo prírodných krás. Jej krása zaujala aj filmárov a v roku 1921 sa tu natáčal prvý film o Jánošíkovi.

20
km
Ostrá

Ostrá

Ostrá je výrazný vrch vo Veľkej Fatre. Vedú na ňu značené chodníky z Blatnickej a Gaderskej doliny pričom výstup je stredne náročný. Zo skalnatého vrcholu, na ktorý vedie... Viac neznačený chodník, je výborný výhľad na celú Turčiansku Dolinu.

20
km
Veľký Choč

Veľký Choč

Veľký Choč sa medzi turistami považuje za vrch s tým najkrajším výhľadom na Slovensku. Dosahuje síce výšku len 1611 m.n.m. no uvidíte z neho Nízke aj Vysoké Tatry, Oravu a Lipt... Viacov. Dostanete sa sem napríklad z dedinky Valaská Dubová.

Mohlo by sa vám páčiť