9,3

Vynikajúce hodnotenie
(12 hodnotení)

Vyformovaná postava bez námahy s Vacu Fit, Vacu Thermal, VibFitForm alebo Rollen

LokalitaCity wellness, Košice - Staré Mesto (mapa)

Platnosť Platnosť kupónu je od dnes do 31.8.2021 podľa dostupnosti.

Priali by ste si, aby stroje za vás odmakali všetku drinu? Vďaka kombinácii týchto prístrojov dosiahnete viditeľné výsledky na problematických partiách ako sú brucho, boky, zadok a stehná. Stačí vám stráviť 30 minút v špeciálnej kabíne a vďaka pôsobeniu aeróbnej činnosti sa všetky vaše tuky rozpustia rýchlo a účinne.

Čo je VibFitForm?

Je úplnou novinkou v salóne, ide o prístroj, ktorým na základe vibrujúcej platformy dochádza k rýchlej kontrakcii svalov. Umiestnením cvičenca na túto platformu vždy v inej pozícii dosahujeme kontrakciu rôznych svalov a svalových skupín vo veľmi vysokých intervaloch. Aplikovanie tohto cvičenia trvá len 12 minút, práve vďaka vysokej intenzite pohybu svalov. Prostredníctvom množstva pozícií a rôznej frekvencie, ktoré tu môžeme aplikovať, je VibFitForm vhodný pre rôzne vekové kategórie.

Prečo to funguje?

VibFitForm pozostáva z vibračnej podložky, na ktorej robíte odporúčané pozície. Vibrácie tejto podložky spôsobujú, že vo svaloch dochádza k veľmi rýchlemu striedaniu sťahu a uvolnenia. Táto vysoká frekvencia vibrácie zabezpečí, že cvičíte len 12 minút, pretože silné vibrácie podložky stroja robia cvičenie vysoko intenzívnym.

Účinky VibFitForm

Týmto krátkym, ale intenzívnym cvičením dosiahnete rýchle spevnenie svalstva celého tela, hlavne stehien, lýtok, rúk, ale aj brucha.

Ako dosiahnuť maximálne výsledky

Optimálne je cvičiť na VibFitForm 3 x do týždňa.

Kontraindikácie

 • horúčkovité stavy
 • osteoporóza
 • ochorenia pohybového ústrojenstva

Vacu Fit alebo Vacu

Vacu Fit a Vacu Thermal sú prevratné prístroje od jedného výrobcu, s ktorými dosiahnete viditeľné výsledky na problematických partiách ako sú brucho, boky, zadok a stehná. Ide o rýchle a účinné spaľovanie tukov a formovanie postavy pri 30 minútovej aeróbnej činnosti v špeciálnej kabíne. Obidva stroje sú založené na rovnakom princípe. Stačí cvičiť 30 min. aeróbnu činnosť, pretože v kabíne sa nachádza urýchľovač spaľovania tukov - podtlak alebo infražiarenie!

Ktorý si mám vybrať

Odporúča sa vyskúšať obidva typy strojov a skúsiť, ktorý vám viac vyhovuje. Všeobecne je eliptický typ pohybu u Vacu Thermal považovaný za trošku náročnejší ako bežiaci pás vo Vacu Fit. Pre milovníkov tepla a potenia odporúčame Vacu Thermal. No ideálne je tieto stroje striedať, nakoľko telo si časom na jeden typ záťaže zvykne a nedosahuje už maximálny chudnúci efekt. Na jednu permanentku môžete absolvovať oba typy týchto strojov.

Účinky:

 • rýchle a výrazné spaľovanie tukov na bruchu, bokoch, zadku a stehnách
 • formovanie postavy
 • pôsobí proti celulitíde, pleť je pri pravidelnom cvičení hladšia a mäkšia
 • úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu
 • nárast vitálnosti

Ako dosiahnuť maximálne výsledky

Pre výrazný efekt sa odporúča tri cvičenia do týždňa, pre stabilizovanie dosiahnutých výsledkov postačí cvičenie jeden alebo dva krát do týždňa. Pre maximálny účinok je vynikajúce naniesť pred cvičením proti celulitíde.

Kontraindikácie

 • srdcový kardiostimulátor
 • zápal v organizme
 • tehotenstvo
 • hypo a hypertenzia
 • epilepsia
 • porucha štítnej žľazy
 • žilové zápaly
 • trombóza
 • otvorené rany
 • užívanie antibiotík
 • astma

Rollen

Je moderná metóda štiepenia a odbúravania tukov nechirurgickým zásahom. Je to účinný masážny stroj, ktorý pri pravidelnom používaní dokáže dobre tvarovať postavu, odstrániť celulitídu a zmenšiť objem masírovaných partií. Masáž prebieha tak, že postupne podľa odporúčanej chronológie masírujete jednotlivé partie tela s dodržiavaním základného pravidla - podpory prúdenia krvi od periférií smerom k srdcu. K tejto procedúre je potrebné si priniesť ponožky a dlhé tepláky bez zipsov a ozdôb, ktoré by mohli tlačiť.

Masážou na tomto prístroji sa ošetrované partie tela silne prekrvia. Látková výmena v tukových bunkách sa tým zdvojnásobí až strojnásobí. Výsledkom toho je, že sa spaľujú živiny a odbúrava sa tuk. Rollen neodstraňuje vodu, ale pôsobí priamo na podkožné tukové bunky, preto sú úbytky v centimetroch trvalejšie. Ako sprievodný jav sa môže dostaviť svrbenie masírovaných partií, čo je znak správneho prekrvenia pokožky.

Flexi ponukaFlexi ponuka

Kupón si môžete kedykoľvek zameniť za kredit. Zistiť viac

Čo sa nám na tejto ponuke najviac páči

 • Odbúranie tukových vankúšikov rýchlo a efektívne
  Odbúranie tukových vankúšikov rýchlo a efektívne
 • Úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu
  Úprava cirkulácie krvi a lymfy, detoxikácia organizmu
 • Veľmi dobré hodnotenia od vás - zákazníkov
  Veľmi dobré hodnotenia od vás - zákazníkov
 • Vlastné bezplatné parkovisko
  Vlastné bezplatné parkovisko
 • Nachádza sa cca 200 m od Auparku Košice
  Nachádza sa cca 200 m od Auparku Košice

od 3,90 €

Bežná cena: 6,50 - 40,00 €

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 3 body

Vyberte si z nasledujúcich 4 možností

Vernostné body Nákupom získate
minimálne 3 body


Hodnotenie zákazníkov ZľavaDňa

9,3

Vynikajúce hodnotenie

12 hodnotení

10 zákazníkov odporúča

10

Odporúčam to každému kto má chuť zmeniť svoju postavu a svoje myslenie.

Adriana, 23. júna 2021

Hodnotil ponuku Cvičenie na stroji Vacu Thermal alebo Vacu...


10

Pokoj na relax a krásne prostredie

Miriam, 24. mája 2021

Hodnotil ponuku Cvičenie na stroji Vacu Thermal alebo Vacu...

Kontakt

City wellness

City wellness

Krivá 25
04001 Košice
055/6257 187, 0915 507 222

recepcia@cw-kosice.sk
www.cw-kosice.sk

Zobraziť partnerskú stránku

Aktivity v okolí

900
m
Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety

Dóm sv. Alžbety je hlavnou dominantou Košíc. Samostatne stojaca stavba je najväčším kostolom na Slovensku a zároveň najvýchodnejšie ležiacou katedrálou západného typu v Euró... Viacpe. Výstavba sa začala uz v roku 1380 prakticky trvá dodnes. Stavba si zachovala mnoho pôvodných gotických prvkov ako v interiéri tak v exteriéri. Pre návštevníkov je výborným zážitkom výstup na najvyššiu vežu, odkiaľ je výborný výhľad na celé mesto.

1000
m
Miklušova väznica

Miklušova väznica

Miklušova väznica spolu s katovým domom patri medzi expozície Východoslovenského múzea v Košiciach. Priestory väznice dýchajú historickou atmosférou a okrem nástrojom na mučenie... Viac tu môžete vidieť stálu výstavu venovanú obchodu, remeslám a meštianskemu bývaniu v Košiciach.

1
km
Slovenské technické múzeum

Slovenské technické múzeum

Múzeum dokumentuje vývoj vedy a techniky na Slovensku a je jediným múzeom svojho druhu na našom území. Nájdete tu expozície hutníctva, baníctva, umeleckého kováčstva, oznamovacej... Viac elektrotechniky a mnohé ďalšie.

2
km
Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum

Východoslovenské múzeum v Košiciach je jedno z najstarších a najvýznamnejších múzeí na Slovensku. Približuje prírodu a históriu východného Slovenska v niekoľkých expozíciách,... Viac napr. Košický zlatý poklad, Príroda Karpát alebo Urbanova veža.

2
km
Kúpalisko Triton

Kúpalisko Triton

Kúpalisko so 4 bazénmi a rôznymi atrakciami patrí k najvyhľadávanejším kupaliskám v Košiciach. Nájdete tu najdlhší tobogan na Slovensku ale aj štvordráhovú šmýkačku. Výhodou je aj... Viac dobrá dostupnosť.

3
km
Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Botanická záhrada Univerzity P. J. Šafárika

Košická botanická záhrada je najväčšia na Slovensku, rozprestiera sa na ploche 30 ha. Nájdete tu takmer 4 000 rastlinných druhov, čím sa radí medzi najvýznamnejšie v strednej... Viac Európe. Vzácna je najmä zbierka zhruba 1 200 kaktusov a sukulentov, zaujme aj expozícia orchideí, hmyzožravých rastlín, či ďalších druhov tropickej i subtropickej flóry.

5
km
Detská železnica Košice

Detská železnica Košice

Odvezie vás z centra mesta priamo do nádhernej prírody. Detská železnica má 3 zastávky Čermeľ, Vpred a Alpinka.

6
km
Vyhliadková veža Hradová

Vyhliadková veža Hradová

Veža sa nachádza pomerne neďaleko centra Košíc v lesoparku, v nadmorskej výške 466 m.n.m. Z jej najvyššieho pozorovacieho bodu 16,3 metra máte celú kotlinu ako na dlani. Neďaleko... Viac veže nájdete aj pozostatky stredovekého hradu, podľa ktorého je veža pomenovaná.

9
km
Bobová dráha Košice - Kavečany

Bobová dráha Košice - Kavečany

Prvá letná bobová dráha na Slovensku je dlhá 800 metrov, má 9 extrémnych zákrut, 3 terénne zlomy a 3 tunely. Nadmorská výška vratnej stanice je 498 m n. m. a priemerný sklon trate... Viac 28%.

9
km
Zoologická záhrada Košice

Zoologická záhrada Košice

Košícká ZOO je areálom aj výstavnou plochou najväčšia na Slovensku, rozkladá sa na 288 ha. Ako jediná ZOO na Slovensku má vybudovaný botanický náučný chodník, ku ktorému postupne... Viac pribudol Vtáčí chodník, Včelársky chodník a Geologický chodník. Nájdete tu aj jediný areál kozorožcov sibírskych na Slovensku, interaktívne prvky s geologicko-paleontologickou tématikou a tiež huculské kone, ktoré boli v roku 1996 zaradené do genofondu Slovenska. Zoo nájdete 10 km od centra mesta Košice, parkovať sa dá priamo pred ňou alebo cestovať MHD č.29.

11
km
Vyhliadková veža Čerešenka

Vyhliadková veža Čerešenka

Rozhľadňa stojí uprostred polí neďaleko Košíc. Miesto pre rozhľadňu nebolo vybraté náhodne. V roku 1312 sa tu odohrala krvavá bitka a práve tieto udalosti má pripomínať rozhľadňa... Viac s podobou hradnej veže. Z jej vrcholu si užijete panorámu Slanských vrchov, údolie Torysy, časť Volovských vrchov s Kojšovskou hoľou a za dobrého počasia dokonca aj Lomnický štít.

17
km
Hrad Slanec

Hrad Slanec

Hrad sa spomína už v listine z roku 1203 ako hrad chrániaci sklad soli. Charakteristickou hradnou siluetou je veža Nebojsa, od ktorej je pekný pohľad na okolitú krajinu. Hrad je... Viac ľahko dostupný priamo z obce Slanec.

Zákazníci, ktorí si kúpili túto ponuku, si kúpili tiež