9,5

Vynikajúce hodnotenie
(43 hodnotení)

Pobyt pre dve osoby v netradičnom prostredí vodnej hrádze Čunovo, iba 25 km od centra Bratislavy

Dlhá platnosť Dlhá platnosť

LokalitaHotel Divoká Voda, Čunovo – areál Divoká Voda (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.7.2021 podľa dostupnosti.

Netradičné prostredie vodnej hrádze v Čunove spraví z každého pobytu nezabudnuteľný zážitok. Začnite raňajkami, pokračujte príjemným relaxom v saune a skončite pohľadom na pokojnú vodnú hrádzu len 25 km od centra Bratislavy.

Hotel Divoká Voda sa nachádza v nádhernom prostredí vodnej hrádze v Čunove a je priamo spojený s Dunajom cez umelo vytvorený kanál. V týchto priestoroch vodného areálu vyrastajú naši noví olympionici vo vodných športoch a teraz tu môžete prežiť krásny večer aj vy.

Prejdite sa cez areál, na ktorom sa odohrali Majstrovstvá sveta v raftingu až po vodnú hrádzu a uvidíte nádherné výhľady na Dunaj. Obrovská vodná plocha Dunaja až dych vyráža.

Iba pár metrov od hotela sa nachádza nádherná galéria moderného umenia Danubiana, ktorú navštevujú ľudia z celého sveta.

V blízkosti je možné sa prejsť k dvom nádherným jazerám, od Čunovského jazera až po Rusovské jazero. Medzi jazerami vedie náučný chodník cez park.

Ak máte radi históriu neďaleko (9 km) sa nachádza Antická Gerulata a historické centrum Bratislavy (22 km) kde sa priamo dostanete MHD rovno pred nákupné centrum Eurovea a Slovenské národné divadlo.

Vybavenie izieb

 • klimatizácia, samostatne regulovateľné chladenie a kúrenie
 • pripojenie na internet grátis na každej izbe
 • farebný LCD televízor so satelitným príjmom, telefón s možnosťou priamej voľby
 • vlastná kúpeľňa s toaletou, hotelová kozmetika
Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Nádherné prostredie vodnej hrádze Čunovo
  Nádherné prostredie vodnej hrádze Čunovo
 • Len 25 km od centra hlavného mesta
  Len 25 km od centra hlavného mesta
 • Náučný chodník cez park medzi Čunovským a Rusovským jazerom
  Náučný chodník cez park medzi Čunovským a Rusovským jazerom
 • S plnou penziou a vstupom do sauny a vírivky
  S plnou penziou a vstupom do sauny a vírivky
 • Galéria moderného umenia Danubiana len pár metrov od hotela
  Galéria moderného umenia Danubiana len pár metrov od hotela

od 78,00 €

Bežná cena: 129,80 - 182,20 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 78 bodov

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 78 bodov

Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,5

Vynikajúce hodnotenie

43 hodnotení

23 zákazníkov odporúča

10

Dakujem za adrenalinovy zažitok. Spokojnost

Anna, 21. novembra 2020

Hodnotil ponuku Jazda na štvorkolke v areáli Divoká Voda (40...


10

Vynikajúca atrakcia, napriek zlému počasiu sme sa vyšantili. Veľmi oceňujem rýchle vybavenie, promptne nám vyšli v ústrety s termínom. Vďaka, určite ešte prídeme.

Lucia, 29. februára 2020

Hodnotil ponuku Jazda na štvorkolke v areáli Divoká Voda (40...

Kontakt

Hotel Divoká Voda

Hotel Divoká Voda

Vodné dielo – Čunovo
02/6252 8002, 0905 313 429

hotel@divokavoda.sk
www.divokavoda.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

400
m
Múzeum moderného umenia Danubiana

Múzeum moderného umenia Danubiana

Danubiana je jedno z najmladších európskych múzeí moderného umenia. Nachádza sa na cípe polostrova v strede toku Dunaja. Danubiana podporuje mladých umelcov prostredníctvom... Viac výstavy Dunajské bienále, kde sa prezentujú umelci zo 6 podunajských krajín vo veku do 35 rokov. Každý rok má zaujímavú fotografickú výstavu a minimálne jednu slovenskú výstavu. Primárnym cieľom Danubiany je prezentovať a podporovať stredoeurópske umenie.

4
km
Petržalská hrádza

Petržalská hrádza

Inak sa nazýva aj Dunajská hrádza a vedie cez celú Petržalku až po priehradné dielo v Gabčíkove. Hojne je využívaná najmä inline korčuliarmi a cyklistami.

6
km
X-BIONIC SPHERE

X-BIONIC SPHERE

Unikátny multifunkčný komplex ponúka ideálne zázemie pre profesionálnych športovcov a tímy, ale aj športových nadšencov či rodiny. Na neuveriteľnej rozlohe 1 000 000 m2 nájdete... Viac profesionálne podminky pre výkon 27 olympijských športov.

6
km
Rusovský park

Rusovský park

Rosovský park sa nenachádza ďaleko od Bratislavy ale poskytuje želaný pokoj a ticho. Okrem krásnych zákutí tu nájdete aj známy Rusovský kaštieľ.

6
km
Kaštieľ Rusovce

Kaštieľ Rusovce

Leží v mestskej časti Bratislavy - Rusovce, postavený tu bol v roku 1840. Svoj príťažlivý vzhľad nadobudol uplatnením romantizujúceho slohu tzv. windsorského typu, ktorý... Viac napodobňoval anglickú gotiku. Pri kaštieli sa rozprestiera rozľahlý park.

15
km
Sad Janka Kráľa

Sad Janka Kráľa

Park bol vytvorený v rokoch 1774-76 s cieľom vytvoriť oddychovú zónu pre verejnosť. Dominantou parku je jedinečný záhradný altánok, ktorý bol pôvodne vežou františkánskeho kostola.

15
km
UFO Bratislava

UFO Bratislava

Most SNP je jednou z najznámejších stavieb Slovenska. Jeho dominantou je vyhliadka a reštaurácia na vrchole piliera v tvare lietajúceho taniera. Z jej vrcholu sa vám naskytne... Viac nezabudnuteľný výhľad na Bratislavu a v reštaurácii sa môžete výborne najesť.

15
km
Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria

Slovenská národná galéria ponúka aktuálne výstavy moderného aj klasického umenia v Esterházyho paláci. Pravidelne sa tu môžete zúčastniť aj animačnách programov, tvorivých dielní... Viac alebo lektorských výkladov.

15
km
Galéria Nedbalka

Galéria Nedbalka

Galéria sa zameriava na maliarske diela slovenských autorov z 20. storočia. Obrazy tu má približne 500 slovenských autorov. Okrem toho galéria usporadúva aj krátkodobé výstavy.

15
km
Dóm sv. Martina

Dóm sv. Martina

Katedrála svätého Martina alebo Dóm svätého Martina je pôvodne gotická sakrálna stavba v historickej zóne Bratislavy. Je najvýznamnejším a najväčším kostolom v Bratislave. Je... Viac jednou z najvýraznejších bratislavských dominánt a po hrade druhým najvyhľadávanejším turistickým objektom hlavného mesta Slovenska.

15
km
Maximiliánova fontána

Maximiliánova fontána

Táto fontána je najstaršou na území mesta Bratislava. Postavená bola v roku 1572 v renesančnom štýle. Priestor, na ktorom fontána stojí, bol už v minulosti hlavným mestským... Viac námestím. Tu sa odohrával verejný život, stála tu tržnica i radnica.

16
km
Michalská brána

Michalská brána

Je to jediná zachovaná brána z pôvodných štyroch brán bratislavského opevnenia. Meno dostala podľa osady a kostola svätého Michala, ktorá bola neďaleko na predmestí. V budove... Viac Michalskej brány nájdete expoziciu historických zbraní.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež